Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
boro

przerwy MO U/O i CS

Recommended Posts

12 czerwca

dziś znowu poświęciłem prawie cały dzień na handel. cało dzisiejszą dniówkę popsuły mi dwa większe redy na piłce. o ile jeden to moja wina bo nie potrzebnie próbowałem coś zarobić przed meczem polska rosja na CS to ten drugi był raczej nie do przewidzenia. w meczu irak oman grałem MO w przerwie i nagle kurs poszedł o kilkanście ticów do góry. na ale trudno, ważne że dzień udało zakończyć się na plusie.

zagrane rynki: 24

rynki na plusie: 16

rynki na zero: 2

rynki na minusie: 6

zysk/strata: 4.78 euro

stan konta: 324.49

post-1833-0-00371100-1339535201_thumb.jp

post-1833-0-27056000-1339535216_thumb.jp

13 czerwca

dziś handel poszedł trochę lepiej niż wczoraj. wyciagnełem wnioski z wczorajszych redów i grałem bardziej ostrożnie. skupiłem się też bardziej na koniach bo przez euro ciężko znaleźć jakiś mecz z dobrą płynnością. szkoda mi tylko jednej gonitwy w której miałem już prawie greena na 7 euro a ostatecznie zakończyłem z redem na około 2 euro. to co cieszy mnie najbardziej to że 3 dzień z rzędu udało zakończyć się na plusie :-) powoli rośnie stan konta i rośnie również stawka za którą gram. byle tak dalej szło :-)

zagrane rynki: 22

rynki na plusie: 18

rynki na zero: 0

rynki na minusie: 4

zysk/strata: 10.74 euro

stan konta: 335.23 euro

post-1833-0-14537400-1339620915_thumb.jp

post-1833-0-31363700-1339620942_thumb.jp

tak. używam geeks toy`a z włączono opcją tick offset. moja strategia jest prosta. patrzę po której strony jest więcej kasy i tam umieszczam swoją stawkę. czasami wchodzę ze stawką raz czasami kilka, to zależy czy pojawia się sprzyjająca ku temu okazja. gram przeważnie od 30 do 20 min przed gonitwo gdy kursy przesuwają się w miarę powoli. im bliżej gonitwy tym ciężej przewidzieć w którą stronę pójdzie kurs. moja strategia jest mało wyrafinowana ale jak narazi skuteczna :-)

a ty masz jakoś strategie? jeśli grasz w ogóle konie?

Koni nie grałem jeszcze. Wielu trader'ów na tym forum zachęca do gry, ze względu na płynny rynek. Ogólnie nie lubię grać czegoś, czego nie widzę ;)

Do tej pory próbowałem swoich sił głównie pre play, na MO i CS'ach ;)

Greenów życzę!

ja też polecam żebyś spróbował koni. na początek po graj za 2 euro żeby się trochę podszkolić. ja jakiś miesiąc temu dopiero zaczynałem grać na koniach za 2 euro właśnie, potem za 5, za 10 a dziś gram za 60 :-). gonitw jest o wiele więcej niż meczów zwłaszcza teraz gdy grają tylko ligi skandynawskie i egzotyczne

ja też polecam żebyś spróbował koni. na początek po graj za 2 euro żeby się trochę podszkolić. ja jakiś miesiąc temu dopiero zaczynałem grać na koniach za 2 euro właśnie, potem za 5, za 10 a dziś gram za 60 :-). gonitw jest o wiele więcej niż meczów zwłaszcza teraz gdy grają tylko ligi skandynawskie i egzotyczne

A wyścigi są codziennie przez cały dzień? A jak zaczynałeś przygodę z końmi to byłeś całkowicie "zielony" w tym temacie czy jakieś pojęcie miałeś? Pozdro :)

ja podobnie. nie mam pojęcia o koniach :-) . doświadczenie miałem tylko w graniu przerw piłki. tam kasa przesuwa się podobnie tylko znacznie wolniej niż na koniach. dlatego staram się kończyć handel na 20 min przed gonitwą zanim kursy zaczynają szaleć. wczoraj wpadł mi duży red na 13euro na samym początku przez moje nie przemyślane wejście ale w ciągu 2 godzin zmniejszyłem go do 0.5 euro :-) tak że wczoraj dzień na małym minusie. dziś miałem tylko nie cało godzinę na handel i udało się zarobić 4 euro na 2 gonitwach :-D

17 czerwca

czas na handel był tylko wieczorem wiec nie załapałem się na żadną gonitwę, ale za to zagrałem sporo przerw piłki z niezłym wynikiem. mam nadzieje że do końca czerwca uda się uzbierać 400 euro na koncie, a może nawet się uda w tym tygodiu :-)

zagrane rynki: 13

rynki na plus: 11

rynki na zero: 0

rynki na minusie: 2

zysk/ strata: 14.04 euro

stan konta: 352.76 euro

post-1833-0-61247000-1340008973_thumb.jp

18 czerwca

kompletnie nie udany dzień. zmieniłem strategie na koniach co okazało się błędem. zamiast grać tak jak zawsze od 30 do 20 min przed gonitwo, grałem od 15 do 2-3 min. robiłem większe greeny ale zrobiłem też 3 znacznie większe redy przez które cały dzień wyszedł na minusie. dziś wracam już do poprzedniej strategi i mam nadzieje że trochę odrobię wczorajszą stratę.

zagrane rynki: 25

rynki na plusie: 19

rynki na zero: 1

rynki na minusie: 6

zysk/ strata: -15.46 euro

stan konta: 337,30 euro

post-1833-0-41372300-1340098000_thumb.jp

post-1833-0-63986300-1340098088_thumb.jp

ciekawy jestem na ile minut przed gonitwą i jakiej strategi na koniach używają inni gracze. jak by ktoś kto ma więcej doświadczenia na koniach mógł opisać jak to u niego wygląda to był bym wdzięczny :-)

Witam,

a czy Ty możesz napisać coś więcej o swojej strategi na koniach?

Pozdrawiam

moja strategia jest prosta. gram zazwyczaj między 30 a 20 min przed gonitwą. najczęściej gram na faworyta bo tam rynek jest najbardziej płyny. gram przy pomocy geeks toy`a i patrzę po prostu po której stronie jest więcej kasy i tam się ustawiam ze swoją stawka (teraz jest to 65 euro). najbardziej lubię ustawiać się przed ścianami bo wtedy kurs raczej nie powinien pójść w drugą stronę. używam też opcji tick offset i to wszystko. jeżeli się udaje to staram się przehandlować swoją stawkę parę razy. gdy kursy zaczynają przyśpieszać zamykam rynek i przechodzę do następnej gonitwy. strategia może mało wyrafinowana ale na razie jestem po miesiącu grania na koniach na plusie.

a ty jak grasz na koniach? jeśli w ogóle to robisz ?

od siebie dodam, ze gram w ostatnich 10 minutach przed startem. co nie oznacza ze rowno w 10 minucie zawieram transakcje. po prostu od wtedy zaczynam obserwowac rynek, a pierwsze wejscie moze nastapic rowniez w ostatniej minucie. grywam na rynkach us i uk tbp, rzadziej na glownych. chociaz jak jest slaby ruch na tbp wchodze na glowny.

Sign in to follow this  

• Create New...