Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
osiek

Trading Szymona

Recommended Posts

...  juz od Czerwca zaczynam wdrażać mój plan w życie . Postanowiłem zacząć od niewielkiej kwoty która nie obciąży mego budżetu a w perspektywie kilkunastu m-cy zaowocuje w całkiem fajne zyski . Kwota startowa to  Ł175 . Tak jak pisałem wyżej w postach muszę wygenerować zysk w postaci 12% w miesiącu . W kolejnym m-cu dokładam tą samą kwotę startową i kolejne 12% . Zamieszczam poniżej fotkę z arkusza co wszystkim powinno zobrazować gdzie będę  za kilka miesięcy ( kolumna 26 -> 2 lata , kolumna 38 -> 3 lata , kolumna 62-> 5 lat ) . Przyznam się  szczerze że na mnie robi to bardzo duże wrażenie . Czas coś zmienić i zacząć myśleć poważnie o inwestycjach . 

Yavor -> masz rację , ale mimo to chcę spróbować czegoś nowego . Jeżeli mam bezsensownie tracić swój kapitał i co miesiąc liczyć tylko straty to wolę małymi krokami  iść do przodu i próbować coś zmienić w mojej psychice . Tak myślę . 

Mam nadzieje ze ten plan pomoże mi w uspokojeniu emocji i zmobilizuje mnie to dalszego rozwoju . 

Dlaczego o tym wszystkim piszę tutaj na forum ? ponieważ będę inwestował w sport i wiedzę  którą posiadam i nabyłem z forum .

Moje rynki do gry to : piłka pre , tenis in-play , krykiet in-play . 

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania . 

post-2296-0-57445600-1432714007_thumb.jp

Witam , ponownie . 

Niestety juz po wakacjach ....  troszeczkę sie odpoczęło  ( słonko , plaża ) i niestety powrót do rzeczywistości . Wracając do mego planu -> jeszcze nie jest wdrożony w życie i dla tego nic jeszcze nie pisałem . Ostatnie kilka dni ciągle się zastanawiałem jakie kryterium wybrać do gry in-play Tenis . Może ktoś z forum  podpowie co będzie lepsze :

a) wybierać rynki pow. 40k pre i szukać okazji podczas meczu i grać wszytko jak leci przez cały rok  

b wybrać sobie kilka nazwisk np. pierwsza 15 z rankingu WTA i ATP i tradować tylko podczas ich meczów ?

Będę wdzięczny za podpowiedz.  

Co do planu troszkę go zmodyfikowałem , ale w dalszym ciągu jest to inwestycja długoterminowa . Zmiany polegaja na zmniejszeniu kwoty i terminu zasilania konta jak również wielkości  % składanego . 

Nowe zasady to :

Kwota początkowa -> 125 ł ,

% -> 15 ,

zasilenie -> co 3 miesiące kwotą 125 ł. 

Jest to łatwiejsze dla mnie i bezpieczniejsze . Długość inwestycji to  3 lata .  

Jeżeli pojawiły by się jakieś nadwyżki  z co miesięcznych  zysków to postanowiłem od razu je wypłacać i dalej trzymać się planu , jeżeli pojawi się strata to również trzymam się planu i zaczynam grac od nowa ale za 3 miesiące po planowanym zasileniu . Nie ma opcji ażebym wpłacał więcej niż zaplanowałem . 

Pozdrawiam . 

post-2296-0-59423000-1437829673_thumb.jp

Edited by osiek

• Create New...