Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
osiek

Trading Szymona

Recommended Posts

Czyli znowu Red ! chyba czegos tu nie rozumiem , trudno troche sie kwur.... ( nie tymi groszami ) , ale siedze od 4.00 rano mysle nad ta japonia i takie jaja ! pozostali zgodnie z planem juz strzeli gola , szkoda ze tylko na papierze gralem LAY X HT .

Czyli znowu Red ! chyba czegos tu nie rozumiem , trudno troche sie kwur.... ( nie tymi groszami ) , ale siedze od 4.00 rano mysle nad ta japonia i takie jaja ! pozostali zgodnie z planem juz strzeli gola , szkoda ze tylko na papierze gralem LAY X HT .

Troche dziwne jest to, że przed pierwszym giwzdkiem wyłączają rynek. Napewno sie nie spóźniłeś z wyjściem i nie było juz po pierwszym gwizdku?

Bartas - wgistka nie slyszalem , ale mysle ze bylo przed ... hahaha

Hehe chodziło mi bardziej czy może śledziłeś jakiś stream np na BET365 czy coś w tym stylu :P

Wiec czas na podlicznie dnia. Troche pózno , ale zawsze. Co do meczu wyżej oczywiscie Red ! -0.14 f. ( skan ponizej ) . Zagralem kilka rynków dzisiaj co pozwolilo wygenerowac zysk w postaci + 13 f. :-D . Próbowalem 2-3 rynki CS w przerwach , przed meczem , ale ruchy kursów przed meczem to jeszcze chyba za trudne jak dla mnie. Jeszcze raz dzieki za wpisy i rady !!! Pozdro .

post-2296-0-17735000-1344139716_thumb.jp

post-2296-0-07628700-1344140094_thumb.jp

Masz zamiar oddać to pre czy dopiero in play ? bo jak patrze na kase przehandlowaną na tym rynku to Twoja kasa stanowi około 40% całkowitej sumy a do meczu 1,5 h. Albo wiesz co robisz albo jesteś szalony :)

Pierwszy Green przed meczem ! Rynek CS ze strata . Cyba zalapalem o co biega m usze dopracowac CS i bedzie spoko. W dalszym ciagu wszysko traktuje jak nauke wiec prosze nie krytykowac.

post-2296-0-84609200-1344157916_thumb.jp

Dobrze się domyślam? nie zaakceptowałeś reda na Cs i wszedłeś w mecz, bramka padła w 2 minucie więc cała stawka poszła. Popraw mnie jeśli się mylę?

Tak masz racje nie wyszedlem , czekalem do HT i zrobilem kontre. Ale nie oto chodzi.

Mam kolejne pytanie :

Kupilem Back na na rynku CS ( 0-0 za 12.19 ) , ale mam strate , mimo iz kursy sa po 12 ( Back ) ponizej skan. Moze mi ktos wyjasni dlaczego tak sie dzieje ??

post-2296-0-91199900-1344243332_thumb.jp

To -4.18E obliczane jest na podstawie najniższego dostępnego lay'a - na screnie widać, że wynosi on 13.5 - co nie znaczy, że musisz to "brać" Jeśli wystawisz lay po kursie np. 13.0 i ktoś to od Ciebie kupi, to strata będzie mniejsza.

PS Jestes pewny, że kupiłeś back po kursie 12?

32E x 12 = 384E

U Ciebie jest 341.17E.

• Create New...