Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
Bartas89

Bartas89 Adventure Trading

Recommended Posts

tylko w handlu miedzy gemami/setami modl sie o brak medicala badz krecza ;)

Medical, czyli wezwanie lekarza do zawodnika?

Edited by Bartas89

dzis przyklad: martic 3 set, 4-5 , serwuje zeby na 5-5 wejsc kurs ok 1.70 na maric. 30-30 i skrecila noge, kurs 1.20 na przeciwniczke:).....i jestes 80% stake w 3 sekundy:), ale nie skreczowala, przegrala w tb. a nawet kurs na nia wrocil do 1.40 na chwile

najlepsze medicale to tak jak isner zrobil - zalozyl sobie recznik na glowe i ciahc - 30 tikow , tomic wczoraj po gemie poprostu podszedl do sedziego podal grzecznie łapke , przeciwnikowi i zawinal sie z kortu:) jak i lopez na RG......to sa ciezkie chwile:))

dzis przyklad: martic 3 set, 4-5 , serwuje zeby na 5-5 wejsc kurs ok 1.70 na maric. 30-30 i skrecila noge, kurs 1.20 na przeciwniczke:).....i jestes 80% stake w 3 sekundy:), ale nie skreczowala, przegrala w tb. a nawet kurs na nia wrocil do 1.40 na chwile

Ale to trzeba mieć chyba trochę szczęścia, żeby takie coś trafic co?

Ale to trzeba mieć chyba trochę szczęścia, żeby takie coś trafic co?

jakies 50/50 :P trafisz-zbierasz, nie trafisz-zbieraja od ciebie :D

jakies 50/50 :P trafisz-zbierasz, nie trafisz-zbieraja od ciebie :D

ja dzis wlasnie greenowalem: 1.19 martic i dobrze - wlasnie jak zszed do calkowitego parteru. ale to byl fart bo mialem laya na niej i sie modlilem o utrzymanie przez jej przeciwniczke....i utrzymala a ta sobie fikolka na nozce wykrecila:) konkretne 3dg dzisiaj.

w przyrodzie nic nie ginie. suma farta dąży do zera wiec mozesz sie spodziewac jakiegos reda na 3dg dla wyrownania ;) czego ci oczywiscie nie zycze, zeby nie bylo, ale tak to juz jest w tej przyrodzie... ;)

Kolejny dzień do bani. Na minusie. Nie chcę mi się nawet za bardzo rozpisywać tylko podsumuję ten dzień.

Podsumowując:

T.Haas back za 1,36, a potem lay za 1,42: strata -4,23E

post-1770-0-35823200-1339706717_thumb.pn

Hiszpania-Irlandia back over 2,5 za 1,84, a potem lay za 1,83: zysk 0,62E

post-1770-0-80967000-1339706807_thumb.pn

Łącznie: -3,61E

Edited by Bartas89

Znowu dzień na minus. Tym razem źle przewidziałem ruch kursów w meczu Szwecja-Anglia CS. No cóż... Może jutro los się odmieni. Walczymy dalej.

post-1770-0-67501600-1339795504_thumb.pn

Podsumowując:

Szwecja-Anglia CS 0-2 back za 12, a potem lay za 13,5: strata -2,22E

Dzisiaj nic nie grałem ani przed meczami ani w czasie przerwy. Ale na jutro zakupiłem backa na Miami Heat za 1,56 i liczę na dalsze spadki :)

Nie udało mi sie wyjść z rynku koszykówki MO z zyskiem bo kurs prawie cały czas stał w miejscu dlatego postanowiłem ciąć straty żeby później red nie był jeszcze większy.

post-1770-0-81991800-1339968927_thumb.pn

Potem potradowałem jeszcze w czasie przerwy na rynku u/o 3,5 w meczu Portugalia-Holandia i udało się zrobić greena. Żałuję, że nie zagrałem większą stawką bo wtedy być może dzień bym miał na zero.

post-1770-0-12621100-1339969036_thumb.pn

Podsumowując:

Miami Heat-Oklahoma City Thunder MO back Miami za 1,56 a potem hedge: strata -1,62E

Portugalia-Holandia u/o 3,5 lay over za 1,89, a potem back za 1,92: zysk 0,74E

Łącznie:

-0,88E

Przyłącze się do słów spaced'a, graj tam gdzie masz zyski, czyli tenis, chyba, że widzisz postęp w tym co przynosi Ci straty i są one po twoich ewidentnych błędach a nie po źle trafionych zagraniach. Ze swojego doświadczenia powiem, że tenis jest wdzięczny do grania, ale musisz się go nauczyć. Przez naukę rozumiem przegranie ok 200 rynków i zobaczenie jak się co zachowuje. Są mecze które będą odbiegać od reszty, ale i do takich musisz się przyzwyczaić i grać to co giełda proponuje a nie to co Ty chcesz, żeby było. Tenisa gram od 6 miesięcy, ale pierwsze regularne zyski przyszły po ok 3 miesiącach, także nie zrażaj się ucz się, obserwuj, rób notatki, pisz bloga (ja zaniechałem, ale mam zamiar go wznowić) bo to bardzo pomaga, i przede wszystkim, wyciągaj wnioski z dobrych ruchów jak i ze złych, bo to będzie przynosić odpowiedni profit i zmniejszać straty.

Ja widze u Ciebie dwa podstawowe bledy. Operujesz zbyt duzymi stawkami i boisz sie redow. Redy trzeba pokochac tak jak i greeny, wazne tylko zeby byly stosunkowo mniejsze. Zobacz co sie dzieje - jeden red zabiera 10 greenow a ma byc odwrotnie. Ryzykuj mniej kapitalu stosujac sl. Absolutnie nie zostawiaj tradu samemu sobie - bf nie jest juz dzis tak proste jak kiedys :) do tego selekcja rynkow. Poobserwuj wykresy a zauwazysz podobienstwa i schematy - pozniej juz tylko ksero. Nie pchaj sie we wszystko jak leci - cis w danym rynku Ci nie pasuje - nawet go nie otwieraj. Lepiej stracic okazje niz pieniadze.

Zastosuj sie do tego co tu wszyscy Ci radza a szybko zobaczysz rezultat. Pzdr

Sign in to follow this  

• Create New...