Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
osiek

Trading Szymona

Recommended Posts

Witam wszystkich. Jako ze jestem poczatkujacy w Tradingu Sportowym prosilbym o wyrozumialosc . Kazdy kiedys musial zaczac. Zakladajc tego bloga chcialbym aby doswiadczeni Traderzy podpowiedzili co robie zle itp. Bede wdzieczny za jakikolwiek wpis. Dodam ze stawiam za ZYski dlugoterminowe . Kapital nie jest za duzy , ale startuje z kwota 200 f. Gram za 1% mego kapitalu poczatkowego .

Moze troche opisu , a wiec :

- gram rynki Ltd

- wejscie w przerwie meczu ( Remis )

- wyjscie ok 80 min.

Wiem równiez , ze nie jest to latwy rynek mimo to zyski kusza !. Ucze sie kazdego dnia . Juz jakis czas obserwuje rynki Ltd , czytalem wszyskie ( chyba ) dostepne tematy o tym rynku . Mecze które bede gral nie sa przypatkowe i mam nadzieje ze zaowocuja zyskami .

Wiekszosc Lig wlasnie konczy lub skonczyla gre , ale mimo to jest jeszcze sporo zdarzen pasujacych do mojej strategii . Zobaczymy jak przelozy sie moja wiedza teoretyczna na praktyke.

Pozdrawiam

Faktycznie z terminem to super trafiłeś pod tą strategię :)

Do lipca to z poważną piłką raczej będzie posucha.

Oczywiście grają egzotyczne ligi ale wchodząc tam UWAŻAJ NA PŁYNNOŚCI bo z tym możesz mieć krucho.

Jest jeszcze oczywiście po drodze Euro i tutaj oczywiście z płynnościami nie będzie problemów ale ciekawe jak będą zachowywać się rynki, gdyż jednak są to rozgrywki "okazjonalne", inne niż ligi rozgrywane masowo... może lepiej pierwsze mecze poobserwować...

Tak czy siak widać mądre zarządzanie kapitałem i jak będziesz trzymał się strategii to będzie dobrze! Powodzenia :)

Dzieki za odp. Wlasnie Euro to mam zamiar poogladac i nic wiecej . Co do plynnosc to zawsze sprawdzam przed wejsciem , bo kilka raziy juz mialem tak ze bylo zablokowane i kasa poleciala.

Dzisiaj zagralem w przerwie West Ham i poki co strata , wiidze ze mecz jest wyrównany ale poczekamy do 80 min.

Prawde mowiac ma sprecyzowany plan dzialanie w sporcie i patrze na to z perspektywy roku gry, wiec bede staral sie wytrwac .

Zapłaciłeś frycowe :)

Tak na poważna to rzucasz się od początku na bardzo głęboką wodę jaką jest gra in-play, która nomen omen ma w sobie wiele hazardu i na pewno nie będziesz miał łatwo, tym bardziej, że dopiero zaczynasz grę na prawdziwe pieniądze co ma się nijak do samego oglądania rynków...

Cóż na pewno musisz nauczyć trzymać się swoich reguł zarządzania kapitałem by móc minimalizować takie straty dzięki czemu później łatwiej będzie je odrabiać... tutaj widać, że jednak emocje wzięły jeszcze górę nad rozumem...

Panowie a moze ja popropstu zle dobieram rynki do gry ktora geam ??? Wiadomo ze w takij grze LTD wazne jest aby padaly gole , wiec over 2.5 jest wazny , równiez patrze na 0:0 ile kosztuje co jeszcze ?? moze panowie podpowiecie jak jeszcze analizowac rynki ??

no to albo szybko zmieniasz swoje stawkowanie albo zera zabrakło w pierwszym poście :)

Edited by 1rocke1

• Create New...