Skocz do zawartości
News Ticker
  • This is a news ticker
boro

czy da się z tego żyć???

Promowane odpowiedzi

nie wiem czy już był poruszany ten temat ale jestem ciekawy czy można wyżyć z tradingu na batfair? czy są osoby na forum które utrzymują się tylko z tego? bo na pewno można sporo do pensji do robić. ciekawi mnie też ile średnio miesięcznie zarabiają użytkownicy forum i z jakim bankiem. jeśli oczywiście to nie tajemnica i zechcą taką informacją się podzielić :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ale np. 2000- 2500 zł to i tak więcej niż średnia pensja w naszym kraju a to chyba jest realna kwota do zarobienia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no wez sam sprawdz- odpal virtual money w training mode bank 5k zagraj 3 rynki koni 3 pilki 3 tenisa i jestes zariobiony na -3k redziochy, nie ma wuja we wsi ze z tego wyzyjesz. pozatym ze 100% ludzi ktora siada do tradingu (czy bf czy fx) to 90% reduje i rzuca w pieruny, 5% wychodzi na okolice zera a 2-3% greenuje....no to jak Panie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

spaced to według ciebie dniówka na poziomie 30-40 euro jest nie ralna? tylko 2% ludzi osiąga taki poziom? nie mówię tu o jakiś milionach. chodzi mi raczej o kwotę około 3000 zł miesięcznie. nawet te 2 % ludzi tyle nie wyciągnie skoro 90 % ludzi przegrywa?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

boto - to nie moje staty tylko z badan od bukow i exchangerow. czyli dane raczej prawdziwe.

mowie tylko o % ludzi jaki z tego zyje, jaki wychodzi na zero a ile wtapia. wielkosc wygranych to co innego....ktos musial stracic te 20k zeby inny mogl wygrac:) z pustego tylko Salomon MOŻE naleje ale wszyscy wiemy ze on oddawna ma nagrobek...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam kolezke ktorego ziomka znajomy rozmawial z ojcem szwagra ze jego wnuk dobrze na tym wychodzi, moze nie tak kozacko

ale na piwko i imprezke w nokaucie wystarcza

Edytowane przez plomien

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy można dorobić do pensji na bf ? Dobre pytanie, mi kumpel opowiadał, że dla niego pensja to jest dodatek do kasy z tradingu, ale jak go przycisnąłem to się okazało, że pomylił czerwone pastylki z niebieskimi ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jak na ludzi którzy tyle czasu się zajmują tradingem to są tu sami pesymiści :-D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

boro, wątpię aby ktoś chciał się chwalić swoimi zyskami z BF. W końcu US tylko czeka na "klientów". Dlatego "wszyscy w PL gramy na training mode" :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

może i nie po nick'u, ale jakby się zainteresowali, to jest spora szansa na ustalenie Twojej tożsamości.

Dlatego Ci którzy grają za spore sumki i są na plus...nigdy się tu do tego nie przyznają.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta