Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
boro

przerwy MO U/O i CS

Recommended Posts

Pytanie jaka jest struktura tych redów Boro czy kurs ci odjechał,czy to suma kilku wejść .

raz zbyt długo czekałem aż mi skupią moją kasę, przerwa się skończyła i padł gol, a dwa raz kurs mi odjechał i jeszcze zbyt długo czekałem licząc że kurs wróci a redy rosły. we wszystkich trzech przypadkach już wiem co zrobiłem źle :-)

szkoda tylko że te wszystkie wpadki przytrafiły się w serii :-)

2 tydzień

8-14 października

drugi tydzień miesiąca niestety zakończyłem na minusie. stało się to głównie za sprawą trzech dużych redów o których pisałem wcześniej. gdyby nie one to był by całkiem niezły zysk. po pierwszej połowie miesiąca jestem mniej więcej na zero, więc w drugiej postaram się wykręcić jakiś ładny wynik :-) mam nadzieję na przynajmniej 120-130 euro. poniżej przedstawiam podsumownje tego pechowego tygodnia:

zagrane rynki: 65

zysk/ strata: -23.06 euro

średnia z rynku: -0.35 euro

post-1833-0-85359100-1350256945_thumb.jp

miałem robić podsumowania raz w tygodniu, ale wczoraj udało mi się pobić swój rekord dniówki więc postanowiłem go wrzucić. nie wiem od czego to zależy ale jakoś dobrze handluje mi się na reprezentacjach. wczoraj miałem tylko jednego reda i to na jednego centa :-D mam nadzieję że uda się utrzymać taką formę jak najdłużej.

17 października

zagrane rynki: 29

rynki na plus: 25

rynki na zero: 3

rynki na minus: 1

zysk/ strata: 40.26 euro

średnia z rynku: 1.39 euro

post-1833-0-74905300-1350460397_thumb.jp

post-1833-0-81471600-1350460386_thumb.jp

Używasz jakiegoś softu do grania w przerwach, czy przez stronke?

używam Geeks Toya. nie wyobrażam sobie nawet grania przerw przez stronę

używam Geeks Toya. nie wyobrażam sobie nawet grania przerw przez stronę

Sorry ,że się wcinam Maverick i Liver grają przez stronę z bardzo dobrymi wynikami.Graty Boro za wczorajszy wynik.

Sorry ,że się wcinam Maverick i Liver grają przez stronę z bardzo dobrymi wynikami.Graty Boro za wczorajszy wynik.

to tym bardziej ich wyniki podziwiam jeśli grają przez stronę. ja bez GT to bym pewnie 1/5 tego nie zarobił :-)

no i na sam koniec tygodnia wpadł kolejny duży red na 32,31 euro :-( podczas przerwy Genoa-Roma czekałem do momentu aż kurs na rome przestanie rosnąć i zacznie spadać. gdy wydawało się że kurs zaczął powoli spadać wystawiłem back na rome za 300 euro i kurs nagle wybiło do góry. oczywiście myślałem że kurs zaraz wróci i wszedłem jeszcze większa stawką po wyższym kursie, a kurs poszedł jeszcze bardziej do góry. popełniłem duży błąd, bo powinienem odrazy wyjść z rynku ze stratą a nie czekać i liczyć że może się jeszcze uda wyjść na zero. niestety co jakiś czas mi się to przydarza. najgorsze jest to że jak już mam takiego dużego reda to próbuję go od razu w tej samej przerwie chociaż pomniejszyć. gram wtedy chaotycznie, wchodzę coraz większą kasą i często jeszcze powiększam stratę. w przyszłości muszę szybciej wychodzić z rynku po takich wybiciach i nie grać od razu na siłę. to że kurs mi uciekł jeszcze mogę zrozumieć, bo tego nie da się zawsze przewidzieć ale muszę przestać popełniać błędy które robię później.

tydzień 3

15-21 października

tydzień udało się zakończyć na plusie, ale wynik mógł by być dużo lepszy gdyby nie jedna wpadka na 32 euro. gdyby nie ten jeden pechowy rynek i to że całą sobotę pracowałem to prawdopodobnie zakończył bym tydzień z wynikiem ponad 100 euro. zauważyłem że najlepiej gra mi się na małych i średnich rynkach, a na dużych gdzie jest ponad 1-2 miliony euro przyjętych często mam redy. chciał bym oponować te duże rynki bo tam można najwięcej zarobić ale też stracić. mam nadzieję że w przyszłości będę tam robił dwu cyfrowe greeny a nie redy. jak na razie nauka kosztuje :-)

zagrane rynki: 118

zysk/ strata: 57.94 euro

średnia z rynku: 0.49 euro

post-1833-0-06159800-1350890426_thumb.jp

tydzień 5

22-28 października

w tym tygodniu nie miałem za dużo czasu i wynik taki sobie, ale ważne że na plusie. to co cieszy to że w 3 rynkach udało się zarobić ponad 5 euro. mam nadzieje że w przyszłości wystarczy parę meczów a nie cały dzień żeby mieć jakąś przyzwoitą dniówkę. w tym celu powoli zwiększam stawkę w przerwach z dużymi obrotami.

zagrane rynki:34

średnia z rynku: 1.09 euro

zysk/ strata: 36.90 euro

post-1833-0-50212400-1351529997_thumb.jp

Październik

w tym miesiącu było trochę mniej czasu na granie niż w poprzednim, było też parę dwu cyfrowych wpadek, gdyby nie one wynik był by pewnie lepszy gdzieś o 100 euro. przez to dwie rzeczy niestety nie udało się osiągnąć celu. mam nadzieję że w tym miesiącu będzie lepiej, a cel ciągle pozostaje ten sam czyli zysk miesięczny ponad 400 euro :-)

zagrane rynki: 306

zysk/ strata: 149.32 euro

średnia z rynku: 0.49 euro

post-1833-0-58319200-1351760969_thumb.jp

5 tydzień

29 październik - 4 listopad

całkiem dobry wynik udało się zrobić w tym tygodniu. wynik tym bardziej jest dobry że osiągnięty bez gry w sobotę i niedzielę.

zagrane rynki: 107

średnia z rynku: 0.67 euro

zysk/ strata: 71.80 euro:

post-1833-0-96527700-1352215111_thumb.jp

Sign in to follow this  

• Create New...