Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Postanowilem założyć bloga w którym będe prezentował moje wyniki, przemyślenia i doświadczenia w grze na betfair.

Moja gra to aktualnie głównie rynki in-play piłki nożnej. Do grania na betfair używam aplikacji którą sam napisałem. Pozwala mi to dopasowywanie interface czy też funkcjonalności bezpośrednio pod siebie. Rynki in-play gram od stycznia 2011 roku. Głównym celem prowadzenia bloga ma być praca nad sposobem gry i minimalizacja ujemnych dni w handlu. Cel finansowy to zarobienie 50k euro w czasie prowadzeniea bloga.

A może opisał byś na początek swoją strategię grania? Bo skoro tyle czasu już grasz piłeczkę in play to chyba musi Ci ona przynosić zyski. Greenów i szczęścia życzę :)

Bardzo ładny wynik :) Widzę, że kolega sie nie patyczkuje i ostro wchodzi w rynek... No tak skoro cel to 50k to jakże mogło by być inaczej ;)

Z tego co zauważyłem to grasz na jednej drużynie:

dokładny wynik

under/over 2.5

under/over 1.5

możesz zdradzić coś więcej ?

Powodzenia, sądząc po pierwszych screenach nie będziesz miał problemu z osiągnięciem Twojego celu :-D

ciekaw jestem jak to pojdzie dalej (zeby nie bylo wcale nie czekam na potkniecia in play, aby napisac "a nie mowilem". jak ktos wie co robi, to powinno byc dobrze). bede zagladal, bo wpisy na temat in play na pilce praktycznie na naszym forum nie istnieja, naleza do niszowych i chetnie poczytam.

poza tym wiem, ze po takich postach zwiekszysz sobie plynnosc na rynkach, z korzyscia dla siebie samego :D

powodzenia

pozwole sobie dodac, ze patrzac na ostatnie zdanie w pierwszym poscie, utrzymujac taki poziom dlugo bloga nie poprowadzisz :D

Edited by yavor

pozwole sobie dodac, ze patrzac na ostatnie zdanie w pierwszym poscie, utrzymujac taki poziom dlugo bloga nie poprowadzisz :D

To niestety na dłuższą mete nie wyglada tak prosto. Abstrahując nawet od tego że grając in-play nie da się w większości przypadków uniknąć strat to problemem jest psychika i spadek formy.

Osiągając w ciągu kolejnych dni profity dochodzi w końcu do sytuacji że obniża się poziom ostrożności - wydaje się że plusy już będą cały czas i wtedy nadchodzą wielkie wtopy. To jest coś z czym ciągle walcze bezskutecznie.

Wyników osiągniętych na pozostałych sportach prezentować nie będę, gdyż to wynik grania bota więc nic ciekawego ;)

Dzisiejszy dzień z 4h przerwą ale przy okazji udało się uniknąć awarii betfair.

W wolnej chwili w tygodniu opiszę po części sposoby mojej gry.

Status: 5,23%

post-2560-0-86758600-1345419456_thumb.pn

post-2560-0-07914000-1345419464_thumb.pn

Rozgrzewka przed weekendem przyniosła na początek spory minus w meczu Hertha - Jahn Regensburg. Był to głównie wynik braku koncentracji i złamania własnej zasady odnośnie kursów przy których wchodzę w rynek. Po tym meczu zrobiłem sobie przerwę i pozbierany zacząłem odrabiać straty.

Moja gra opiera się głównie na skalpowaniu rynku (zazwyczaj jest to 2-10 tickow) uwzględniając prawdopodobieństwo i statystykę ruchu kursów. Operuje na rynkach odzwierciedlających aktualny wynik. Czyli jeżeli w meczu jest 1:0 gram na rynkach: dokładny wynik - 1:0 i U/O 1.5. Wejścia w rynek to głównie kursy poniżej 3.0 dla back i 2.0 dla lay. Przy rynkach o wysokiej płynności takich wejść w ciągu jegnego meczu robie kilkadziesiąt. W rynkach o mniejszej płynności wykorzystuje częściej dziury w kursach.

post-2560-0-35283600-1345843140_thumb.pn

• Create New...