Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

Recommended Posts

• Replies 506
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Osiek a możesz zrobic wykres za sam wrzesień? Tylko te kilkadziesiąt rynków tenisa? Coś jest nie tak, skoro notujesz zysk za cały miesiąc 118f a następnie 1 października jednym (!) rynkiem robisz gre

Czas na  podsumowanie i  uporządkowanie mojej gry , rynków . Zacznę  od początku .   Grę zacząłem  od 7 marca i od tego dnia będę prowadził swój dziennik .  Dziennik ten ma służyć do prowadzenia sta

Urlop , urlop i po urlopie !!!  Czas wracać do pracy .   Zbliża sie koniec miesiąca   września . Czas na podsumowanie moich zysków/strat  .     Jak widać miesiąc zamykam na + . Ale może zaczym będ

Posted Images

...  juz od Czerwca zaczynam wdrażać mój plan w życie . Postanowiłem zacząć od niewielkiej kwoty która nie obciąży mego budżetu a w perspektywie kilkunastu m-cy zaowocuje w całkiem fajne zyski . Kwota startowa to  Ł175 . Tak jak pisałem wyżej w postach muszę wygenerować zysk w postaci 12% w miesiącu . W kolejnym m-cu dokładam tą samą kwotę startową i kolejne 12% . Zamieszczam poniżej fotkę z arkusza co wszystkim powinno zobrazować gdzie będę  za kilka miesięcy ( kolumna 26 -> 2 lata , kolumna 38 -> 3 lata , kolumna 62-> 5 lat ) . Przyznam się  szczerze że na mnie robi to bardzo duże wrażenie . Czas coś zmienić i zacząć myśleć poważnie o inwestycjach . 

Yavor -> masz rację , ale mimo to chcę spróbować czegoś nowego . Jeżeli mam bezsensownie tracić swój kapitał i co miesiąc liczyć tylko straty to wolę małymi krokami  iść do przodu i próbować coś zmienić w mojej psychice . Tak myślę . 

Mam nadzieje ze ten plan pomoże mi w uspokojeniu emocji i zmobilizuje mnie to dalszego rozwoju . 

Dlaczego o tym wszystkim piszę tutaj na forum ? ponieważ będę inwestował w sport i wiedzę  którą posiadam i nabyłem z forum .

Moje rynki do gry to : piłka pre , tenis in-play , krykiet in-play . 

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania . 

post-2296-0-57445600-1432714007_thumb.jp

• 1 month later...

Witam , ponownie . 

Niestety juz po wakacjach ....  troszeczkę sie odpoczęło  ( słonko , plaża ) i niestety powrót do rzeczywistości . Wracając do mego planu -> jeszcze nie jest wdrożony w życie i dla tego nic jeszcze nie pisałem . Ostatnie kilka dni ciągle się zastanawiałem jakie kryterium wybrać do gry in-play Tenis . Może ktoś z forum  podpowie co będzie lepsze :

a) wybierać rynki pow. 40k pre i szukać okazji podczas meczu i grać wszytko jak leci przez cały rok  

b wybrać sobie kilka nazwisk np. pierwsza 15 z rankingu WTA i ATP i tradować tylko podczas ich meczów ?

Będę wdzięczny za podpowiedz.  

Co do planu troszkę go zmodyfikowałem , ale w dalszym ciągu jest to inwestycja długoterminowa . Zmiany polegaja na zmniejszeniu kwoty i terminu zasilania konta jak również wielkości  % składanego . 

Nowe zasady to :

Kwota początkowa -> 125 ł ,

% -> 15 ,

zasilenie -> co 3 miesiące kwotą 125 ł. 

Jest to łatwiejsze dla mnie i bezpieczniejsze . Długość inwestycji to  3 lata .  

Jeżeli pojawiły by się jakieś nadwyżki  z co miesięcznych  zysków to postanowiłem od razu je wypłacać i dalej trzymać się planu , jeżeli pojawi się strata to również trzymam się planu i zaczynam grac od nowa ale za 3 miesiące po planowanym zasileniu . Nie ma opcji ażebym wpłacał więcej niż zaplanowałem . 

Pozdrawiam . 

post-2296-0-59423000-1437829673_thumb.jp

Edited by osiek
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.