Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

'Kuńska' przygoda by Adamek

Recommended Posts

@Scorpi - dokładnie, po co? Się człowiek nie przejedzie, się człowiek nie nauczy.

Dzisiaj bardzo odpowiadało mi rozplanowanie gonitw - 1 wyscig, 2gi za 10 minut i 20 minut do następnego. Można było sobie całkiem przyjemne przerwy zrobić.

Handel dziś mega spokojny, stawkami 200-300 udało sie uskładać przyjemną dniówkę. Może i by pękła stówka ale musiałem wyjść więc 2 ostatnie gonitwy opuściłem. Nie podpaliłem się żeby koniecznie trzycyfrówkę dziś wykręcić, jutro też jest dzień.

post-814-0-87358500-1346707564_thumb.jpg

• Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Miałem nadzieję poprawić dziś miesięczny wynik - właściwie się to udało, ale... Właśnie, znów zostałem ip i znów przywitało mnie -110 :/ Niezrażony grałem dalej, złapałem po drodze jeszcze jednego

Hehe, były gratulacje to teraz będzie krótka opowieść JAK NIE GRAĆ NA BETFAIR Początek września jak było widać miałem znakomity - było 700e do przodu - żyć nie umierać. Ale coś się zepsuło.

Kolejny tydzień listopada za mną. Forma raczej stała, nie ma bardzo na co narzekać. No, może na płynność od czasu do czasu... To teraz parę najbardziej klarownych rynków

Posted Images

I przyszło jutro ale dopiero dziś. Wczoraj jak wróciłem było po 20 to i handlować nie było już co.

Dziś dniówka >100 euro. W sumie zrobiona na spokojnie, bez szarżowania stawkami, bez zbędnego podpalania się. Jedyny większy minus - złapali mnie na górce z layem (jakies 1.9) a ktoś potrzebował zgreenować 2.5 euro które miał po kursie... 1.6. Niestety, ja dostrzegłem to dopiero po tym, jak świeciłem się na czerwono. Poszedł strzał, zbili kurs jakieś 8-10 ticków. Tego rynku zgreenować już się nie udało.

post-814-0-33109400-1346876012_thumb.jpg

2 kolejny dni września za mną. No, może 2 to nadużycie bo raz handlowałem mniej niż 2 godziny.

Zacząłem miesiąc bardzo dobrze i na razie tak idzie ciągle - wejścia coraz bardziej przemyślane, minusów mniej i to się odbija na dziennych zarobkach.

Tutaj przykład jednego z lepszych (o ile nie najlepszych) rynków z ostatnich dwóch dni w moim wykonaniu.

post-814-0-89495500-1347105668_thumb.jpg

+ stawki jakimi udało się to ugrać

post-814-0-81143000-1347105672_thumb.jpg

I standardowo p/l

post-814-0-86112800-1347105741_thumb.jpg

Na sam początek jeden z dzisiejszych rynków

post-814-0-37546100-1347131669_thumb.jpg

I jak tu nie zarabiać? Wsiadamy do pociągu i jedziemy:) Wyraźnie wybiło w górę, można laya potrzymać, można poskalpować - co kto lubi:)

post-814-0-69285000-1347131676_thumb.jpg

I cały dzisiejszy dzień. Jest wyraźny progres od poprzedniego miesiąca, teraz tylko to utrzymać.

• 3 weeks later...

Hehe, były gratulacje to teraz będzie krótka opowieść

JAK NIE GRAĆ NA BETFAIR

Początek września jak było widać miałem znakomity - było 700e do przodu - żyć nie umierać. Ale coś się zepsuło. Poniekąd wynikało to pewnie z komplikacji w życiu osobistym - teraz wiem to już na pewno. Zaczęły się głupie wejścia ip - początkowo ze zwykłego gapiostwa a potem już zwykłe zostawienie beta. Bo a nuż się uda. Ale jak łatwo się domyśleć nie udawało sie:)

Siadałem raz na kilka dni ale i tak efekt zawsze był podobny, a konto topniało. Jak zaczęło tak teraz zostało około 100e, z których teraz będę starał się wykręcić jakieś przyzwoite greeny. Wpłacać dodatkowego depozytu nie zamierzam, bo na chwilę obecną nie ma to najmniejszego sensu - muszę na nowe 'wczuć się' w rynki.

Do BF trzeba siadać skupionym, a nie mieć w głowie milion innych spraw. Nie ma skupienia + nie ma pieniążków:)

I jeszcze podsumowanie za resztę września i jeden czy dwa dzisiejsze rynki. Ręce opadają jak się coś takiego widzi, a więc do roboty!

post-814-0-98660300-1349099621_thumb.jpg

no faktycznie niezle ooops. Masz racje Adamek - brak koncentracji to rowniez jeden z powodow redow jak ch... O ile w pilce pre jakos mozna jeszcze rzucic okiem na monitor i poukladac w glowie o tyle konie pre to juz inna bajka. Dobrym pomyslem jest nie wplacanie gotowki poki co i probowanie wykrecic cos z tego. A kapital 100e wcale nie jest taki maly. Tu na forum jest taki jeden (pzdr serdecznie) co z 65 zrobil tysiace :D

Powodzenia Kolego

Cycu tak zamierzam - nie wpłacę dopóki się z powrotem nie 'wczuję' w rynki. A że dzisiaj miałem wreszcie okazję, żeby przysiąść na dłużej to wczuwać się zacząłem.

Odpaliłem GT i przywitałem się ze stanem konta wynoszącym 93e - ale, że trzymam się zasady aby nie wpłacić - tak też obracałem tylko tym co mam. Wejścia miałem bardzo rozsądne, raz tylko przysnąłem, wzięło moją stawkę i zaświeciło się prawie 5e na czerwono. Przerobiłem dziś 24 rynki - 5 było minusowych.

Jakie z tego wnioski? Nie zapomniałem jak się gra - po prostu robiłem głupie błędy bo właśnie w tych kategoriach traktuję te wejścia ip. Dziś nie zrobiłem tego ani razu - więc da się. Teraz tylko się nie podpalać, a dniówki >100e jeszcze wrócą :)

post-814-0-93818300-1349469187_thumb.jpg

Cycu tak zamierzam - nie wpłacę dopóki się z powrotem nie 'wczuję' w rynki. A że dzisiaj miałem wreszcie okazję, żeby przysiąść na dłużej to wczuwać się zacząłem.

Odpaliłem GT i przywitałem się ze stanem konta wynoszącym 93e - ale, że trzymam się zasady aby nie wpłacić - tak też obracałem tylko tym co mam. Wejścia miałem bardzo rozsądne, raz tylko przysnąłem, wzięło moją stawkę i zaświeciło się prawie 5e na czerwono. Przerobiłem dziś 24 rynki - 5 było minusowych.

Jakie z tego wnioski? Nie zapomniałem jak się gra - po prostu robiłem głupie błędy bo właśnie w tych kategoriach traktuję te wejścia ip. Dziś nie zrobiłem tego ani razu - więc da się. Teraz tylko się nie podpalać, a dniówki >100e jeszcze wrócą :)

post-814-0-93818300-1349469187_thumb.jpg

jaki jest sposób na dniówki 10e grając pre?:) tyle mi wystarczy

Ladny wynik jak na wczorajszy dzien gdzie gonitw bylo co nie miara a i plynnosc na niektorych nie powalala, szczegolnie na tbp. Mi sie wczoraj zle handlowalo i efektem tego byl juz red na 80e ale w miare uplywu czasu staralem sie to powolutku odrabiac i udalo sie zmniejszyc reda do 7e co uwazam za bardzo dobry wynik. Dlatego jeszcze raz graty za wczoraj bo rynki byly naprawde trudne i powodzenia w dalszym odrabianiu strat

Życzę Ci powodzenia Adamek. Odkąd przesiadłem się na kuce, stałeś się moim wzorem :) Lipa, że tak się to potoczyło, ale dasz radę.

Ale żeście naspamowali więc po kolei.

@barjed - back wyżej niż lay. I na odwrót:)

@zibol76 - bardzo ładnie odrobione, gratulacje. Mnie obroty właśnie zaskoczyły, tyle że pozytywnie. Może inne rynki graliśmy? :)

@1899 - daj spokój z wzorowaniem się na mnie, ja nie najlepszy materiał do tego na pewno:)

@yavor - też mam nadzieję, że odrobię ;)

Dzięki za te wszystkie 'powodzenia' :)

I jeszcze a propos tego odrabiania - nie wiem czy się dobrze rozumiemy, ale ja miesiąc wrzesień i tak na plus zaliczyłem. Może nie na jakiś bardzo fajny ale jednak plus:)

post-814-0-30184700-1349550600_thumb.jpg

A, dzisiaj obejrzałem "The Pursuit of Happyness". Polecam.

Cytat z tego filmu:

"pewne rzeczy są fajne za pierwszym razem, a potem już nie tak bardzo' -> to chyba o moim wchodzeniu ip, jak kiedyś dawno się udało, tak potem niekoniecznie :D

Jak się okazuje mały budżet nie jest wcale takim wielkim ograniczeniem. Może na Ascot wczoraj czy na Longchamp dzisiaj, gdzie można było spokojnie wrzucać nie 100-150 jak to robiłem ja, a sporo więcej i bezproblemowo by się oddało.

Od wczoraj udało się ugrać 50 euro więc całkiem przyzwoicie jak na taki budżet:)

post-814-0-81237000-1349628057_thumb.jpg

Dzisiaj nie handlowałem do końca bo obroty nie rozpieszczały jak widziałem, w tygodniu mam nadzieję, że będzie z tym lepiej.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.