Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

Recommended Posts

... troszke czasu dzisiaj bylo wiec pochandlowalem .... Mam pytanie .. jakie stawkowanie na green bo na strate to juz znalazlem .

post-2296-0-64984500-1337805822_thumb.jp

• Replies 506
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Osiek a możesz zrobic wykres za sam wrzesień? Tylko te kilkadziesiąt rynków tenisa? Coś jest nie tak, skoro notujesz zysk za cały miesiąc 118f a następnie 1 października jednym (!) rynkiem robisz gre

Czas na  podsumowanie i  uporządkowanie mojej gry , rynków . Zacznę  od początku .   Grę zacząłem  od 7 marca i od tego dnia będę prowadził swój dziennik .  Dziennik ten ma służyć do prowadzenia sta

Urlop , urlop i po urlopie !!!  Czas wracać do pracy .   Zbliża sie koniec miesiąca   września . Czas na podsumowanie moich zysków/strat  .     Jak widać miesiąc zamykam na + . Ale może zaczym będ

Posted Images

Stawka to 10% mego budzetu , czyli zobowiazanie wynosi 20 f.

... troszke czasu dzisiaj bylo wiec pochandlowalem .... Mam pytanie .. jakie stawkowanie na green bo na strate to juz znalazlem .

Coś ci chyba nie wychodzi

• 1 month later...

Witam wszystkich po dluzszej przerwie . Oczywiscie w dalszym ciagu gram LTD. Od pierwszego postu na tym forum zmienilem podejscie do Tradingu, zainwestowalem w sprzet itp. Mam zamiar w nowym sezonie pilkarskim podawac tutaj swoje przemyslenia. Stawki itp. ustalam indywidualnie , ale zobowiazanie nie powinno przekroczyc 80 f. na rynek. Mecze beda analizowane i dobierane . Pozdrawiam i zapraszam do komentowania meczy

To moze zaczniemy od wczorajszego dnia. Mialem troche farta , ale dalo sie zkonczyc dzien na + .

post-2296-0-22954200-1341537991_thumb.jp

Edited by osiek

przy której minucie wychodzisz? albo jaką stratę akceptujesz? Czy poprostu czekasz do samego końca?

Czekanie do konca juz przerabialem i wyciagnolem odpowiednie wnioski ! Max. to 85 min. pod warunkiem ze wchodze w 47' min. na rynek

... jak pisalem wczesniej dzisiaj skupilem sie na 2 rynkach , ale zagralem tylko 1 z nich. Oprócz tego jeszcze kilka rynków i równiez dzien zaliczam do udanych. Na nocke jeszcze proponuje 1 rynek .

1. Ceara - Criciuma

post-2296-0-15667300-1341605843_thumb.pn

tak to jest z in play. grube greeny i grube redy. najwazniejsze zeby tych pierwszych bylo wiecej. szacun za wrzucenie reda, bo nie kazdy to potrafi wkladajac tylko greeny, co tworzy mylny obraz jakie to ip latwe, piekne i super dochodowe.

Wazne ze nauka nie idzie w las. Szkoda tylko ze musze za to slono placic. Ja wrzucam wszysko co gram na koniec dnia. A dzisiaj jakos tak malo.

post-2296-0-75928000-1341870828_thumb.jp

Edited by osiek

Juz od paru miesiecy interesuje sie druzynami które beda sie nadawaly do LTD. Cyba cos znalazlem ...

Caly czas mecze LTD ... gram , ucze sie , wyciagam wnioski, analizuje , zainwestowalem nawet w kompa z 27" monitorem . Skutki oczywiscie w dalszym ciagu niezadowalajace ( ciagle walcze ) . Postanowilem troche inaczej podejsc do gry LTD . Nie bede sie rozpisywal , ale jest to plan dlugoterminowej gry z nastawieniem na zysk. Druzyny dobralem mam nadzieje odpowiednie i tylko czekamy na rozpoczecie sezonu. Tak z grubsza mam 35 druzyn do tej metody i chcialbym wygenerowac zysk w postaci min. 22 f z jednego rynku , grajac nawet kilka rynków jednoczesnie ( latwa kalkulacja ) . Jestem równiez wyposarzony w pliki exela które chyba wszysko wyliczaja. Wszystkie analizy wywody itp. sa mego autorstwa. Mam nadzieje , ze znajdzie sie kilka osób które jeszcze w czasie gry podpowiedza co robie zle. Pozostale zasady itp pózniej. Zainteresowanych zapraszam do odwiedzania tematu ...

... moze troszke o zasadach ....

- tylko kopana

- wejscie przed meczem Lay HT X lub zaraz po rozpoczeciu ( jezeli nie pada gol to gram Lay X z powiekszona stawka , wyjscie max 85' )

- zobowiazanie na rynek ok 90 f.

- min. zysk 21 f.

- rynki bede podawal wczesniej

To chyba najwazniejsze czynniki . Trzeba pamietac ze coraz wiecej osób gra i kazdy ma inne plany. Mam nadzieje ze uda sie cos ugrac z moich zalozen. Jszcze raz zapraszam do odwiedzania tematu .

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.