Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
Scorpi

Zczytywanie danych w czasie rzeczywistym

Recommended Posts

Witam, chciałbym napisać program zczytujący odpowiednie dane (Wom, volume etc) a następnie interpretował je według odpowiedniego algorytmu. Opoźnienie może być marginalne, max 1s~.

Czy zatem istnieje możliwość podpięcia się pod agt, ba, bądź po prostu napisaniu odpowiedniej excelowej formuły w BetAngelu, które te dane by zapisywała?

Darmowe Api pozwala na odczytywanie kursów max co 1 sekundę otrzymujemy aktualne kursy, ilość kasy w koszykach oraz wolumen.

Dane te można przetwarzać, wyświetlać i zapisywać do bazy danych lub jakichkolwiek plików wszystko zależy od Twoich zdolności programistycznych.

heh dobre pytanie z tego co zaobserwowałem to można uruchomić kilka rynków i na każdym działa pobieranie co 1 sekundę, ale może się mylę

Jeśli chcesz to zczytywać przez BetAngela , to tym samym masz na niego licencje , więc i dostęp do pełnego API. zczytywać rynek możesz zgodnie z Refreshem programu podającego Ci te dane. W BetAngelu 0.2sek minimum

Ja robiłem coś podobnego wykorzystując BetAssistent-a i dane lecą co 0.2sek. (ale przy takim refreshu Excel sie dławi jeśli potrzebujesz jeszcze coś innego na tych danych zrobić, oprócz zapisania ich tylko)

W każdym razie możliwość taka jest napewno.

W bezpłatnym API (gdzie masz swoje zapytania przez jakiś tam interfejs) - ja robiłęm bezpośrednio z Excela (VBA generujące XMLe) to tak jak Mario mówi możesz tylko co 1sekunde otrzymać odpowiedź na zapytanie z danego rynku.

Edited by domsuw