Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker

Recommended Posts

Lay i Back uzalezniony jest od przebiegu meczu, jak kszatuje sie rynek,oraz jak tenisisci radza sobie ze swoim podaniem a takze od jakości ich gry. Back Fav nie ma znaczenia. Back serwujacy juz tak i biore to pod uwage, ale jednak nie jest tak ze kieruje sie tym.

Mam myśle ze bardzo ciekawa propozycje na jtr ;

Mecz Twente-Hannover, zespoly bardzo overowe, co przedstawia poniższy screen

post-1043-0-31451000-1348054285_thumb.jp

Propozycja to Back Over 2,5 do zlapania po 1.81/1.82. Kurs juz troche spadł, ale na moje słabe oko piłkarskie to powinno tu byc przed meczem jakies 1.65. Prosze o wypowiedzenie sie speców od piłki :)

Mam myśle ze bardzo ciekawa propozycje na jtr ;

Mecz Twente-Hannover, zespoly bardzo overowe, co przedstawia poniższy screen

post-1043-0-31451000-1348054285_thumb.jp

Propozycja to Back Over 2,5 do zlapania po 1.81/1.82. Kurs juz troche spadł, ale na moje słabe oko piłkarskie to powinno tu byc przed meczem jakies 1.65. Prosze o wypowiedzenie sie speców od piłki :)

Cos jest nie tak z tym overem.

na rynku Over 2.5 przehandlowane jest 55k, gdzie na rynku głownym 53k, dodatkowo kursy z pinnacle spadly do 1.60 o godz. 11 (kurs na giełdzie do 1.68) nastepnie juz o godz. 11.30 kurs w pinaccle wynosil 1.79. Co jest tu podejrzane, moze buki dostaly jakies info od fryzjera. Wydaje mi sie ze przed meczem kurs ponownie spadnie do stanu 1.70

post-1043-0-24296300-1348145775_thumb.jp

Korazz jak dla mnie to over tutaj też powinien stać gdzieś nawet koło 1,5, ale cóż... ile to razy giełda już pokazała swe "dziwne oblicze". Choćby wczorajszy rynek Bragi... Na tym overze taka "klasyczna sytuacja" piękne spadki i z rana/do południa piękna winda, bo to nie jest na pewno korekta. Przed meczem powinno spaść, ale... ;)

Podsumowanie 3 tygodnia 14.09.-21.09

Okres ostatnich 6 dni w Tenisie to krecenie sie w miejscu.Nie jestem z tego okresu zadowolony, we wczorajszym dniu w ogole nie mogłem sie odnalezc, zaczalem wchodzic troche IP i takze redy, cos stanelo w miejscu. az do dzisiaj. Z piłki jestem zadowolony, 90% przerw na +, redy pojawily sie sporadycznie w handlu Pre.

post-1043-0-95084500-1348263006_thumb.jp

14.09.-20.09 + 72.49

Dzisiejszy dzien w tenisie doskonaly, byłem cierpilwy w handlu jak nie wychodzilo, to czekalem no i zatrybilo. W kazdej przerwie byłem w dobrym miejscu, jak widzialem jakies ryzyko- nie wchodzilem.

Takiej gry oczekuje w kolejnych dniach i w przyszłości.

post-1043-0-74304400-1348262981_thumb.jp

21.09 + 95.62 :)

14.09-21.09 +168.11

Chiałbym napisac pare rzeczy odnosnie mojej gry. Takie sytuacje które dla jednych sa oczywiste, jednak osoba mniej dośiwdczona moze nie wiedzieć.

1. Z handlu probuje wycisnac zawsze ile mozna. Tutaj taka sytuacja miala miejsce gdzie mozna stac zarowno po stronie lay jak i back.

Screen troche za pozno zrobiony ale, napisze jak stawki prezentowaly sie w trakcie trwania przerwy.

post-1043-0-22744300-1348314273_thumb.jp

2.08 - 12k

2.06 - 2k (Back)

2.04 - kurs po którym skupowane byly obie moje stawki, kwota w tym miejscu co jakis czas znikala wykupiona przez innych.

2.02 - 2k (moj Lay)

2.00 - 9k

Jak widac po Bar Tips"ach kwota 2,04 byla okupowana, 2,02, 2,06 skupowana co jakis czas.

Tak gram tylko, jak rynek jest ustabilizowany, oraz zabezpieczaja mnie sciany.

2. Podwajanie stwki 2x wyzej

Przerwy, najczesciej w piłce gram tak, ze ustawiam sie tick wyzej od pobieranej kwoty, a 2 ticki wyzej, 2x stawka gdy widze ze kurs (ustawiony back tick wyzej) moze zostac dosc szybko zjedzony.

Wtedy zazwyczaj wycofuje stawke , lub robie Scratch Trade i czekam az ktos skupi mi kwote wystawiona 2 ticki wczesniej. W tym rynku akurat nie doszlo do takiej syt ale czesto tak sie dzieje.

post-1043-0-96612100-1348314886_thumb.jp

3. Ustwianie sie przed mala sciana, w miejscu gdzie nie byla pobierana kwota.

w tenisie czesto zdarza sie tak ze jakis wariat wystrzeli ze swoja stawka, do poziomu ktory jest za wysoko. Ja juz jestem tam ustawiony zazwyczaj 1 w kolejce. mozna sprzedac nawet z zyskiem 2 tickow, ale ja nie ryzykuje i sprzedaje zawsze na 1 tick.

Na tym screenie 2x 125 stawka jedna probrana w calosci :)

post-1043-0-80014300-1348314902_thumb.jp

4. Sprzedawanie po 2 stronie laddera.

Ostatnio mialem tak w pewnym meczu ze pobralo mi w najwyzszym punkcie 3x100e (jakis strzal) po kursie 7,2 i 7 nastepnie po tej stronie laddera, praktycznie nie byla przyjowana zadna kwota. Ustawilem sie wiecj odrazu po drugiej stronie laddera w pustym miejscu 1,17 i tam juz stawka moja byla pobierana. Trzeba regowac szybko , i nie zawsze trzeba handel przeporwadzic po 1 stronie laddera

Edit: przy pkt 4 screen postanowil sam sie pojawic. Nie da sie go usunac bo w edytorze nie widnieje w tym miejscu. Oczywiscie nie ma on nic wspolnego z tym pkt :)

post-1043-0-84685500-1348314174_thumb.jp

Edited by Korazz34

Podsumowanie Wrzesnia

post-1043-0-13867700-1349043240_thumb.jp

+ 608.20e

Wynik moim zdaniem b.dobry, ale staram sie aby ,moj trading był bez przestojow i rożnic formy.

Ostatnie dni bardzo napawaja optymizmem, dniowki na wysokim poziomie.

Dodam ze w dniach od poniedziałku do czwartku nie handlowalem ( w piatek prawie w ogole), bylem za granica poniewaz udalo znalezc loty do Budapesztu za jedyne 38zl w obie strony . Kilka biletów z kolega zarezerowalalismy odrazu :)

Pazdziernik mysle ze bedzie znacznie lepszy gdy uda sie wyeliminowac spadki formy i bledy :)

Przygladam sie rynkom Pre w tenisa i myslę ze są 2 ciekawe spotkania na jutro:

Tipsarevic-Simon Lay Tipa 1.69-1.70

Nishikori-Soeda Lay Nishi 1.30

Tipsa ostatnio gral z simonem i przegral, moim zdanie kurs powinien byc wyzszy. Nishi problemy ze stopa oraz ostani przegrany pojedynek z Soeda.

Październik

Poniedziałek

post-1043-0-27596500-1349116043_thumb.jp

+78.66e

Probowałem grać laye, nie bylo zle, jednak zaluje szansy zamrnowanej na Clicu (za szybko pocieta strata, oraz Wawrinka nie ksiegowanie greena w odpowiednim momecie.

Pewne wnioski juz mam, zobaczymy co przyniesie jutro.

Mecz Ivanovic naprawde dobry do grania przerw, czesto ruchy kursow po kilka tickow, i bardzo przewidywalne.

no ładnieś pan nakosił :P polowa rynkow, patrzac od dolu zestawienia, nie dla mnie ze wzgledu na nocna pore rozgrywania meczy.

Mayer Pre, Ivanovic przerwy, reszta IP. w IP najwazniejsze moim zdaniem brac wysoko, sprzedac nisko, i nie rzucac sie na rynek odrazu tylko brac value :)

jako, że mamy początek października to może i ja założę swojego bloga poświęconego tylko tenisowi :D bardzo ładny poniedziałek Korazz...a tydzień dopiero się rozpoczął, powodzenia.

90% przerw, 10% IP tak okolo, Radwanska np. 60e IP 33 przerwa :) Jednak teraz bede bardziej selekcjonowal mecze do grania IP, niepotrzebnie gralem spotkania bardzo wyrownane gdzie zazwyczaj wychodzil red.

• Create New...