Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Adamek

'Kuńska' przygoda by Adamek

Recommended Posts

Tak gadałem i gadałem wczoraj na sb, teraz pora do czynów.

Tak więc zakładam nowy temat, w którym opisywał będę swoje zmagania z rynkami wyścigów konnych - przede wszystkim UK. Gram głównie na tbp - główne mnie przerastają. I żeby nie było - sam gram rynki te rynki od niedawna.

Zaczynam ze stanem konta wynoszącym 550e. Cel na najbliższy czas - podwojenie.

No to wio!:D

Kunie ruszyły:)

Pierwszy dzień za mną, niby jeszcze gonitwy są, ale nie mam już zbytnio chęci do handlowania.

Redy bardzo głupie, powieźć mnie nie powieźli dziś.

Stan konta początkowy - 550e

Stan konta na dziś - 591,01e

post-814-0-83829400-1338232391_thumb.jpg

Edited by Adamek0203

mega dobry konski dzien. zycze przynajmniej utrzymania formy i bedziesz gosc :)

napisz, prosze, na jakich kursach grales i jakie stawki?

Dziś wszystko byłoby ok, tylko zaliczyłem dwa większe redy na samym początku i musiałem odrabiać. Nie skoncentrowałem się należycie i od razu efekty były.

@yavor gram głownie laye, na kursach nie większych niż 2.5 - najlepiej się czuję na <1.5.

@cycu - dzięki:)

Dziś największy green właśnie na layu 1.19 za 1k i oddaniu po 1.22. Więc zobowiązanie niewielkie, a zysk całkiem niezły.

Stan konta na dziś - 625,32e

post-814-0-82284200-1338320582_thumb.jpg

Mimo, że plus na koniec dnia to mam wielki niedosyt. Powinien być 2, a może i 3 razy większy. Ale i do tego dojdę, Jak wyeliminuje te moje nieprzemyślane wejścia będzie o wiele lepiej.

Tymczasem stan konta na dziś 653,74

post-814-0-40679700-1338408826_thumb.jpg

powiem Ci ze ladnie % banku to idzie. oby tak dalej. dl amnie kobyly to totalnie czarna maia - slyszalem ze ludzie patrza czy kon sie spocil czy nie i wtedy pakuja kasiore:)

ale jak to mozna na takicm czyms trading opierac?

jak swego czasu probowalem sie przyjzec tym rynkom to albo jak owczy ped, leci jak lemningi na zatracenie, albo ni wuja sie nie rusza.

kiedys byl blog o gosciu co robil tysiace na koniach IN PLAY!!!

masakra!

no byl zoltek co kosil in play kobyly. wang czy weng sie zwal juz nie pamietam. ale to nie ma co porownywac, zupelnie inne rynki.

Nie wiem jak to wyglądało wcześniej. ale jak zasiadłem wieczorem przed rynkami to jakieś kiepskie obroty były - więc raz, że późno dziś zacząłem handel, a dwa - mało zaliczonych rynków, stąd też i wynik nie powala. Co cieszy - średni zarobek z rynku.

Nie hadlowałem od 15 dziś bo potrzebowałem się odrobinę 'zresetować' :) Ze świeżym spojrzeniem na rynki, jutro powalczę o lepszą dniówkę :)

@spaced kobyły ip nie dla mnie, chociaż jak czasem patrze to nic tylko dawać laye <1.3 :)

@cycu oby:)

Stan konta na dziś 666,69 (hmm, wymowna liczba;)

post-814-0-13081700-1338492816_thumb.jpg

Wczoraj nie mogłem się należycie skupić i słabszy wynik - około 5e. Dziś rynków tylko 10, jednak z bardzo dobrą średnią zysku na jeden rynek (jakieś 4,5e). Trochę rynków poobserwowałem, ale nie wchodziłem. Nie widziałem okazji to i nie ryzykowałem pieniędzy.

Na razie ciągle do przodu, ciekawe kiedy przyjdzie minusowy dzień.

Stan konta 716,81e (te 2 eurocenty z koszykówki też tu są :) )

post-814-0-05317300-1338667933_thumb.jpg

Wczoraj nie mogłem się należycie skupić i słabszy wynik - około 5e. Dziś rynków tylko 10, jednak z bardzo dobrą średnią zysku na jeden rynek (jakieś 4,5e). Trochę rynków poobserwowałem, ale nie wchodziłem. Nie widziałem okazji to i nie ryzykowałem pieniędzy.

Na razie ciągle do przodu, ciekawe kiedy przyjdzie minusowy dzień.

Stan konta 716,81e (te 2 eurocenty z koszykówki też tu są :) )

witam

Jeśli pragniesz tego minusowego dnia ,to podaj typy które będziesz obstawiał , a gwarantuje Ci że ten minus przyjdzie . Jeszcze z tak nieszczęśliwym traderem nie spotkałeś się. Jestem ewenementem w typowaniu.Jeśli który z typerów ma problemy z 60% podatkiem dla betfair zapraszam. Ze mną wyczyścicie konto do 0, a nawet wpadniecie w długi. Zapraszam

yarecky na tym forum z tego co mi wiadomo, większość ludzi traduje i nie uprawia gamblingu (chyba, że tak jak sam napisałeś, nieliczni mogą robić to w celu zbicia PC) , a to co ty robisz to czysty gambling, czyli bukmacherka, gdy puszczasz czystego beta i modląc się, czekasz na rozwój wydarzeń :)

Edited by harlesden

Kiepskie obroty dziś były. Niejednokrotnie grałem za 50-60 euro laye w okolicach 1.5-1.6 bo jakby poszedł większy ruch to nie miałbym jak ciąć. Ale trochę uciułałem.

Stan konta 743,94e

post-814-0-39167300-1338742778_thumb.jpg

Mnóstwo gonitw dziś, tyle że wszystkie jedna po drugiej w odstępach 5 minutowych. Ja się w tym odnaleźć nie umiałem, pohandlowałem godzinę i dałem spokój. Wróciłem później, została ostatnia gonitwa, do startu jakieś 20 minut i to właśnie tutaj większość dzisiejszego zysku.

Stan konta 756,13e

post-814-0-25357600-1338837516_thumb.jpg

• Create New...