Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
osiek

Przewidzieć Rynek !!!

Recommended Posts

Witam, mam pytanie do bardziej doswidczonych Traderow, jezeli posiadam informacje o meczu gdzie z jednej stony jest brak kilku - 6 graczy ( obrona, atak , pomocnicy ) a z drugiej stony pilkarze nie otrzymali jeszcze wypłat + równiez brak 3 waznych zawodników - to jak przewidziec taki rynek ??? Rynek dopiero powoli sie buduje i póki co kursy leca na druzyne z brakiem 6 zawodników . Dodam ze druzyna z brakiem graczy wydaje sie byc fav. Wiec, panowie co sadzicie o takim rynku ? warto inwestować kasę ? czy któs podejmie sie przewidzenia takiego rynku ??

Dzieki za jakakolwiek odpowiedz. Pozdrawiam .

To zalezy od tego jak duzo osob ma taka informacje. Jesli wiedzieli juz o tym oddsmakerzy wtedy czesto jest to uwzglednione w kursach ale jak widomosc dotrze do graczy wtedy jeszcze napewno ruchy kursow beda. Prawdopodobnie beda grac przeciw oslabionej druzynie ale roznie moze byc. Kiedys w Bundeslidze poszlo takie info o czym pisal Homik kiedy w Koln byl szpital i kursy na nich sporo wzrosly wtedy

Osiek logika mowi, ze kursy powinny wzrosnac jednak gielda czasem a nawet czesto zachowuje sie przeciwnie. Mozesz zrobic zakupy za mniejsza stawke i ewentualnie pozniej dokupic. Eliminuj chiwosc i caly czas porownuj co robia bookies. Pwdz

.... coz jednak informacja okazała sie przydatna. Tak jak pisali panowie wczesniej. Ostatecznie mecz sie skonczył wynikiem 1:0 dla druzyny która nie otrzymywała kasy .... Jeszcze raz dzieki za odpowiedzi .

post-2296-0-87965100-1345617839_thumb.jp

Panowie czy ktos moze mi powiedziec kiedy musze zrobic zakupy na rynku MO azeby kursy az tak wzrosły jak zaznaczyłem ??? Czy jest to mozliwe ?? Dodam ze mecz dopiero sie odbedzie i analizujac dany rynek osobiscie mysle ze jest juz po '' jabkach '' i na takim rynku juz nic nie zarobimi. Byc moze sie myle , ale bede wdzieczny za odpowiedz.

ps. '' ich szanse wynoszą 75% (kurs 1.5) '' - skąd wiadomo o takich zaleznosciach ???

post-2296-0-09525300-1351953483_thumb.jp

Edited by osiek

Ale tutaj nie było żadnych wzrostów.

Nie sugeruj się tym kursem 1,24 bo rynek wtedy dopiero się kształtował i jakiś jeleń został upolowany - zapewne za kilka euro. Nie zapominaj, że na giełdzie codziennie rejestrują się setki osób i takie frycowe zapłaci większość z nich.

Ciężko natomiast prognozować, gdzie akurat jeleń się pojawi i wpadnie w sidła wytrawnego gracza. Oczywiście, możesz poustawiać się na dopiero formujących się rynkach po parę euro i liczyć, że ktoś sie pomyli, ale moim zdaniem to strata czasu.

HoMiK155 - dzieki za szybka odpowiedz. Tez tak mysle ze ustawic sie i czekac - ale na co ?? lepiej chyba isc z trendem i obserwacjami buka tak jak to robia wszyscy.

Dzieki.

Witam Panowie   :)

Mam problem ze zrozumieniem ruchów kursów i moze któs by mi podpowiedzial jak to działa na giełdzie . Niski Lay -> bo nim mowa , próbuje zrozumiec zachowania tych rynków i jakoś tego chyba nie łapie !!!  Niby na rynkach nie ma kasy , ale zawsze juz coś tam sobie lezy ...  Kiedy ci ludzie wkładaja tam kasę ??? skąd oni wiedza jakie bedą rychy ?? Które rynki sa powiązane z niskimi Lay'em ?? Tak wiele pytań i zadnych odpowiedz. ... 

Moze ktoś rzuci okiem i odpisze na moje wątpliwości ! Niestety nie mogę dodać zednego pliku i sprawa sie komplikuje ...  

P.s.  jakby ktos miał chwilę : 

1.  http://www.betfair.com/exchange/football/market?id=1.110115633

2.  http://www.betfair.com/exchange/football/market?id=1.110113133

Pozdrawiam 

Wydaje mi się, że chodzi ci o kurs 1,01 jak leży tam okolo 10-100 e zawsze na lay. Raczej to betfair ma system który wypełnia za drobne zobowiązanie minilane kursy na ladderze. Ja zaobserwowałem to na rynku F1, gdy w momencie startu wszystkie laddery są czyszczone i po kilku sekundach na każdzym mozliwym rynku pojawia się np. 10e po 1,01 a obrót 0.  

ladder jest czyszczony jak rynek wchodzi w in play. pozniej od nowa wiec trzeba wystawiac kase i dlatego od nowa pojawia sie ona w koszykach.

No tak troche zle spreycyzowałem ...  oczywiescie chodzi o gre  pre w piłce  . Dzieki za odpowiedzi .  Trzeba prowadzić obserwacje rynków i wyciągać wnioski . 

Jeszcze raz dzieki za odpowiedzi.