Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker

Recommended Posts

Witam wszystkich bardzo serdecznie, postanowiłem po raz kolejny wznowić bloga z myślą poprawy swoich dotychczasowych wyników a przede wszystkim skuteczności, miałem co prawda skończyć już z tenisem lecz z braku zajęcia  przysiadłem z założeniem żeby tylko nie stracić. Na początku marca kiedy operowałem bankiem 50€ nie spodziewałem się że sprawy się tak potoczą, stałem w miejscu ale byłem zadowolony że chociaż nie tracę, kiedy w tydzień pomnożyłem bank dwukrotnie pomyślałem o kurde, jednak to umiem, te godziny gapienia się w leader wreszcie dały rezultat, więc postanowiłem zabrać się za to ponownie. 

Blog już oficjalnie wznowiony, teraz robię przerwę na regenerację już mi ten leader wychodzi uszami a od poniedziałku

zaczynam wpisy na blogu.

Pozdrawiam FOREX 366

post-1001-0-65503800-1366734480_thumb.jp

post-1001-0-76926600-1366734597_thumb.jp

Największa dniówka

Czwartek 25.04.2013 - czyli dzień którego miało nie być.

Miałem ten tydzień co prawda nie handlować ale screeny i informacje na sb o pieknych ruchach na meczach bez streama

zachęciły mnie do okazyjnego zarobku i o dziwo wyszedł z tego rekord dniówki. Nie będę się rozpisywał na temat tych rynków - będzie jeszcze na to okazja.

post-1001-0-58790200-1366987381_thumb.jp

niezle, niezle :)  widac, ze chyba w pewnym momencie "cos zaskoczylo" i idzie ku lepszemu. jak juz sie znajdzie wlasciwa droge w tym gaszczu drzew, a wiem ze to niezmiernie trudne i uciazliwe, to juz jest sie w domu ;)

Piątek 26.04.1013

Wczorajszą dniówkę załatwiłem sobie prawdzie powiedziawszy jednym wejściem w tie breaku Raonic - Robredo, bardzo ciekawą sytuacją na tym rynku było to jak ktoś zbierał całą kasę od 1.60 do 1.30 przy serwisie Raonica. Ogólnie jestem zadowolony ponieważ udało mi się zaliczyć po raz pierwszy drugi dzień z rzędu dniówkę na praawie 100% stawki.

post-1001-0-78979300-1367067896_thumb.jp

sobota 27.04.2013

Kolejny dzień na plus dodatkowo zakończony rekordową dniówką, co prawda rozpoczęty niezłym redem w meczu Simon - Rosol - wykres jednostronny więc choćbym stanął na głowie to rynek i tak był nie do zgreenowania. Ponownie duży udział w dzisiejszym dniu miał rynek bez streama dokładnie to kwalifikacje Oeiras mecz Konta - Putintsewa, co ludzie robią na tych rynkach to przechodzi ludzkie pojęcie zbierają kursy tak zaniżone że zostaje tylko liczyć ojro. Mam nadzieję na podtrzymanie dobrej formy w następnych dniach, mimo iż buduję regularnie bank już od dwóch miesięcy to mam wrażenie że to tylko fart.

post-1001-0-52635300-1367099038_thumb.jp

Dzisiejszy dzień co prawda nie należał do udanych lecz tygodniowy zysk rzędu 500e który osiągnąłem jest całkowicie satysfakcjonujący. Obecny tydzień rzucił nowe światło na mój trading, w końcu ustałem ze stawkami, zarówno częste zmiany stawek jak również duży procent zaangażowanego banku powodowały niepokój i stres w mojej grze co powodowało brak racjonalnego podejścia do rynku, bardzo ważnego nie tylko w tradingu in play ale jak również w każdej innej dziedzinie związanej z inwestowaniem. Na przyszły tydzień jak i na kolejne zakładam sobie za cel 500e czyli 500% stawki, również jestem już bardzo blisko celu 1000e do końca kwietnia jaki sobie założyłem na początku marca rozpoczynając

handlowanie tenisa.

post-1001-0-29890400-1367172475_thumb.jp

post-1001-0-49250300-1367172451_thumb.jp 

Hej Forex -> bardzo ładne dniówki :) wiecej takich !!!  Mam pytanie -> czy juz zaczołeś korzystaś z TTL . ( którą nabyliśmy ) Masz jakies zdanie na temat tych strategii ? . 

Pozdrawiam 

Hej Forex -> bardzo ładne dniówki :) wiecej takich !!!  Mam pytanie -> czy juz zaczołeś korzystaś z TTL . ( którą nabyliśmy ) Masz jakies zdanie na temat tych strategii ? . 

Pozdrawiam 

Prawde mówiąc to jeszcze ich nawet nie czytałem tylko przejrzałem tak na szybko, ogółem gość skupia się na metodyce niskiego laya, momentach w których kórs może wybić mocno do góry, kładzie duży nacisk na analizę wykresów i powiązanie wykresów z przebiegiem meczu (momenty w których kurs się odbijał lub zatrzymywał) ogólnie uważam że strategie bardo dobre jakbyś się skoncentrować na samym niskim layu.

29.04.2013 Poniedziałek rozpoczął się dobrze, mecz Kusnietsova - Lepchenko w którym to chyba wszystkie wejścia szły w moją stronę po zaledwie siedmiu gemach mogłem cieszyć się z ładnego greena, potem skończyło się zielone, zaczęło się czerwone, kolejny mecz Cirstea - Medina mecz w którym dla odmiany wszystkie wejścia szły przeciwko, nie to że ten mecz po prostu nie leżał tylko nie ustrzegłem się błędów, gdyby nie one red byłby zapewnię mniejszy, ponadto jeszcze doszedł do tego lay na Rogera - Vssselina zakończony niepowodzeniem, mam wrażenie dlatego że postanowiłem zagrać lay po poprzednich meczach  ATP w Oiras gdzie laye ładnie odbijały pewnie dla tego że tych meczów nie zagrałem niskim layem. 

Mam nadzieję że jutro los będzie hojniejszy i wyrzuci trochę więcej :D.

post-1001-0-75977000-1367260419_thumb.jp

Ostatni dzień kwietnia nie nastrajał pozytywnymi emocjami, przez wczorajszy kiepski dzień musiałem gonić wynik by zrealizować tygodniowy cel który sobie założyłem, co odbiło się bardzo negatywnie na moim podejściu do tradingu, każdy red dołował choć w ogólnym rozrachunku byłem na lekkim plusie, dopiero rynkiem Baghdadis - Korolev zrobiłem niezły dzisiejszy wynik, człowiek się zastanawia że gdyby nie ten rynek dzień zakończył bym się na minusie, lecz zarabiam w ten sposób od dwóch miesięcy o czym świadczy cel 1k jaki udało mi się zrealizować, także wynik za miesiąc kwiecień wygląda obiecująco, poza tym postanowiłem zrezygnować z celu tygodniowego i założyłem sobie nowy cel 2k na maj.

post-1001-0-42411000-1367345485_thumb.jp

post-1001-0-04590600-1367345446_thumb.jp

post-1001-0-38256800-1367345509_thumb.jp

01.05.2013 środa

Kolejny nieudany dzień tradingowy, na pierwszy ogień poszedł mecz Cilic - Dodig, byłem pewien że będzie to bardzo dobry mecz do handlu, i tak było, zacząłem po breaku w pierwszym secie grając lay favoryta przy podaniu doga, mecz był dosyć łatwy do przeczytania, w drugim secie zagrałem na break przy stanie 15-15 gdy serwujący przegrywał pierwszy punkt w gemie, dość szybko zrobił się green na 60e, lecz nie bylem pewien co mam dalej zrobić, kończyć czy grac dalej, w dogodnym momencie meczu nie zagrałem na break przy stanie 15-30 dla Dodiga i to był błąd, zamiast kończyć wierzyłem w Cilica bo w końcu favoryt, walem więc laya przy przewadze jednego breaka dla Dodiga licząc że Cilic odłamie, niestety dog wygrał tego seta 6-2 i z greena zostało tylko 20e, strasznie szkoda mi niewykorzystanych sytuacji, co prawda było jeszcze kilka interesujących rynków lecz położyłem ten dzień po całości.

post-1001-0-95499200-1367688184_thumb.jp

02.05.2013 czwartek

Czwartek mogę zaliczyć jako średnio udany dzień, zrobiłem jeden duży green w meczu Elias - Istonim, bardzo interesujący rynek, duża ilość breaków więc green jak najbardziej w normie, w następnym rynku zrobiłem duży błąd, zamiast sprzedać lay Tipsarajevica po rebreaku postanowiłem potrzymać łudząc się że będzie jeszcze jeden break, był ale nie w moją stronę, kurs był na tyle nisko że postanowiłem dokupić lay i tak z greena zrobiłem prawie rekord reda. Ostatnio zauważyłem że gdy zrobię jakiegoś dużego greena czuję się dużo pewniej w następnych rynkach i pozwalam sobie na większe szaleństwa co odbija się negatywnie na moich wynikach.  

post-1001-0-95942300-1367688379_thumb.jp

03.05.2013 piątek

Piątek bardzo przeciętnie, zrobiłem co prawda dużego greena na rynku bez streama lecz szczerze odradzam granie madryckiego turnieju w ten sposób, nie dość że nie chcą zbierać stawek to jeszcze czasami leader jest szybszy od livescore, zbierają stawki już po punkcie, potem ucieka z leadera kasa która stoi wyżej i musimy ciąć ze stratą dużo większą niż normalnie.

post-1001-0-71609500-1367688159_thumb.jp

04.05.2013 sobota

Dziś dzień jakiś taki nie wyraźny, żadnych większych greenów, redów jedynie na Brandsie można było coś pograć lecz odpuściłem ten mecz po pierwszym secie. W przyszłym tygodniu zaczynają się turnieje masters w Madrycie, właściwie to już się zaczęły, muszę przemyśleć sobie to wszystko jeszcze raz, widzę w rynkach bardzo duży potencjał lecz w niektórych sytuacjach nie umiem go wykorzystać, jeżeli w następnym tygodniu wyniki się nie poprawią będę musiał odpocząć trochę od tradingu.

post-1001-0-48949000-1367688171_thumb.jp

Hej Forex , zaciekawił mnie bardzo twój blog i cały czas obserwuje Twoje wpisy jak równiez rynki Tenisa , a w  szczególnosci zaciekawiła mnie Twoja strategia gry . Mam jeszcze jedno pytanie : jak dobierasz rynki  do Twojej strategii ?? 

Hej Forex , zaciekawił mnie bardzo twój blog i cały czas obserwuje Twoje wpisy jak równiez rynki Tenisa , a w  szczególnosci zaciekawiła mnie Twoja strategia gry . Mam jeszcze jedno pytanie : jak dobierasz rynki  do Twojej strategii ?? 

Osiek ogólnie to nie dobieram rygorystycznie meczy ale najlepsze są te w których kurs na faworyta nie jest niższy niż 1.60.

Podsumowując ten tydzień mogę go uznać za jeden z najsłabszych w mojej krótkiej karierze, ten słaby wynik śmiało mogę powiedzieć że wynika z moich błędów, zaczęła szwankować psychika, słaby mecz, brak wyniku, prowadzi do frustracji co odbija się negatywnie na innych dobrych do handlu rynkach, muszę trochę  wyluzować, bez tego moje wyniki będą wyglądały raczej dosyć cienko.

post-1001-0-33974600-1367783132_thumb.jp

• Create New...