Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker

Recommended Posts

Ciekawa syt miala miejsce w meczu agi kilka dni temu

kurs na rybe okolo 4, jakis szejk musial sie pomylic i skupil cala kase w dol jaka byla,

Ja graja tenis nigdy nie widzialem takiej sytuacji dlatego tym bardziej bylem zaskoczony

na oko zebral jakies 7k od 4 do 1.16

post-1043-0-62961300-1364334626_thumb.jp

Jako ze ostatnie 3 dni okazaly sie przelomowe w moim handlu, i na osi czasu porwadzenia tego bloga maja duze znaczenie to myśle ze warto napisac o nich pare słów

Piątek - powrót z majowki dzień wczesńiej, przygotowanie sie do handlu, ten dzien nie zapowiadał sie nadzwyczajnie jednak mecze bez streamów szły calkiem nieźle i udało sie pobić rekord dniówki a mianowicie +203e

post-1043-0-19242800-1367788100_thumb.jp

Sobota- wynik przerósł oczekiwania - 2 razy pobity rekord greena, oraz ponad 2 krotnie pobity rekord dniowki

dodam ze te rekordy greenow wykrecon stawka 100e :)+428

post-1043-0-22684000-1367788095_thumb.jp

Niedziela - dobra passa ciagle trwala + 268

post-1043-0-40079300-1367788105_thumb.jp

Mam nadzieje że tak już zostanie na dłużej i pobite zostaną kolejne rekordy :) 

na punkty wchodze bardzo rzadko,  jak value jest wieksze niz 1:2,5 Głownie tak jak piszesz - lapanie kursow zaniżnonych/zawyżonych i szybkie wystawianie kontry

Edited by Korazz34

na tym meczu juz laya nikt nie skupowal, ale byla okazja kilka minut pozniej. Buki spuscily kurs do stanu 1.28 (pinacle) , jednak ktos wystawil Back 1.33 za ponad 3k, ja osobiscie nie nic nie kupowalem bo nie mialem czasu sledzic rynku. Kurs spadl do poziomu  1.27 takze kto chwile spedzil wpatrujac sie w ladder mogl troche zarobic   :)

Co do samego rynku to nie siedzialem na nim przypadkowo- ktos na winerze ciagle zanizal kurs i wystawial calkiem duze kwoty, dlatego tez sledzilem rynek finalu od poczatku z nadzieja na to ze zanizy kurs poraz kolejny. i udalo sie go  zlapac :)

Edited by Korazz34

• Create New...