Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
bag_gio

Progresja tenisowa

Recommended Posts

Witam

Mam chwile czasu więc postanowiłem, że jednak podzielę się moim pomysłem. Bardzo bym chciał, żeby ktoś stworzył do tego program - mam na ten temat dość dużo przemyśleń tylko brakuje mi umiejętności programowania.

Progresja tenisowa którą testowałem kiedyś na wirtualnych pieniądzach, polega na znalezieniu meczu tenisowego z kursem powyżej 2 i stawianie zwyczajnej progresji - lub jakiejś bardziej skomplikowanej to zależy.

Wiem, że wiele ludzi uważa, że progresja jest bez sensu i lepiej postawić mecz 1.01 i wychodzi na to samo. Nie do końca się z tym zgadzam. Siłą ma być to, że zarobki będą bardzo małe. Dzięki temu jednak, że będzie to w pełni zautomatyzowane zyski nie będą wymagały nakładu pracy.

Proszę o wasze opinie i ewentualne przemyślenia. Ogólnie szukam kogoś kto potrafi pisać programy do betfair !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozumiem, że chcesz obstawiać kursy 2.0- mecz za meczem, czy w trakcie meczu na jednego zawodnika?

Progresja to nie system, który przynosi zyski lecz zwykły model stawkowania. Jeśli płaską stawką masz +Yield to i progresja się sprawdzi z matematycznego punktu widzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest dokładnie tak jak Scorpi pisze. W dodatku dodałbym, że progresja jest kompletnie sprzeczna z zasadami zarządzania kapitałem i nawet powiedziałbym, że to taka próba zaklinania rzeczywistości, bo jeżeli coś samo w sobie nie jest opłacalne, to próba uczynienia tego takowym, za pomocą progresji, to stąpanie po kruchym lodzie. Widziałem może jedną sensowną, ale akurat w tamtym przypadku miała ona jakiś sens, no i była ograniczona do kilku kroków. W innym przypadku przychodzi czarna seria i nie ma co zbierać. Nie mniej jednak ciekaw jestem szczegółów. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie jakiś punkt końcowy jest konieczny. Jednak wszyscy wiedzą, że granie meczy 1.35 na chybił trafił nie da zysku za nic w świecie.

Pozwólcie, że przypomnę jeden malutki szczegół jaki musi być spełniony by progresja dawała gwarantowany zysk. Jest to NIESKOŃCZONY kapitał. Bardzo wam dziękuje za wasze sugestie, ale tu chodzi o coś innego. Wykorzystując to, że na bf stawiać można nawet 0.01 Można zrobić taką ilość progów która będzie gwarantowała + nawet w przypadku niepowodzenia. Zawsze można grać kusy powyżej 2. Jaki jest minus grania za 0.01 ?Chyba wszyscy wiedzą, jednak kluczem ma być to, że będzie to bot. Jeść to nie woła ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...