Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

Recommended Posts

• Replies 506
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Osiek a możesz zrobic wykres za sam wrzesień? Tylko te kilkadziesiąt rynków tenisa? Coś jest nie tak, skoro notujesz zysk za cały miesiąc 118f a następnie 1 października jednym (!) rynkiem robisz gre

Czas na  podsumowanie i  uporządkowanie mojej gry , rynków . Zacznę  od początku .   Grę zacząłem  od 7 marca i od tego dnia będę prowadził swój dziennik .  Dziennik ten ma służyć do prowadzenia sta

Urlop , urlop i po urlopie !!!  Czas wracać do pracy .   Zbliża sie koniec miesiąca   września . Czas na podsumowanie moich zysków/strat  .     Jak widać miesiąc zamykam na + . Ale może zaczym będ

Posted Images

Wracajac do meczu Dynama ... wyszedlem z rynku z zyskiem 0.34 f. ale dopiero w 30 min. siedzialem i sie wku.... . Przed meczem mialem Reda na niewielka kase.

post-2296-0-48019400-1344011714_thumb.jp

post-2296-0-23996900-1344011729_thumb.jp

Kolejny rynek na dzisiaj ... MK Dons - Norwich . Goscie w roli fav, kursy na o/u juz polecialy w dól , kursy na gosci równiez . Kupiony Back po 1.81

post-2296-0-63546500-1344012211_thumb.jp

Ja bym na Twoim miejscu nie grał pre play spotkań towarzyskich. Wiadomo, że w takich spotkaniach trenerzy zwykle nie wystawiają najsilniejszych składów i bardzo często eksperymentują szczególnie przed rozpoczęciem sezonu ligowego.

Spoko tez o tym myslalem a przy okazji chcialem sprawdzic czy dobrze robie moje Redy ! Musze jeszcze opanowac wychodzenie przed meczem bo caly czas mnie kusi . Dzieki za wpis ! A teraz tylko patrze na jutrzejsza oferte dnia. Pozdro .

Jak nie będziesz wychodził przed gwizdkiem to bankrut pewny :) niestety, tak to jest. Ty musisz zrozumieć że grając pre, in dla Ciebie NIE ISTNIEJE, akceptujesz reda mimo wszystko. Jak narazie widzę że miętki jesteś psychicznie,

Kolejny rynek CS . Duzo kasy jest na 1-1 i over 2.5 troszke polecial w dół. Ale ja mysle ze mecz bedzie under 2.5 i widze tylko fav. w tym meczu.

Back - Kashiwa k. 10.50 .

Zastanawiam sie tylko czy isc zgodnie z rynkiem czy kontynuowac swoje przemyslenia ?? Czas pokarze. !!!

post-2296-0-74353400-1344058252_thumb.jp

Edited by osiek

Móglby ktos mi wyjasnic cos takiego ???

Ten rynek nie będzie dostępny live. Ale powinien być cały czas dostępny przed pierwszym gwizdkiem.

Edited by Bartas89

Bartas tak hahaha czekalem do ostatniej minuty i zawiesili czyli co dalej ... zwrot kasy czy czekamy do konca meczu ??

No niestety musisz czekać do końca meczu i modlić się żeby było 0-2 :shock:

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.