Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
Bartas89

Bartas89 Adventure Trading

Recommended Posts

Witam. Mam na imię Bartek i tradingiem zajmuję sie od ponad pół roku. Oczywiście w bukmacherce siedzę już znacznie dłużej (ok 6 lat) myślę, że domyślacie się z jakimi skutkami ;) Na początku mojej styczności z tradingiem miotałem się między rynkami nie wiedząc co grać. Zaczynałem od LTD ale nie przynosiła mi ona zysków, a same straty. Potem było jeszcze kilkanaście chaotycznych wejść in play i kapitał popłynąl. Teraz po próbach "na sucho" postanowiłem zająć się tradingiem tylko pre play.

Rynkami na których będe handlował to w szczególności tenis lecz nie wykluczam jakiś handli w przerwach między meczami piłki nożnej. Ale to pewnie poźniej kiedy więcej o tym poczytam i rozeznam temat. Mogą mi się także zdarzyć grać pre play koszykówkę (NBA).

Na początku moim celem jest systematyczne robienie greenów, nieważne jakiej wielkości. Nie zakładam z góry ustalonej kwoty. Wychodzę z założenia, że jak będę dobrze czytał rynki to zyski same przyjdą i mam nadzieję, że pozytywnie mnie zaskoczą :-D

I na dzień dobry kupiłem back Davida Ferrera po kursie 1,59 w meczu a Andy Murreym, oczywiście licząc na spadki. Kieruję się tutaj wykresem, a także kapitalną formą hiszpana. Nie bez znaczenia jest również fakt, że Ferrer wygrał z Murreyem na clayu 3/3 ;)

Edited by Bartas89

A więc mogę sie pochwalić moim pierwszym "oficjalnym" greenem pre play :-D

Na Davidzie Ferrerze udało mi się zyskać dwa ticki. Bałem się trzymać pozycje dłużej otwartą bo rynek był jakby cały czas zastały. Jednak tuz przed meczem kurs spadł do poziomu 1,53. Jak widać gdybym dłużej czekał to zarobił bym wiecęj :P

Wszedłem jeszcze dzisiaj na CS 0-0 i udało się zarobić 5 ticków i zrobic kolejnego greena.

A więc podsumowując:

David Ferrer back 1,59, a potem lay za 1,57: zysk 1,20 E

Cordoba- Valladolid CS 0-0 back 3,45, a potem lay za 3,40: zysk 0,69 E

Łącznie + 1,89 E

post-1770-0-86387400-1339020491_thumb.pn

post-1770-0-37922200-1339020530_thumb.pn

Kolejny dzień tradingu i kolejny dzień na plus :) Tym razem mój rekorodwy green, poniweaż udało mi się sprzedać Samathne Stosur 8 ticków niżej rolleyes.gif Nie handlowałem dziś w przerwach meczu bo nie było co grać. Za to jutro szykuję sie na handel w przerwach dwóch pierwszych meczy EURO 2012 cool.png

Podsumowując:

Samantha Stosur back po 1,51, a potem lay po 1,42: zysk 7,32

post-1770-0-01587400-1339102504_thumb.pn

post-1770-0-04916300-1339102611_thumb.pn

Edited by Bartas89

Na jutro backowałem under 2,5 gola w meczu Polska-Grecja. Kursy lecą na łeb na szyję, ale mam nadzieję, że udało mi sie jeszcze złapać kurs na tyle wysoko żeby zyskać kilka ticków. Jak wyjdę przed meczem z tego rynku z greenem (bądź nie) to mam zamiar tredować na przerwach meczów właśnie Polaków, a potem Rosjan z Czechami ;-)

Witam, dobrze Ci idzie - tak trzymać natomiast mam jedna rade dla Ciebie. Staraj sie obserwować rynek w tenisie juz od poczatku gdy wiesz kto jest zdecydowanym faworytem i spodziewasz sie spadku kursu. Typowalem tak samo jak ty Ferrer i Stosur w dol jednak ustawilem sie na poczatku handlowania na rynku i np. na Stosur złapałem 1.59 . powodzenia i coraz wiekszych greenow zycze :)

Właśnie staram się jak najwcześniej łapać kurs lecz czasem to nie wychodzi z różnch względów. Nie ma mnie w chacie czy coś ;)

Edited by Bartas89

Nie tak wyobrażałem sobie dzisiejszy trading... Ale od początku. Najpierw wyszedłem z rynku under 2,5 gola w meczu Polska-Grecja bo rynek był niestabilny i zhedgowałem z under na over 2,5 i wyszedłem na lekki plusik.

post-1770-0-22275000-1339189265_thumb.pn

Potem zupełnie nieudany handel w przerwie meczu polaków i niestety znowu strata. :angry:

post-1770-0-49969500-1339189295_thumb.pn

Sam jestem na siebie zły bo po tym zajściu zupełnie nie przemyślałem ruchów i wszedłem w rynek kursy meczu Holandia- Dania i liczyłem na małe spadki na remis. Niestety także na tym sie przejechałem i kolejny minus. dry.png

post-1770-0-42950100-1339189362_thumb.pn

Na szczęście na sam koniec dnia tredowania ogarnąłem się trochę i zrobiłem greena na rynku CS Rosja- Czechy ;)

post-1770-0-00495400-1339189440_thumb.pn

A także udało się zrobić greena na rynku CS w meczu Empoli-Vicenza

post-1770-0-40029900-1339189554_thumb.pn

Tak więc podsumowując:

Polska-Grecja back under 2,5 po 1,49, a potem hedge i back po 3,05: zysk 0,18E

Polska-Grecja CS 2-0 back po 3,65, a potem lay po 3,85: strata 3,64 E

Holandia-Dania MO draw back po 3,8, a potem lay po 3,9: strata 3,33 E

Rosja-Czechy CS 2-0 i back po 3,75, a potem lay po 3,7: zysk 0,65 E

Empoli-Vicenza CS 0-0 i back po 3,5, a potem lay po 3,45: zysk 0,68 E

Łącznie: - 5,46 E

Edited by Bartas89

Na jutro wsadziłem kasę w over 2,5 gola w meczu Niemcy-Portugalia. Kupiłem back po 2,06 i liczę na spadki. Według mnie kurs jak na tak dwie ofensywnie grające drużyny zdecydowanie za wysoki. Podparłem się też tym, że u buków kursy spadają co pokazuje również wykres. Mam nadzieję, że się nie rozczaruję wstając jutro rano i sprawdzając kursy ;-)

Tak jak wczoraj pisałem wstałem rano z nadzieją, że się nie rozczaruję. Oczywiście było inaczej. Kurs poszedł nie w tę stronę co chciałem i red :evil:

post-1770-0-95232500-1339251485_thumb.pn

Na jutro zainwestowałem w lay w meczu Irlandia- Chorwacja po 2,44 i liczę na dalszy wzrost kursu. Jeśli i tym razem kurs nie pójdzie w strone w którą oczekuję bo sobie odpuszczę przewidywanie rynków na EURO 2012. Dzisiaj jeszcze wieczorem postaram sie coś pograć w przerwach meczów, żeby chociaż trochę zniwelować tego porannego reda.

Yavor to w tym meczu akurat głównie patrzyłem na wykres i na ruch kursów u innych buków. Praktycznie u 95% kurs rósł na Chorwację. A dlaczego pytasz? ;-)

ja gram malo MO, a w ogole nie gram z tak duzym wyprzedzeniem. nie pomoge wiec, gdyz patrzac na ten rynek wszystko moze sie wydarzyc.

ja gram malo MO, a w ogole nie gram z tak duzym wyprzedzeniem. nie pomoge wiec, gdyz patrzac na ten rynek wszystko moze sie wydarzyc.

Ja tak wcześnie wszedłem bo boje się, że jutro już bym odpowiedniego kursu nie zdążył złapać i bym wyszedł albo na zero albo na minus mellow.png

Edited by Bartas89

Sign in to follow this  

• Create New...