Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

Recommended Posts

Co myślicie o jutrzejszym meczu w tenisa Dolgopolov - Skugor na 2 po 2.44 ? Oglądałem wczoraj mecz Dolgopolova i prawdopodobnie ma jakąś kontuzje nogi, wczorajszy mecz o mało nie skończyłby się kreczem, lecz jakoś dał rade dociągnać do końca i wygrać. Myśle że jednak kurs na Skugora troche za wysoki, co o tym sądzicie ?

• Replies 36
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jeśli rzeczywiscie to kontuzja to nie wiem czy warto pakowac się w spekulacje, bo zawodnik może poddac mecz, a nawet jesli zagra, to aby betfair uznało mecz za odbyty muszą zagrać cały set. W przeciwnym razie zakłady unieważnią, nawet jeśli zrobilismy już greena.

no to chyba warto spróbować, jeżeli podda mecz w pierwszym secie to dostaniemy zwrot (tak wnioskuje z tego co napisałeś, bo nie wiem jak to jest na betfair)

no to chyba warto spróbować, jeżeli podda mecz w pierwszym secie to dostaniemy zwrot (tak wnioskuje z tego co napisałeś, bo nie wiem jak to jest na betfair)

chodzio mi o to, że jeśli ktos dysponuje małym budżetem niech zainwestuje pieniądze w cos innego, bo może sie okazać, że będzie zwrot.

Ja gram na jutro:

1. Aktobe - Tel Aviv CS 0-0 @ 9,8 - zauważyłem tendencje spadkową na tym kursie, a biorąc pod uwagę że mecz bez wyraźnego wskazania i kurs na under 1,65 - wybrany wynik musi spaśc kilka oczek.

2. Zagrałem również back na Sheriff Tiraspol po 2,76 - ale raczej z myslą o 2-3 tickach niż jakimś konkretnym zjazdem. :-)

Po informacji na forum w nocy kupiłem po 2,36 za 100euro przed chwilą sprzedałem po 2,00 i praktycznie nic nie ryzykując można zgarnąć 17euro. Jeśli skreczuje - trudno, ale może akurat zagra tego seta i pieniążek jakiś wpadnie :-)

Maatys dzięki za info, wszystko jedno czy skreczuje czy nie, to był dobry trade!

17uy0i478h.jpg

OM - PSG

Marsylia wystąpi bez Nianga i Heinzego, graczy kluczowych, więc możemy być świadkami spadku kursu na PSG. Obecnie na BF 3,20 średnia u buków 2,97 w Pinnacle 3,09 i tendencja spadkowa. Jak dla mnie kursy powinny być równe bo PSG w takim zestawieniu nie ma gorszego składu.

oby był, troche gotówki wpadnie, ja będę obserwował kursy tego meczu cały dzień bo można ładnie się wzbogacić ;) ja jestem przekonany, że kurs na Skugora spadnie do poziomu poniżej 1.5, więc jeszcze nie sprzedaje.

Ale kurs na Skugora poleciał. Gratuluję tym, którzy wytrzymali do obecnego poziomu.

Ja w nocy łapałem po mało atrakcyjnym kursie @1.97 i sprzedawałem po @1.90. Szkoda, no ale jakiś tam green jest ;)

Muszę powiedzieć, że nawet ja się skusiłem na tego Skugora po 2,12, własnie patrze na kursy i miła niespodzianka :shock:

Dobra robota panowie, pozostaje wznosić modły żeby Ukrainiec zagrał choć seta :mrgreen:

Moje dwa zakłady, o których pisałem wczoraj już zamknąłem. Tel Aviv CS 0-0 sprzedane po 9,4, a Szeryfów oddałem po 2,64. Pora szukac czegoś nowego na wieczór 8-)

Edit:

Dolgo wyszedł wczoraj na debla i dograł całe spotkanie, więc szanse na dziś rosną :-P