Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
osiek

Trading Szymona

Recommended Posts

Kupilem po 12.19 . Napisalem wyzej. Wojciech dzieki za wyjasnienie. :)

A tak - zapomniałem, że ten zysk (341,17E) wyświetla odliczając stawkę i prowizję. Sorry...

Dzsiaj znowu obserwowalem rynek CS . Sybir - Chimiki . Kupilem 0-0 ( Back ) z kursem 12 i ustawile sie ze sprzedaza na 11.5 . Czekalem ok 15 min. i rynek ulozyl sie po mojej mysl. Zysk niewielki ,ale godzina zostala do meczu a ja mam profit !!! Zaczyna mi sie to podobac ....

post-2296-0-21675600-1344336710_thumb.jp

Jak zacznie się więcej lig zwłaszcza tych topowych to proponuję Ci zacząć robić screeny tuż przed rozpoczęciem meczu tak jak to robią bądź robili chłopaki którzy CSy handlują już spory kawałek czasu. Ja jak przymierzałem się do tych rynków pre zacząłem robić foty rynków MO U/O 1.5 2.5 3.5 i CS żeby ocenić czy dany kurs jest w danym momencie w odpowiednim miejscu. Bardzo pomocna rzecz a po pewnym czasie zauważysz pewne prawidłowości w jakich widełkach powinien znajdować się dany CS przy odpowiednim poziomie U/O. Ja to robiłem w taki sposób

post-702-0-20593600-1344355159_thumb.jpg

Edited by Kornik1985

Masz racje Kornik1985 , juz pewne wlasciwosci zauwarzam dodatkowo znalazlem jeszcze kalkulator do rynku CS który po uzupelnieniu 2 pozycji pokazuje jakli kurs powinien byc na dany rynek. Oprócz tego jeszcze wszysko analizuje w BetAngel. Mysle ze za jakis czas ogarne ten temat. Póki co cały czas obserwuje ...

... w ramach treningu ... licze na spadki kursu 0-0 . under 2.5 caly czas w dól, over 1.5 do góry. 0-0 HT równiez spada w dól. Mysle ze kursy poleca w dól przed rozpoczeciem .

Back 0-0 za 12.0

post-2296-0-72822100-1344641311_thumb.jp

Edited by osiek

Z rana zainteresowal mnie rynek CS Zenit - Spartak . Ruchy kursów u/o 2.5 potwierdzaja ze mozna spodziwac sie wszyskiego. Mysle ze rynek pójdzie w kierunku overa 2.5 i postanowilem ustawic sie w kolejce na Back 0-0 z kursem 13.5 . Jeszcze zaklad mój nie zostal przyjety .

post-2296-0-38515900-1344667545_thumb.jp

post-2296-0-98074000-1344667676_thumb.jp

Edited by osiek

... i mecz sie rozpoczol ... moja oferta okazala sie chyba za wysoka i rynek nie przyjal tak wysokiego kursu. Kasa wrócila na konto . Rynek na 0.

Edited by osiek

Panowie czy ktos moze mi podpowiedziec co jest nie tak ?? czy wystawiam za wysokie kursy , czy moze zle analizuje rynek ?? cos musze poprawic , czy moze za wczesnie wchodze ?? a moze .... sam juz sie troche pogubilem

Edited by osiek

Masz wpisany w profil Bet Angel, coś ciekawego prezentuje? jaki koszt miesięczny? Wiem że drogi, i dobry chyba do tenisa. Powiedz coś o nim, dzięki.

Escabar - Bet Angel jest drogi , ale wart wedlóg mnie tych pieniazków. Jezeli chodzi o kopana to np. Soccer Mystic - mozesz sprawdzic jak zachowa sie rynek i wktórym kierunku pujdzie ( under/over ) kto strzeli , niezaleznie od przewidywan gieldowych ! , podaje w % rynek CS in-play, wykresy, parabole , program sam przezentuje dane % 1X2 , ( pokazuje równiez te same dane od pozostalych buków ) , Dutching - automatyczny lub reczny , mozesz rowniez ustawic sobie ze masz 2 f. zysku i z automatu zamyka wszyskie zlecenia . Stop Loss to chyba wszystkie programy maja , rowniez jest fajny do tradingu konnego . Najlepiej zobaczyc na stronie producenta.

Tenisa nie gram . Kopana i koniki ( nauka )

Wiesz jest tyle tego ze naprawde trzeba czasu aby to zrozumiec i opanowac. Mi podoba sie to ze ten program stara sie zabezpieczyc twój budżet na wszyskie mozliwe sposoby. Mam abo caloroczne.

Edited by osiek

Pytam nie bez przyczyny, za 6 dni kończy mi się kolejny rok z fairbotem, przyzwyczaiłem się do niego strasznie, nie wiem czy dałbym radę w BA, bo np jak widzę Geeksa to mi ręce opadają. Ale są gracze którzy tylko na geeksie siedzą, więc dla nich zostawiam podziw i szacunek, możesz jakieś screeny wrzucić jak wygląda interfejs w BA? Dużo opcji? przejrzyście zrobiony? pytam, a pewnie i tak skończy się na kolejnym roku z fairbotem, z góry dzięki za odpowiedz, pozdrowienia

Pytam nie bez przyczyny, za 6 dni kończy mi się kolejny rok z fairbotem, przyzwyczaiłem się do niego strasznie, nie wiem czy dałbym radę w BA, bo np jak widzę Geeksa to mi ręce opadają. Ale są gracze którzy tylko na geeksie siedzą, więc dla nich zostawiam podziw i szacunek, możesz jakieś screeny wrzucić jak wygląda interfejs w BA? Dużo opcji? przejrzyście zrobiony? pytam, a pewnie i tak skończy się na kolejnym roku z fairbotem, z góry dzięki za odpowiedz, pozdrowienia

Esca z Twoim doświadczeniem giełdowym w mig opanowałbyś GT. Dla mnie GT najlepszy ;)

• Create New...