Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów. Postanowiłem zalożyć ten blog aby przedstawić swoją gre - myśle ze duzo sie naucze, oraz napewno pomoge tutaj innym. Jak wiekszość tutaj zaczynalem od bukmacherki jedak szybko zaczalem interesowac sie tradingiem i tak to trwa juz okolo 1,5 roku. Gram głownie Tenis Pre i In play jezeli jest na to czas, kiedys gralem z powodzeniem Piłke nozną MO pre oraz Cs w przerwach oraz rzadziej pre, jednak staram sie skupic na Tenisie.

Handlowalem w przerwach na rynku IO Berdych-Darcis. płynnosc rynku calkiem fajna od rozpoczęcia 250k+ do okolo 700k po pierwszym secie handel zakonczylem na poczatku 1 seta. Handel z tick offsetem na poczatku gdy layowalem berdycha, potem udalo sie lapac 2-3 ticki. Dodam ze mecz rowniez nadawal sie na Layowanie faworyta, od początku widac bylo slabą postawe Czecha

oraz rynek Kohlschreiber-Haase tutaj niesety tylko 2 wejscia w mecz z powodu opadu deszczu. w drugim secie przy stanie 1-1 nastapila przerwa , ustawilem sie odysc wczesniej na pozycji 1.19 Lay jednak niestety nie przyjelo zakladu, a szkoda bo było by zielono :)

Na jutro przygladam sie rynkowi

V.Wiliams - Errani Back Williams

( tu widze ze rynek po windzie juz troche niestety spadl)

oraz Zheng J. -Petrova N. Back Zheng (gdy płynnosc rynku wzrosnie)

post-1043-0-46096200-1343480471_thumb.jp

post-1043-0-25525500-1343480712_thumb.jp

Edited by Korazz34

Grasz na jeden tick w przerwach między nieparzystymi gemami? Z tickoffsetem? I jaka stawką? Pozdro.

Zgadza sie, gram w przerwach gemow nieparzystych, tick offset - zalezy od tego ile pieniedzy wlozne jest w rynek oraz miedzy jakimi kursami gram. np. grajac Lay 1.15 zawsze ustawiam sie wczesniej i z tick offsetem, zazwyczaj jednak wszystko zalezy od przebiegu mecz, czasami mozna przewidziec ze rynek pojdzie wiecej niz 1 tick i wtedy go nie ustawiam. Stawki zazwyczaj na poczatku spotaknia to 50e , pozniej zazwyczaj jest to 100e dochdząc czasami do kwoty 200e jednak to tez zalezy od pewnosci dla danego rynku

Zauwazylem ze ostatnio moja gra In Play ( w przerwach)jest bardzo asekuracyjna, czasami moglbym z przerwy wycisnac duzo wiecej lub tez ustawiam sie zbyt nisko.

Gram według pewnych zasad:

- tylko spotkania ze streamem, moja gra uzalezniona jest od przebiegu gry zawodnikow oraz wczesniejszych ruchów w gemach parzystych na tym rynku

- handluje podczas jedngo spotkania, zauwazylem ze podczas 2 spotkan łatwiej o dekoncentracje a co za tym idzie - red

- gram rownie czesto tenis pan jak i panow :)

- na 2 pkt przed przerwa odswiezam streama

- nie handluje tie brekow, tam kursy czesto rzadza sie swoimi prawami :)

- korzystam rowniez z sytuacji gdzie przy pilce przeciwko mnie kurs nieznacznie obnizy sie, jednak gdy pojdzie po mojej mysli mozna wycisnac kilka tickow wiecej.

Jezeli sobie cos przypomne to dopisze , jezeli ktos ma jakies pytania-pisac -chetnie odpisze :)

myslalem ze deszcz bedzie padal dluzej i juz skreslilem rynek na reda, jednak udalo sie zrobic 3-4 wejsca i wyjsc na plus

Jezeli bede mial troche czasu na tygodniu zrobie dokladny opis grania ip z dokladnym opisem sytuacji oraz stawek :)

post-1043-0-66183600-1343486969_thumb.jp

Dzisiaj trading miedzy przerwami tylko na meczu Radwanska - Goerges .

Handel bez tickoffsetu, w 2 i 3 secie mala liczba granych przerw, staralem sie wchodzic w dosyc pewnych przerwach czesto skutkowalo to nieprzyjeciem stawki.

Zastanawialem sie czy robic opis to tego handlu poniewaz chcialem aby w meczy bylo wiecej wejsc , jezeli trafie na lepszy mecz napewno go opisze dokladniej :)

1 set - calkiem przewidywanly rynek, calkiem fajne ruchy kursow , plynność rynku przy pierwszej przerwie wynosila okolo 200ke.

nr 1- wejscie ip przy serwisie Georges przy stanie 15-0 na jeden punkt (lay Aga). wczesniejsze podanie niemki 40-0 wiec zdecydowalem sie na wejscie przy jej serwisie w tym gemie.

nr 2- strata na poziomie az 5 tickow ktorej juz dawno nie mialem :), rynek poszedl momentalnie w dol i ciezko bylo sie jakkolwiek ustawic, mozliwe ze ten handel mial miejsce na poczatku 2 seta.

nr.3 wejscie rowniez przy serwisie goerges na jeden punkt

nr 4 wejscie przy stanie 40-0 i podaniu agi, kurs nie poszedlby w dol w przypadku punktu dla agi , jednak w momecie pkt dla Niemki mozna bylo zyskac okolo 4 tickow.

set 2 - w momecie zakonczenia 1 seta w ogole nie wchodzilem w rynek bylo to bardzo ryzykowane opis syt ponizej.

lay 1.99 kwota okolo 20k, 2, 2.02,2.04 backi w wielkości 2k , dalej pustka, radze nikomu nie wchodzic w takie przerwy pomimo tego ze rynek stal w miescu , mogl rownie dobrze wystrzelic do gory.

ruchy kursow w tym secie trudne do przwdzenia, gralem okolo 4 przerw.

3 set tu rowniez juz nie bylo latwo, pare razy zdarzylo sie tak iz nie przyjelo mi kwoty 200e Lay aga, stad tez mala liczba granych przerw

post-1043-0-42721800-1343584087_thumb.jp

post-1043-0-72674500-1343584175_thumb.jp

post-1043-0-65405400-1343584248_thumb.jp

Edited by Korazz34

wczoraj wieczorem jeszcze gralem na rynku Siatkowki na meczu ktory zapewne wiekszość ogladała:)

handel trwal niestety krótko - 1,5 seta z przyczyn wyzszych :) zysk 5e (mniejszy niz na screenie)

wydawalo mi sie ze rynek byl opozniony w stosunku do transmisji, po piłce korzystnej dla mnie można bylo zebrac kwote z laddera.

dzisiaj oraz jutro niestety nie bede mial czasu na Trading, zamierzam pograć kilka rynkow w Środę

Jezeli macie jakies pytania, rady itp. pytajcie - chetnie odpisze, narazie bardzo cicho :)

post-1043-0-83809000-1343671329_thumb.jp

Wczoraj wieczorem analizowalem jeszcze kilka rynkow zdecydowałem sie wejsc w moim zdaniem najpewnieszy Lopez -Monaco

Ustawilem sie kwota 200e na Back Monaco 1.93 jednka przyjelo mi tylko 1,62e.. rynek spadał powoli w dol i zdecydowalem sie na ustawienie backa na poziomie 1.88. Dzisiaj rano wyszedlem z rynku Lay 1.84 poniewaz pozniej nie mialbym dostepu do internetu. Mogłem jednak jeszcze troche zaczekac - green byl by wiekszy o 100%:)

Gralem jeszcze na rynku Gasquet'a , wyjście na 0

Gdy bede mial dostep caly czas do komputera (nie tylko telefonu)

bede zamieszczal rynki ktore obserwuje oraz w ktore wchodze PRE PLAY.

post-1043-0-32545100-1343721934_thumb.jp

Korazz tym, że jest cicho to się nie przejmuj. Pytań nie ma, bo wszystko jest jasne i czytelne. Są greeny i jest opisane co i jak robisz, czego w co drugim blogu kompletnie nie ma, także czytelników na pewno nie brakuje.

Korazz tym, że jest cicho to się nie przejmuj. Pytań nie ma, bo wszystko jest jasne i czytelne. Są greeny i jest opisane co i jak robisz, czego w co drugim blogu kompletnie nie ma, także czytelników na pewno nie brakuje.

ot co :) podpisuje się pod tym

Witam w pierwszym dniu Sierpnia :) Dzisiaj grane 3 rynki, ogólnie ciezko bylo dzisiaj cos ugrać. Albo lało a jak juz nie padało to nie bylo dobrych meczów do handlu ip, :)

Federer-Istomin

tutaj wszedłem odrazu jak zawieszony został mecz z powodu deszczu. Scalpy na 1 tick z tick offsetem.

nr1. handlowałem oczywiście ze streamem, jednak podczas deszczu puszczali długi reklamy. w pewnej chwili skupilo laya i juz mialem mialem sie ustawiac tick wyzej gdy zobaczylem iz kurs na doktora wystrzelił w gore poniewaz Denis wygral punkt, nagle skonczyla sie przerwa i puszczony został mecz. , sprzedane odrazu. duzo szcześcia bo rynek mogl pojsc rowniez w druga strone jednak podejrzewam ze inni tez byli troche zaskoczeni poniewaz pieniadze na ladderze nie wskazywaly ze transmisja ponowanie sie zaczela, z samych scalpów powinno byc okolo +10 :)

Azarenka- Petrova

tutaj niestety tylko 2 wejścia, oba na +

1. 6-5 = 1.36->1.38 150e

2. po wygranym 1 secie 1.08->1.09. 300e

Murray - Baghdatis

w pierwszym secie szlo dobrze, jednak w drugim sytuacja sie odwrocila i pocialem greena. pierwszy red w tym temacie na handlu taktyka in play, jednak rozmiar reda nie przeraza :)

Myśle ze jutro pogram wiecej rynków i bedzie jeszcze lepiej niż dzisiaj

:)

post-1043-0-85833900-1343841310_thumb.jp

post-1043-0-85796800-1343841382_thumb.jp

post-1043-0-01846500-1343841398_thumb.jp

Witam Traderów :)

Dzisiaj grane 3 rynki

Azarenka Kerber - Pre Play

Wejscie w momencie ustablizowania sie rynku - 1.53 Back , sprzedane 1.50

In Play

Spotkanie nie szlo po mojej myśli od poczatku, kazda przerwa konczyla sie redem lub bronieniem sie przed nim i wyjscie na 0. Ruchy kursow malo przewidywalne, calkiem duzo pieniedzy na rynku spowodowalo ze nie byl to rynek dobry do handlowania. Gdy juz trafilem w trend to zazwyczaj nie skupowalo mi stawki odwrotnej. Nie wiem po co siedzialem na nim do polowy 2 seta, jednak ciagle sie ucze, i na przyszlosc bede staral opuszczac takie rynki szybciej.

2 Rynek w temacie z redem +6.68 ---> 3,64

Kvitova - Kirilenko

In Play

Rynek przewidywalny, w 1 secie wszystkie wejscia na plus, w 2 secie juz nie najlepiej, mniej czulem rynek, stawki odpowiednio mnijesze, probowalem tez mniejszymi kwotami grac w parzystych przerwach.

nr 1. ciekawa sytuacja warta krótkiej analizy- po piłce przeciwko Kvitowej ktos wszedl na nia calkiem duzym Backiem który utrzymal sie jakies 9s, odrazu kupilem laya po 1.33 potem rynek szybko wrocil do normalnej ceny 1.36, czasami takie syt sie zdarzaja- mozna na nich zarobic :)

+5,28

Clijsters-Sharapova

Tu podobnie , wynik wypracowany w 1 secie potem bylo bardzo ciezko ze wzgledu na duza ilosc pieniedzy na tym spotkaniu. odpuscilem wiec granie 2 i 3 seta

+4,69

Obecnie scalpuje na Rynku Williams - Azarenka narazie jest dobrze, jednak spotkanie to wkleje jutro.

Na jutro nie planuje zadnych meczy In Play , głownie z powodu braku czasu.

Podumowanie tygodnia wrzuce w prawdopodobnie w Sobote.

P.S czytalem dzisiaj sobie blogi innych użytkowanikow, zazwyczaj każdy czegoś uczy, jednak najbardziej zainteresowal mnie blog 1899 w którym to calkiem duzo wywodów osobitych potrafiacych bardzo duzo nauczyc :)

post-1043-0-18488600-1343944204_thumb.jp

post-1043-0-33835600-1343944221_thumb.jp

post-1043-0-86137900-1343944235_thumb.jp

post-1043-0-47597900-1343944289_thumb.jp

Cześć

Dzisiaj grałem tylko 1 mecz - Federer-Del Potro

zysk wypracowany przez 1 i 2 set  +7.93

Wrzucam również podsumowanie z całego tygodnia

Przez brak czasu grałem tylko przez 5 dni w przerwach meczów, głownie byly to 2/3 spotkania. Handel odbywał sie głownie przez pierwsza częsc meczu  wiec wynik na poziomie + 80,41 uważam za calkiem dobry, cieszy równiez bardzo dobra skuteczność

mam nadzieje ze przyszły tydzien bedzie rownie dobry lub lepszy :)

p.s te redy/greeny na okolo 1e to głownie uczenie sie grania w przerwach parzystych oraz pomiedzy punktami.

p.s 2 przez przypadek wylaczylem  opcje pełnego edytora, takze jak ktos wie jak to zmienic bede wdzieczny :)

post-1043-0-84516900-1344019730_thumb.jp

post-1043-0-86969100-1344019765_thumb.jp

Cześć

ostatnio nie pisalem ponieważ nie uczestniczylem w zadnym rynku Tenisa. gralem sporadycznie Olimpiade ale z braku czasu nie opisywałem tych spotkan, mam nadzieje ze zrobie to jutro. Dozobaczenia we Wtorek :)

• Create New...