Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Adamek

'Kuńska' przygoda by Adamek

Recommended Posts

Niestety progresu brak. Ale po kolei. Najpierw zrzut za ostatni okres czyli od 3 sierpnia

post-814-0-35835300-1344854909_thumb.jpg

Co się rzuca w oczy? Mniejsza ilość zagranych rynków (115) i gorsza średnia z rynku (2,09e). Ciężko mi się jakoś handluje ostatnio, nie wiem z czego to wynika. Najczęściej jak zasiądę od 15 do rynków to wytrzymuje max do 17-18. Próbowałem któregoś dnia layować koniki - ale to raczej nie dla mnie jednak. Ogólnie wyszedł z tego jakiś plus, ale minimalny więc wróciłem do zwykłego grania.

Plomien wrzucił do swojego bloga garść ciekawych porad, zainteresowanych odsyłam do niego ;)

A, i od dwóch dni zarabia na siebie nowy sprzęt. Znaczy sama buda, monitor nadal ten sam 22' - nie widzę na razie potrzeby wymiany. A że kurier dotarł z paczką akurat przed 14 to 10 sierpnia nie handlowałem wcale, bo odkrywałem w sobie speca od montowania komputerów ;) Na szczęście wszystko działa, a zestaw to 4rdzeniowy proc + 4gb ramu + ssd na system. Co mogę powiedzieć? Warto było, bo komfort użytkowania znacząco poszedł w górę. Dziękuję za pomoc przy wyborze domsuwowi i maciorce ;)

W tym miesiącu jakiegoś fenomenalnego wyniku już nie wykręce, ale to nic. Zostało mi raczej <10 dni handlu - do niedzieli włącznie na pewno, a później jakiś odpoczynek.

Skończyła się olimpiada, więc mniej rynków będzie odwracać uwagę od koni. Bo docelowo nic innego handlować jednak nie będę.

I na koniec - na koncie zostawiłem sobie równo 1200e. Taka kwota w zupełności mi wystarcza, więcej mi nie potrzeba. Nadwyżki sobie wypłacam regularnie, żeby poczuć, że coś z tego bf jednak jest :)

Dzisiaj handel za stawki rzędu 75-100 w porywach do 150 głównie na ticka ewentualnie dwa. Złapane ze 2 swingi i to wszystko. Obroty dziś nie rozpieszczały, ponad 100k na tbp pojawiło się może z 5 razy. Ale w ogólnym rozrachunku wyszło to całkiem przyzwoicie. I udało się handlować 4h bez większego problemu, z jedna dłuższą przerwą na żarełko tylko /nie to z maca ;D /. Wieczorne odpuściłem bo obrót był już dramatycznie niski.

post-814-0-77789700-1344895617_thumb.jpg

Adamek, niezle tniesz te kobyly.

czy zwiekszasz stawke % w sotosunku do banku? bo profit dzienny zmalal ci z deka od tego ktory miales w pierwszych tradach

Gram za tyle, na ile pozwala rynek. Stawki raczej nie idą w górę, a dziś nawet widać, że poszły w dół. Miałem już taki okres, że poczułem się zbyt pewnie, stawki poszły w górę i gwałtownie mnie to sprowadziło na ziemię. Chyba -100 w dwa dni się udało zrobić :) A bank ustaliłem na 1200 bo tak mi po prostu wygodnie.

To sobie jakieś podsumowanko ostatnich dni walnę.Progresu nie ma, był raczej regres. Dlaczego? Otóż zrobiłem bardzo głupi błąd, który pociągnął za sobą kolejny. Najpierw minus na pre

post-814-0-80728900-1345392892_thumb.jpg

Z czego wyniknął? Zbyt duża stawka zdecydowanie. To raz. A dwa - mimo, że cisnęli w dół tbp to ja laye dokupowałem i wyszło co wyszło. Bardzo mnie ten rynek wyprowadził z równowagi, więc radośnie wszedłem sobie w ten wyścig ip dokładając już na głównym kolejne 30 ojro. Trzeba było dać sobie spokój więc następnego dnia nie handlowałem wcale.

Następne 3 dni to niestety pierwszy -50, a dwa kolejne na plus, dzięki czemu ogólny bilans za te dni jednak dodatni. Na screenach widać grane główne rynki - patrzyłem w staty i layowałem koniki. Tbp tego dnia nie chodziły zbyt dobrze, bo wyścigi co 5 minut w większości były.

post-814-0-26445700-1345393245_thumb.jpg

Dzisiejsza awaria mnie na szczęście nie dotknęła. Teraz co najmniej tydzień przerwy, która mam nadzieję pozwoli naładować akumulatory - słowem wakacje:)

tez tak mam na tbp, ze jak pcha w dol, a ja bore layem, to dokupuje, dokupuje, dokupuje, bo przeciez jak to tak ciagle w dol? przeciez musi odreagowac w koncu, musi wejsc jakas korekta. i wychodzi na koniec na to, ze wcale nie musi, a red swieci wtedy konkret. i przyznam ze jest to wkur...zajace.

Ostatni dzień sierpnia w handlu za mną więc i czas na podsumowanie. Handlowałem tylko 3/12 ostatnich dni więc liczba rynków w miesiącu nie poraża. Ale i odpocząć kiedyś trzeba:)

Dzisiaj usiadłem od samego początku - pierwsza gonitwa i od razu pokaźny green. Chyba nic nie muszę dodawać - wystarczy popatrzeć na screena.

post-814-0-84968800-1346442686_thumb.jpg

Żeby ktoś nie pomyślał, że potrzeba do tego wielkich stawek - zamieszczam też wszystkie backi/laye z tego rynku.

post-814-0-54336900-1346442689_thumb.jpg

Zaczęło się dosyć ładnie i tak też się zakończyło - dzień na ponad 100 do przodu co ciągle jest u mnie rzadkością niestety. 3 minusowe rynki na 15 - jest nieźle.

post-814-0-42548800-1346442965_thumb.jpg

I cały miesiąc. Rozegrałem 286 rynków co dało mi łączny zysk 650,23 euro. Średnia na rynek 2,27 euro. Nie wszystko wynika z czystego handlu pre - był okres w miesiącu, że koniki layowałem czy też dawałem backi na tbp już ip - w sytuacjach gdy tbp stał wyżej od głownego:)

post-814-0-65295400-1346443227_thumb.jpg

To zaczynamy wrzesień :P

Jak tylko wróciłem do domu, szybko się ogarnąłem, obiadek i do komputera. I tutaj niespodzianka - ktoś trochę przysnął na tbp ip to wziąłem - stąd to 70 ojro ponad. Reszta to już normalny handel - bomber sobie szalał na głownych, ja za bardzo tego na tbp wykorzystać nie umiałem. Podziękowałem za grę już o 18 żeby nie spierdzielić chyba najlepszego jak dotąd dziennego rezultatu:)

post-814-0-75418800-1346583082_thumb.jpg

Dzisiaj obroty nie rozpieszczały to Adamek zaczął kombinować. I tak jak wczoraj ja złapałem okazję na ip tbp, tak dziś tą okazją sam się stałem. Główny poszedł w gorę, ja swoich pieniędzy z tbp nie wycofałem bo się po prostu zagapiłem. W rezultacie -150 i odrabianie do końca dnia. Do poprawki.

post-814-0-14947200-1346613828_thumb.jpg

Ostatecznie plus z czego jestem zadowolony, ale nie jest to tylko gra pre - laye na głównym szły dziś dość często.

Skąd ja to znam? :) Najgorzej gdy zapala się nam lampka 'chciwość'. Zaczynamy wtedy kombinować, zmieniać. Najlepsze jest to, że chęć zarobienia jeszcze kilku funi zazwyczaj kończy się tak samo- od euforii po większe lub mniejsze redy i stukanie się w głowę- po co? To wszystko potem odbija się na efektywności gry pre-play i 'konieczności' odrabiania strat. A wystarczy tylko szlifować jedną dyscyplinę, powiększać bank oraz stawkę, a nim się obejrzysz będziesz rzucał po 10k i zastraszał cały rynek ph34r.pngph34r.pngph34r.png

• Create New...