Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Adamek

'Kuńska' przygoda by Adamek

Recommended Posts

Ładnie Adamek, duże gratki i życzę dalszego, szybkiego rozwoju ;)

no ostro! A pomyslec, ze jeszcze ponad rok temu blakales sie po bukmacherskim swiecie walac czyste bety :D

graty!

dzięki x2 :)

czyste bety? na 'letkim plusie' byłem:D

w kolejnym miesiacu podwajanie podwojonego :P

Podwoić się nie udało, ale po kolei. Lipiec mogę podzielić na dwie części. Pierwsza - bardzo fajne wyniki. 200 zagranych rynków ze średnią 3,36e na rynek. Rynki bardzo czytelne, gra bardzo podobna do tej w zeszłym miesiącu.

post-814-0-26665200-1343770543_thumb.jpg

Wtedy coś się zacięło. Nie wiem czy to ja się poczułem zbyt pewnie czy czym to było spowodowane ale szło dużo, dużo gorzej. Cały tydzień gry i wynik w okolicach zera, coś było nie tak. Wyszło na to, że traderzy musieli wyjechać w tym czasie na wakacje widocznie, bo i obroty słabsze były, a i dziwne sytuacje coraz częściej się zdarzały (rynek główny ostro w górę, tbp w dół i odwrotnie). Trzeba było dać sobie trochę luzu, odpocząć, spojrzeć na to po pewnym czasie. Jak pomyślał tak zrobił :)

Zaliczony 'reset' i mogłem wrócić do gry - już z jakimś pozytywnym skutkiem. Na screenie widać, że liczba rynków w tym okresie mniejsza, wynik finansowy też dużo słabszy - jednak wciąż na plus.

post-814-0-59777600-1343771016_thumb.jpg

I to by było na tyle w lipcu. Wciąż nie skupiam się tylko na koniach - widać, że coś tam grałem i na ME w kopaną jak i teraz na IO. Pozostaje to jakąś odskocznią od końskich rynków.

post-814-0-05308500-1343771143_thumb.jpg

Jak na 2 miesiac nauki to piekny wynik.

Powinienes być z siebie dumny. Bravo!

Adamek, wynik MEGA :) gratuluje i powodzenia dalej

Wynik fajny, ale niedosyt jest:)

Zaczęty sierpień, handlować będę mógł krócej bo tylko 20 dni. Chyba, że coś wypadnie po drodze.

Wczorajszy handel uważam za całkiem niezły mimo tego reda na ponad 30 euro. Zdecydowałem się na laya 2.9 za całe 400e - rynek główny stał w tym momencie w okolicach 8. Niestety niespodzianka - główny doszedł nawet do 12(sic!) a ja tbp ze stratą oddawałem. Niewdzięczny rynek.

post-814-0-24609500-1343861176_thumb.jpg

I mam pytanie - GT potrafi mi przyciąć niestety, nie wiem gdzie szukać przyczyny - czy w sprzęcie (pentium e2200/2gb ddr2 czyli dość leciwy już zestaw) czy może w łączu internetowym?

Wynik fajny, ale niedosyt jest:)

Zaczęty sierpień, handlować będę mógł krócej bo tylko 20 dni. Chyba, że coś wypadnie po drodze.

Wczorajszy handel uważam za całkiem niezły mimo tego reda na ponad 30 euro. Zdecydowałem się na laya 2.9 za całe 400e - rynek główny stał w tym momencie w okolicach 8. Niestety niespodzianka - główny doszedł nawet do 12(sic!) a ja tbp ze stratą oddawałem. Niewdzięczny rynek.

post-814-0-24609500-1343861176_thumb.jpg

I mam pytanie - GT potrafi mi przyciąć niestety, nie wiem gdzie szukać przyczyny - czy w sprzęcie (pentium e2200/2gb ddr2 czyli dość leciwy już zestaw) czy może w łączu internetowym?

Mnie ostatnio też przycina. Szczególnie jak włączam laddera. Aha i czasem nie mam ikony GT na pasku zadań mimo, że jest cały czas włączony.

Czasami rynki same cos zacinaja, przynajmniej ja tak czuje, ale sprzeciwo powiem szczerze ze bardzo leciwe, ja mialem podobny rok temu i jak sie przesiadlem na nowego lapka to widac bylo roznice, chyba ze masz XP to powinno na takim sprzecie spokojnie smigac

Jak odpalam laddera na netbooku gdzie siedzi E-350 to też komp chwile myśli zanim sie drabina pokaże.

Właśnie nie, na siódemce siedzę. W sumie to przymierzałem się do jakiegoś zmodernizowanie tego czegoś, ale zupełnie nieopłacalne. Trzeba będzie nową skrzynkę w niedługim czasie ogarnąć w takim razie. Na czym Wy działacie? 2 czy 4 rdzenie? Na zestaw przeglądarka + GT (2 drabiny, 2 gridy, stream) + komunikator + jakiś player chyba zbyt wiele nie potrzeba?

2 rdzenie jakiejs i3 spokojnie wystarcza i z 4 gb ram ( wiecej 7 nie wykorzystuje ponoc), ale jak juz kupujesz kompa stacjonarnego to lepiej wydac troche wiecej i miec sprzet na kilka dobrych lat i nie martwic o nowe windowsy itd. Za 1600 zl kupisz juz prawdziwy kombajn, nie wiem ile takie cos pradu tylko ciagnie

Miało być kupno x-a na odmóżdzanie a tu jednak kasa na PCeta pójdzie ;) Ze starego za dużo nie zostawie, o ile w ogóle coś /dysk może/. Jeszcze używki pozostaje przeszukać na alledrogo, może coś znajdę.

Ewentualnie opcja ze sprzedażą netbooka + dołożenie troche kasy i kupno lepszego lapka. Raz, że mobilne to a dwa, że handlowałbym i tak na 22' . Przemyśleć to trzeba jeszcze.

Miało być kupno x-a na odmóżdzanie a tu jednak kasa na PCeta pójdzie ;) Ze starego za dużo nie zostawie, o ile w ogóle coś /dysk może/. Jeszcze używki pozostaje przeszukać na alledrogo, może coś znajdę.

Ewentualnie opcja ze sprzedażą netbooka + dołożenie troche kasy i kupno lepszego lapka. Raz, że mobilne to a dwa, że handlowałbym i tak na 22' . Przemyśleć to trzeba jeszcze.

Na PC-ie też mozna ciąć w giery :D Moim zdaniem jeszcze lepiej się gra na PC niż na konsoli ;)

Mając do tej pory e2200/2gb ram + gf9500 stwierdzenia 'można ciąć w giery' jest chyba nadużyciem :D

Zawsze jest jeszcze pasjans i saper :P

mam 2gb ramu na lapku i win7 chodzi bez zarzutow. z reszta calkiem podobne parametry u mnie i jest ok :)

a gry? mozna przycinac, co prawda nie w najnowsze tytuly, ale malo jest dobrych gier? ostatnio cialem nawet w civilization 2 :P gra nie musi miec hiper mega grafiki, aby byc dobra gra.

Dzisiaj się jeszcze na starym sprzęcie handlowało. Znalazłem fajną używkę to koleś niestety nie odpowiada ;/ Ale nic.

Nie wiem, może to głupie, ale zauważyłem, że jak osiągnę 50e danego dnia to jakby mi wydajność spada. Może mi więcej jak 50e nie potrzeba? :D Jak utrzymam 50e/dzień to super, ale gdzie większy progres?

post-814-0-43492400-1343939951_thumb.jpg

• Create New...