Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
boro

przerwy MO U/O i CS

Recommended Posts

a o co chodzi w ogóle w tym rynku tbp? czy koń będzie w pierwszej trójce?

a jaką stawką grasz

czy bedzie na pudle, badz w pierwszej dwojce jak biegnie malo koni. stawka taka, zeby redy nie bolaly ;) no i nie wieksza niz pozwala rynek. scian nie stawiam, a oddac gdzies musze w razie jak pojdzie nie po mojemu.

coś mi te konie nie idą tuż przed gonitwą. dziś już dwa duże redy mellow.png muszę wyrobić sobie nawyk szybszego wychodzenia z rynku gdy kurs zaczyna iść w drugą strone

trzeba spierdzielac, bo pozniej latwiej i szybciej odrobic mniejszego reda niz pol laddera. a nie znam tradera, ktory otwiera same dochodowe pozycje. ale przeciez zawsze mozna pociac i otworzyc jeszcze raz na tym samym rynku.

ja to jestem nobek w tym temacie. rynki koni gram mniej wiecej od lata zeszlego roku, przy czym nie cisne ich dzien w dzien od rana do wieczora.

chyba odpuszczę sobie te konie bo teraz w dwa dni straciłem ponad 50 euro. próbowałem grać tuż przed gonitwą i miałem np. greena na 2 euro żeby za 5 sekund mieć reda na prawie 20. to loteria jakaś mellow.png nie wiem tylko czemu na początku miałem całkiem niezłe zyski a teraz nagle takie straty. może po prostu wtedy miałem więcej szczęścia???

chyba odpuszczę sobie na razie te konie albo po prostu dam sobie z nimi całkiem spokój. szkoda tylko że teraz jest tak mało piłki.

Edited by boro

Może wróć do założeń, które stosowałeś na początku? Myślę że niedługo spubuję gry na koniach, ale na razie mam mało czasu.

Pzdr

pograj sobie na rynkach tbp albo us. tam mniej kasy jest, latwiej sie przebic, pociac, mniejsze ruchy. poza tym zmniejsz stawki jak redy bolą. fajnie sie zarabia, ale te cyferki chodza tez w druga strone tylko zmieniaja barwe ;)

19 czerwca

dziś bardzo kiepski dzień. trochę po próbowałem nowej taktyki na koniach z marnym skutkiem. szykował się dzień na minusie na około 30 euro. myślałem że może chociaż na piłce trochę odrobię. podczas przerwy ukraina - anglia wszedłem na rynek over 2.5. za bardzo chciałem zmniejszyć stratę i za szybko wszedłem w rynek i szykował się red na 7 euro. no i na chwilę miałem kłopot z internetem. zanim znowu się połączyłem zaczęła się druga połowa. miałem otwartą pozycje i chciałem ją jak najszybciej zamknąć. ale anglicy akurat atakowali i pomyślałem że poczekam jeszcze minute no i padł gol i green na 66 euro :-D bardzo fartownie ale dzień na plusie. a co do koni to chyba faktycznie powrócę do swojej starej strategi.

zagrane rynki: 33

rynki na plusie: 25

rynki na zero: 0

rynki na minusie: 8

zysk/strata: 27.24 euro

stan konta: 374,18 euro

post-1833-0-93396900-1340141252_thumb.jp

post-1833-0-66852000-1340141335_thumb.jp

post-1833-0-72044400-1340141452_thumb.jp

post-1833-0-58691900-1340141469_thumb.jp

24 i 25 czerwca

od środy do soboty praktycznie nie miałem czasu na granie poza jakimiś pojedynczymi rynkami. dopiero w niedziele wieczorem udało się trochę posiedzieć, a poniedziałek za to poświęciłem cały dzień i trochę nocy. wynik jak na dwa dni dla mnie bardzo dobry :-) grając konie wróciłem do swoich poprzednich założeń. robię może małe grenny ale za to redów jest o wiele mniej i nie są tak duże. udało mi się też pobić swój rekord podczas przerwy piłki nożnej w meczu ligi szweckiej. bardzo ładna płyność. udało się zrobić grenna na 12.88 euro :-D stan konta też znacząco się zwiększył przez te dwa dni, a to ich podsumowanie

zagrane rynki: 55

rynki na plus: 48

rynki na minusie: 7

zysk/ strata: 54.77 euro

stan konta: 423,77 euro

post-1833-0-78483800-1340710428_thumb.jp

post-1833-0-19879600-1340710445_thumb.jp

post-1833-0-28407300-1340710463_thumb.jp

post-1833-0-32102400-1340710514_thumb.jp

27 czerwca

bardzo kiepski dzień. mało zagranych rynków i dzień na dużym minusie. największego reda złapałem w przerwie portugalia - hiszpania na rynku u/o 1.5. kurs nagle poszedł kilka ticków do góry. nigdy się jeszcze z tym nie spotkałem. myślałem że w przerwach takie rzeczy się nie dzieją. mam nadzieje że dziś uda się odrobić chociaż część tej straty.

zagrane rynki: 8

rynki na plusie: 4

rynki na minusie: 4

zysk/ strata: -27.06 euro

stan konta: 396.71 euro

post-1833-0-79347500-1340881991_thumb.jp

post-1833-0-61933300-1340882007_thumb.jp

Też trochę popłynałem wczoraj na tym rynku u/o 1,5 Hiszpania - Portugalia. Miałem już nawet greena, a tutaj nagle walnęło porządnie parę ticków, ale akurat nie w tą stronę co stałem... Takie rzeczy czasai też się dzieją i wtedy dobrze jest być po tej dobrej stronie :D

ja tak samo już miałem greena i nagle jeb. mam tylko nadzieje że to nie zdarza się za często :-)

jeszcze nie skończyłem gry na dziś ale już wiem że jeden red na koniach popsuł mi cało dniówkę. chyba zmniejszę stawkę do gry na koniach i sobie trochę odpuszczę ich granie. lepiej będzie jak skupie się bardziej na piłce i tenisie w których znacznie lepiej mi się powodzi. może to po prostu dlatego że przerwy piłki gram od jakiś 5 miesięcy a konie dopiero gdzieś od nie całych dwóch. może tu też doświadczenie przyjdzie z czasem :-)

po raz drugi wznawiam pisanie bloga. wcześniej brakowało mi czasu na regularne wpisy. dlatego tym razem będę robił podsumowania nie co dzień ,a jeden lub dwa razy w tygodniu. od ostatniego wpisu wiele się zmieniło. udało mi się uzbierać budżet ponad 1000 euro bez kolejnych wpłat. co tydzień wypłacam do równego tysiąca bo większego budżetu na razie nie potrzebuję. skupiłem się na tym co najlepiej mi wychodzi czyli na przerwach piłki. chciał bym teraz każdy miesiąc kończyć z coraz większych zyskiem. poniżej przedstawiam podsumowanie za wrzesień. nie będę wklejał kilku stron ze wszystkim zagranymi w tym miesiącu rynkami bo to raczej bez sensu.

post-1833-0-14668500-1349117839_thumb.jp

wrzesień

zagrane rynki: 411

zysk/ strata: 340.89 euro

cel na październik:

zysk ponad 400 euro

gratulacje Boro, pamiętam jak mnie wypytywałeś na shoucie o przerwy.. a tu jakie wyniki, pięknie, trzymaj poziom. Nie wiem jakim cudem można przerobić ponad 400 rynków :) życzę Ci tych 400e, bo zawsze uważałem że 300e na przerwach to maks heh,

gratulacje Boro, pamiętam jak mnie wypytywałeś na shoucie o przerwy.. a tu jakie wyniki, pięknie, trzymaj poziom. Nie wiem jakim cudem można przerobić ponad 400 rynków :) życzę Ci tych 400e, bo zawsze uważałem że 300e na przerwach to maks heh,

Pozwolę się nie zgodzić z kolegą widziałem ludzi którzy kręcili 300e w weekend na przerwach.

Sign in to follow this  

• Create New...