Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

Recommended Posts

• Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Cóż mam rzec... od wczoraj pękł okrągły baton. Przedewszystkim szły lay'e na faworytów, a tych fałszywych dzisiaj było co niemiara... Pierwszy wyścig konia, kurs 1.3- bez jaj?- Zdechł przed ostatni

Jak opisać dzisiejszy handel? Prosto +25,65 przy stawce 0,2 BP (6-20e, średnia stawka 10e). Bardzo owocna była sama końcówka, gdzie ładne drifty znacząco poprawiły profit. Stawka: 0,2 BP Zysk

Czas coś skrobnąć W tym blogu już nieraz zarzekałem się, że nie będę grać ip, po czym do niego wracałem. Po mniejszych i większych stratach od niemal dwóch miesięcy gram tylko i wyłącznie pre-play. N

Posted Images

Jednak znalazłem trochę czasu na grę. Wynik zadowalający. Na początku nie mogłem się wstrzelić, wymuszałem wejścia. Potem jednak się ogarnąłem i poszło dość przyzwoicie.

Zysk: 18,53

Stawka : 0,3 BP

post-22-0-58130900-1346357224_thumb.png

1. Czas - min 10 minut do wyścigu

2. Przehandlowane min 100k

3. Obroty- najważniejsze, rynek musi się ruszać, nie mogą skupywać po dwa trzy peny. Na rynku może być przemielone 300k, 2min do wyścigu a bez dobrych obrotów nawet nie zaczynam obserwować drabinki

pozdrawiam

$Update

Barney Curley wycofał swojego konia 18:15 Bangor-on-dee - Giant Sequoia (USA) , tak więc dzisiaj nie podriftujemy :)

Kapitan wspomniał wczoraj na shoucie o blogu stoozbet'a,- poprawnie przewidział zwycięzcę 11 ostatnich wyścigów. Na dzisiaj typuje zwycięstwo 17:35 Sandown Park - Sevdas. Warto obserwować! W głowie mam zamysł na małą progresję:

8 progów, bank 100e, średni uwzględniony kurs: 6.0

stawki:

1,60 3,52 5,82 8,59 11,91 15,89 20,67

26,40

Co na każdym z progu da nam zysk 8e+ ilość poprzednich progów* 8.

Np trafiony typ za 3cim razem = zysk 24e

post-22-0-17224000-1346416409_thumb.png

Nie jestem dzisiaj z siebie do końca zadowolony. Złamałem dwie podstawowe zasady,-

-wchodzić rynek na min 10 min przed przy odpowiedniej płynności. To było na ostatniej gonitwie, z 30min przerwą, więc znudzeni traderzy zaczęli handlować już wcześniej. Mimo dużej, przemielonej gotówki, rynek zachowywał dość ospale. Ja zaś na opak- silny trend spadkowy,- szukam odbicia- cena leci dalej. Nastąpiło odbicie- ja szukam spadków...

- angażować max 1 stawkę, przy większej stawce i ewentualnym ruchu w drugą stronę siada mi stop loss i zbyt długo czekam na zamknięcie pozycji, po cichu licząc na odwrócenie sytuacji...

Devdas pobiegł słabo, podczas gonitwy jednak zrobiło się miejsce na drabince- zaatakowałem wyższy kurs, przez chwilę świeciło się 30 na zielono, ostatecznie jednak rynek przyniósł stratę -10. IP gram już coraz rzadziej, razem z dzisiejszym betem 3 rynki -10 +10 -10. Mam nadzieję, że jutro już na nie nie zawitam :)

Przypominam, iż w podsumowaniu podliczam tylko pre-play.

Zysk: 29.67

stawka: 0,3BP

post-22-0-01694100-1346446403_thumb.png

Na poniższym screenie widać ładny drift ku górze. Wszedłem layem po 2.80- to była idealna pozycja na ten manewr. Dlaczego?

-koniec korekty trendu zwyżkowego

-okrągła liczba 2.75

-silne wsparcie,- cena nie raz zatrzymywała się w tym miejscu

Pozycję zamknąłem po 2.98. Nie było sensu trzymania jej dłużej- można byłoby pomyśleć nad ponownym wejściem po przełamaniu 3.0

post-22-0-81436900-1346446931_thumb.png

Edited by Scorpi

Podsumowanie końca sierpnia:

Zysk: 180,39

Ilość rynków : 230

zysk / rynek: 0,78

post-22-0-22644000-1346490277_thumb.png

Wynik uważam za bardzo przyzwoity jak na stawkę, którą grałem. Tak szczerze mówiąc liczyłem na wynik w okolicy zera, ewentualnie lekko nad kreską. Jestem więc zaskoczony pozytywnie:) Ogólny p/l na pewno byłby lepszy gdyby nie gra ip. Tak więc na wrześniowy cel ustawiam sobie wyeliminowanie gry in-play.

post-22-0-07272400-1346490539_thumb.png

Dla osób, którym nie chce się czytać powyższego podsumowania, zamieszczam skróconą wersję:

Wczorajszy wynik jest poniekąd zimny prysznicem. Handel mi się nie układał, na dodatek bomber skutecznie wyredował parę rynków. Jedna strata na ponad -8 to już było przegięcie. Wykres przypominał falę- latał z góry na dół i z powrotem. Bomber rzucał kasiorą raz jedną raz w drugą stronę,- kompletnie nie mogłem wyczuć jego zamiarów. Reszta koniarzy na pewno się dość mocno obłowiła, przyznać się ?! :D Nie kusiłem już więc dalej losu i poszedłem na piwo :)

Wpadł mi także ładny prezent na sumę +40. Na jednym z rynków, bombo-spoofer dość skutecznie zaniżał cenę, która potem dość szybko odbijała w górę. Przyczaiłem się z layem na wsparciu z zamiarem wejścia ip. Był to długi wyścig, więc nie ma mowy o dobrym bądź złym starcie, tak jak podczas krótkich wyścigów, gdzie konie startują z boxów. Wyścig ruszył, koń skleił glebę po kilku metrach, cenę wywaliło do 1000.0 :)

Zysk: -12,08

Stawka: 0,35 BP

post-22-0-77499500-1346576542_thumb.png

Edited by Scorpi

Niedziele strasznie ospała, małe ruchy- nie potrafię się jak na razie odnaleźć na takich rynkach. Raz naciałem się i wszedłem in-play co przyniosło rezultat -10. Włączanie transmisji przy końcówce odliczania jeszcze nie weszło mi w nawyk...

Zysk: 14,60

Stawka: 0,40 BP

post-22-0-93257600-1346605171_thumb.png

Już zamierzałem pisać podsumowanie, ale skusiłem sie jeszcze na ostatni rynek o 18:50. Nie żałuję, gdyż złapałem bardzo fajna promocję. Wystarczy spojrzeć na wykresy:

post-22-0-58433300-1346605301_thumb.png

Sztuka spekulacji wg bombera. 3krotnie wrzucał na rynek po kilka tysi, skutecznie zbijając cenę. Zapewnie potem zebrał zysk po kursie 3.0 i poszedł spekulować na następny rynek :) Grać pod prąd można grać tylko przez chwilę- zaraz po 'atakach', inaczej skazujemy się na pożarcie.

post-22-0-97687700-1346605557_thumb.png

Edited by Scorpi

Ostatnie dni to wyłącznie gra in-play. Zaczęło się od straty -40, potem próby odrabiania. Wynik takiej gry- jak na screenie. Najwyraźniej kilka razy trzeba się sparzyć, by wyrobić sobie pewne nawyki.

Zastanawiam się nad formą prowadzenia bloga, myślę, że zamiast codziennych podsumowań wystarczą cotygodniowe.

post-22-0-98520800-1347019848_thumb.png

Ostatnie dni just pre play (yeah? :). Przedwczorajsza dniówka kręciła się w okolicach zera, by w 2 rynki wyredować ją na -30: kilkukrotna podstawowa stawka t+ brak stop lossa = big lose. Mimo, że wczoraj handel także mi się nie układał, na dodatek nie sprzyjała temu bardzo słaba płynność na rynkach. Swoją grę opieram głownie na swingach, lecz doszedłem do wniosku, że muszę być bardziej elastyczny. Nie można ich szukać na płaskich wykresach, trzeba wtedy też zmienić swoją strategię, poskalpować, być bardziej uniwersalnym i przygotowanym na każdą ewentualność. Selekcja rynków- dla mięczaków chcących robić małe, zaś stałe dniówki.

A my tu mamy przecież challenge, nieprawdaż? Tak więc do nauki Scorpi...!

Zysk: -3,25

Stawka: 0,3 BP

post-22-0-78633400-1347186676_thumb.png

Edited by Scorpi
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.