Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

Recommended Posts

Mam nadzieje ze tak ! Bardzo duzo czasu poswiecilem analizom . Tygodniowy zysk prawie osiagniety juz wczoraj , dzisiaj juz za mniejsze stawki.

1. Yokohama FC v Tottori --> Lay X HT

• Replies 506
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Osiek a możesz zrobic wykres za sam wrzesień? Tylko te kilkadziesiąt rynków tenisa? Coś jest nie tak, skoro notujesz zysk za cały miesiąc 118f a następnie 1 października jednym (!) rynkiem robisz gre

Czas na  podsumowanie i  uporządkowanie mojej gry , rynków . Zacznę  od początku .   Grę zacząłem  od 7 marca i od tego dnia będę prowadził swój dziennik .  Dziennik ten ma służyć do prowadzenia sta

Urlop , urlop i po urlopie !!!  Czas wracać do pracy .   Zbliża sie koniec miesiąca   września . Czas na podsumowanie moich zysków/strat  .     Jak widać miesiąc zamykam na + . Ale może zaczym będ

Posted Images

Mam nadzieje ze tak ! Bardzo duzo czasu poswiecilem analizom . Tygodniowy zysk prawie osiagniety juz wczoraj , dzisiaj juz za mniejsze stawki.

1. Yokohama FC v Tottori --> Lay X HT

post-2296-0-40013000-1342946087_thumb.jp

Dlatego ze spodziewam sie gola 1 pierwszej polowie hehe . Spoko przeanalizowalem spotkanie dokladnie i zagralem . Spodziewam sie over 3.5 w tym rynku , ale ja juz zrobilem green. Wszysko wyglada tak ze siadam do calej ligi ktora zaczyna grac i typuje wedlóg mojej wiedzy. Nie gram wszyskich meczy tylko te które uwazam ze mozna cos ugrac. Jest to czasochlonne , ale jak widac sie oplaci. Plan tygodniowego Zysku zakonczony !

post-2296-0-81451700-1342949939_thumb.jp

Edited by osiek

Witam , dzisiaj od rana postanowilem skupic sie na rynkiem w Japoni. Po przejzeniu oferty zaintresowalem sie rynkiem G-Osaka. Spodziewam sie over 2.5 wiec kupilem Lay X HT ( 2.6 ) w tej chwili over 2.5 spadl jeszcze a Lay X ht podskoczyl co w konsekfencji mnie cieszy. Pozostaje czekac na rozpoczecie i pierwszego gola. Mam nadzieje ze rynek faktycznie pojdzie w tym kierynku.

post-2296-0-11880200-1343199366_thumb.jp

Dzisiaj zaczolem obserwowac rynek w Korei . Kupilem ( back ) Zwyciestwo Gospodarzy po kursie 1.56 Gospodarze sa faworytem meczu wiec teoretycznie kursy powinny spasc i powinienem cos zarobic. Jestem ciekaw jak to sie potoczy , oczywiscie nie inwestowalem duzej kwoty w to spotkanie . Póki co jestem stratny .

post-2296-0-27363600-1343375343_thumb.jp

Po dluzszych przemysleniach powoli bede odstepowal od gry Lay X . Powód ? niby wszysko ok ale czasami czuje sie niedosyt jak jest po 45" 0:0 ! . Mysle ze rynek CS jest o wiele ciekawszy i bardziej trudniejszy ale postanowilem poobserwowac CS w meczach u 2,5 i o 2,5 . Wysokie kursy - duza strata , ale równiez duze greeny. Poki co bede podawal skany i swoje przemyslenia co do meczy.

Dzisiejszy mecz : Hajduk Split v Inter

Goscie faworytem , ale kursy na o 2,5 w tym rynku rosna . Skupiam sie na rynku CS : 0-1 . Aktualny kurs 7.4 . Zobaczymy jak zachowa sie rynek przez cale spotkanie .

post-2296-0-37213700-1343932246_thumb.jp

... niby over 2,5 rosna a under spodal a tu prosze. Po strzelonym golu przez gosci ( fav ) rynek poszedl w innym kierunku niz sie tego spodziewalem. Drastycznie spadl kurs na 0-2. ( skan ponizej ) a rynek 0-1 podskoczyl do poziomu 8.0 . Przy stanie 0-2 kurs spodl na ok 2.20. Rynek 0-3 jak i "inny" równiez polecialy w dól. . Wnioski ?? Mozna bylo zarobic na tym rynku , ale trzeba bylo sie ustawic na rynek 0-2 i sprzedwac po 45 " . Wiadomo ze to nie trading jak wchodzimy w mecz. Chcialbym poznac opinie osób które graja CS i maja jakies doswiadczenia na tych rynkach.

post-2296-0-54791300-1343962753_thumb.jp

Obserwacje Na dzisiaj ...

1. Guingamp - Le Havre ( rynek 1:0 )

2. Sedan - Chateauroux ( rynek 2:0 )

3. Zagreb - Rijeka ( rynek 2:0 )

4.Laval - Monaco ( rynek 0:2 )

Osiek to, co robisz jak zauważyłeś to czysty gambling, ale ok.. ja o tych ruchach kursowych chciałem kilka słów. Wiadomo, że jak szybko pada gol/gole to rynki typu aktualny wynik, 1-0 1-1 itd pójdą do góry, ponieważ zostaje dużo czasu i szansa, że bramki padną jest duża. Im bliżej końca spotkania, tym aktualny wynik i bliskie niemu o +1 bramka będą spadać, a wyższe rosnąć. Wiadomo będą od tego czasami anomalie, gdy np przegrywa drużyna typu Real, ale to rzadko się zdarza.

Jeśli już gra na cs-ach to zauważyłem taką ciekawą zależność, mianowicie dynamikę spadku aktualnego wyniku i wyników +1 bramka w przedziale czasowym 65-80min, tylko jak to dobrze wykorzystać nad tym nie myślałem, ponieważ nie gam in-play. Z drugiej strony od 80 minuty aktualny wynik jest zazwyczaj na poziomie kursu poniżej 2,0 co też jest opcją do kombinacji... Takie ot ciekawostki... ;)

Mnie sie wydaje, że rynek na 0-1 poszedł do góry bo Inter był dość wyraźnym faworytem i ludzie spodziewali się jeszcze bramek. Przypuszczam też, że sama nazwa Inter Mediolan zrobiła swoje i część ludzi zasugerowała się tym, że jak to: Inter Mediolan nie wygra wyżej niż 0-1 z jakimś Hajdukiem Split? ;)

mazitbg masz racje - gambling i wlasnie dla tego postanowilem poobserwowac rynki CS . Rynki tak wlasnie reaguja jak napisales, ale jezeli wzielibysmy na stól Ligi Under 2.0 to mysle ze moja teoria ma sens. Oczywiscie w danym rynku kursy beda mniejsze z racji tego ze under ale kurs np. na 1-0 spada równie szybko jak 0-0 . Obserwowalem juz kilka rynków i max. padaly 2 gole dla jednej z druzyn . Gole w 2 polowie , kursy potrafily spasc nawet do 1.90 :-) Wiem , wiem Traderzy nie wchodza w rynki i nie zajmuja sie gdybaniem tylko ROBIA KASE . Przyznam sie ze zainspirowal mnie skan CS z zyskiem 1800e . Nie wiem tylko czy kolo wlasnie przed rozpoczeciem mial juz taki zysk czy czekal az ktos strzeli .

Bsrtas89 - tez masz racje nie pomyslalem o tym . Z drugiej strony mysle ze warto skupic sie na ligowych rozgrywkach.

P.s. dzieki za wpisy i cenne uwagi jak dlamnie. Pozdrawiam

Edited by osiek

Postanowilem spróbowac zagrac przed meczem. Wybralem druzyne gdzie jest fav i kursy na u2.5 spadaja . Równiez spodziewam sie wygranej fav , ale ustawilem sie z CS 0-2 w tym rynku. Poki co jest strata , ale poczekamy do momentu na kilka minut przed meczem.

post-2296-0-42972000-1344005628_thumb.jp

mazitbg masz racje - gambling i wlasnie dla tego postanowilem poobserwowac rynki CS . Rynki tak wlasnie reaguja jak napisales, ale jezeli wzielibysmy na stól Ligi Under 2.0 to mysle ze moja teoria ma sens. Oczywiscie w danym rynku kursy beda mniejsze z racji tego ze under ale kurs np. na 1-0 spada równie szybko jak 0-0 . Obserwowalem juz kilka rynków i max. padaly 2 gole dla jednej z druzyn . Gole w 2 polowie , kursy potrafily spasc nawet do 1.90 :-) Wiem , wiem Traderzy nie wchodza w rynki i nie zajmuja sie gdybaniem tylko ROBIA KASE . Przyznam sie ze zainspirowal mnie skan CS z zyskiem 1800e . Nie wiem tylko czy kolo wlasnie przed rozpoczeciem mial juz taki zysk czy czekal az ktos strzeli .

Bsrtas89 - tez masz racje nie pomyslalem o tym . Z drugiej strony mysle ze warto skupic sie na ligowych rozgrywkach.

P.s. dzieki za wpisy i cenne uwagi jak dlamnie. Pozdrawiam

Kolo cały zysk wypracował przed pierwszym gwizdkiem, zanim którykolwiek z zawodników powąchał piłkę. Nie czekał na bramki, to co działo się podczas meczu nie miało już wpływu na jego trade.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.