Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

Recommended Posts

• Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jak wszyscy wiemy ,przerwy są do dupy,koniec i kropka.Jak mawiał klasyk nie będę się kopał z koniem więc wrzucę czasem screen , czasem opiszę ciekawszą przerwę ,czyli nuda i już. Poniżej podsumowani

Kilka osób pytało mnie jak zacząć niezależnie czy to gra na przerwach czy pre play ,trzeba robić notatki porównywać i wyciągać wnioski na ich podstawie tworzyć strategię wejść i wyjść ,przynajmniej

Miesięczne sprawozdanie z grzebania w śmietniku. Udało się kilka razy dwie cyfry złapać na rynku to na plus ,po stronie strat weekendowe mecze ligi angielskiej.

Posted Images

Dobrze Ci idą te przerwy. Chyba masz najlepsze ratio zysk/stawka z wszystkich grających tu przerwy ;)

Na pewno nie ,ja łapie tick lub dwa,tyle ,że ustawiam stawkę na 2 rynkach jednocześnie,żeby wykorzystać ruch.

Dobrze Ci idą te przerwy. Chyba masz najlepsze ratio zysk/stawka z wszystkich grających tu przerwy ;)

Oj tak, zdecydowanie, ale to dobrze bo jest do kogo równać :), jak w tym miesiącu mogę jak narazie tylko pomarzyć o takich wynikach, Sebo świetna robota

Crawley-Portsmouth czyli ostra jazda,rynek z braku innych meczy mocno obsadzony,1 mln pękł w przerwie ,sędzia nie pękał wyrzucił zawodnika faworyzowanych gospodarzy no i w przerwie się działo .Kurs na gości spadał ,poganiany przez jakiegoś łebka ,który co chwile rzucał 5k na rynek i tak przez 10 ticków, analogicznie pojawiła się ściana na gospodarzy 15k i pchanie rynku do góry od 3.95 do 4.5 ,rynek wchłaniał duże sumy ,także na pewno rynek dnia ,co do mnie byłem ostrożny bo kiedyś sparzyłem się na czerwonej kartce,ale materiał do przemyśleń jest.

chcialem sie tu wypowiedziec na bazie empirycznej.

szcun dla cierpliwosci grajacych przerwy w pilce noznej, szacun dla grajacych wogole przerwy , jeszcze wiekszy dla tych co graja przerwy stawka dwucyfrowa...

dlatetgo zgadzam sie z tytulem tego watku w 1200 %.

In PLAY RULEZ!!!!!!

chcialem sie tu wypowiedziec na bazie empirycznej.

szcun dla cierpliwosci grajacych przerwy w pilce noznej, szacun dla grajacych wogole przerwy , jeszcze wiekszy dla tych co graja przerwy stawka dwucyfrowa...

dlatetgo zgadzam sie z tytulem tego watku w 1200 %.

In PLAY RULEZ!!!!!!

szacun dla tych co grają in play,podziwiam to jak akceptujecie trzy cyfrowe redy

jedeny 3-cyfrowy red po 10 3-cyfrowych greenach jest rzecza jak najbardziej do zaakceptowania

Akceptuje Franz Twoją akceptację dla 3-cyfrowych red or green,wiem ,że wam się opłaca grać in play,wiem również ,że wiecie co robicie i po raz trzeci uderzam się w swoją jedno cyfrową pierś, że jesteście w tym dobrzy,niestety więcej swoich grzechów ,ja osiedlowy handlarz jarzynami nie pamiętam ,za wszystkie szczerze żałuję ,a was 3-cyfrowi Bracia i Siostry traderzy proszę o rozgrzeszenie.

P.S to pisałem ja sebo z małej litery , trader bez kategorii.Chillout panowie traderzy .

Spoko Sebo2255 z duzej litery, ja tylko nie moglem sie powstrzymac, przed powyzszym komentarzem, bo:

"szacun dla tych co graja in play,podziwiam to jak akceptujecie trzy cyfrowe redy"

mozna napisac jeszcze tak:

"szacun dla tych co graja in play,podziwiam to jak akceptujecie dwu cyfrowe redy"

"szacun dla tych co graja in play,podziwiam to jak akceptujecie jedno cyfrowe redy"

"szacun dla tych co graja in play,podziwiam to jak akceptujecie cztero cyfrowe redy"

I analogicznie odpowiedz:

jeden 2-cyfrowy red po 10 2-cyfrowych greenach jest rzecza jak najbardziej do zaakceptowania

itd.

Roznica jest praktycznie zadna miedzy 1-, 2-, 3- i ilestamcyfrowymi redami, przynajmniej dla tych, ktorzy rozsadnie zarzadzaja bankiem. Chodzi o to, czy potrafisz tradowac, czy nie. Kazdy (wiekszosc?) kto zaczynal zarabiac na tym kase, zaczynal od przewagi jedno-cyfrowych greenow nad jedno-cyfrowymi-redami. Reszta jest kwestia czasu, wiec nie wypominajmy sobie ilosci cyferek.

A co do odwiecznej klotni - pre-play, in-play, przerwy-play - niech kazdy robi to w czyms sie dobrze czuje i co mu sprawia przyjemnosc. Nie dla wszystkich jest in-play, i nie dla wszystkich pre-play.

Siema, fajny bloga widać zacięcie do poezji ;). Ja bym panowie poruszył nieco inny temat do tych którzy krają w przerwach. Mogę was prosić o jakiś opis kształtowania się rynków? Słyszałem różne teorie, więc któryś z fachowców od przerw by się zabawił w pogromcę mitów ?

1. Remis w przerwie idzie w górę

2. Cs'y idą w górę te na które się zanosi (np 3-0 leci gdy jest 1:0 i mocno cisną)

3. Mityczne górki, ciekawe zjawisko o którym dużo czytałem ale jakoś nie zauważyłem chociaż obserwacje nie były zbyt długie :) - podobno działa to tak, że w przerwie kursy lecą przed siebie ale na koniec odbijają i wracają do momentu z ostatniego gwizdka w 1 połowie.

FIGHT !

Na CS'ach rzadko siedzę więc na pkt 2 nie odpowiem. Co do pkt 1 jeśli do przerwy jest 0:0 to takie zjawisko bardzo często się zdarza przy innych remisach także ale nie jest chyba aż tak intensywne. Sebo popraw proszę jeśli się mylę. Pkt 3 nie zawsze ma zastosowanie ale często działa jak winda na pre czy zachowanie rynku na krótko przed meczem. Jeśli ludzie pchają kurs w jedną stronę to przed końcem przerwy będą oddawać generując zyski i automatem pieniądze będą znikać a kurs uciekać w przeciwnym kierunku. Zdarza się że kurs ląduje nawet powyżej/poniżej ceny z początku przerwy. To chyba tyle. Jeśli coś jest nie tak to proszę o korektę żeby nie wyszło że jestem samozwańczym ekspertem :-P

Siema, fajny bloga widać zacięcie do poezji ;). Ja bym panowie poruszył nieco inny temat do tych którzy krają w przerwach. Mogę was prosić o jakiś opis kształtowania się rynków? Słyszałem różne teorie, więc któryś z fachowców od przerw by się zabawił w pogromcę mitów ?

1. Remis w przerwie idzie w górę

2. Cs'y idą w górę te na które się zanosi (np 3-0 leci gdy jest 1:0 i mocno cisną)

3. Mityczne górki, ciekawe zjawisko o którym dużo czytałem ale jakoś nie zauważyłem chociaż obserwacje nie były zbyt długie :) - podobno działa to tak, że w przerwie kursy lecą przed siebie ale na koniec odbijają i wracają do momentu z ostatniego gwizdka w 1 połowie.

FIGHT !

Ja mogę coś więcej o remisach powiedzieć,świeży przykład u21 Italia-Irlandia do przerwy 1:1 kurs na remis spadał z 6.2 na 5.7,wszystko zależy od potencjałów drużyn (kursów przed meczowych),jeśli jest wyraźny faworyt(f<1,5)np.Brazylia w ostatnim meczu z RPA ,a do przerwy 0:0 to kurs na faworyta będzie rósł ,a kurs na remis spadał.Jeśli mecz jest bez faworyta wynik 1:1 kurs na remis powinien rosnąć,kiedy wynik jest 0:0 to chyba trzeba podeprzeć się wykresem .

Co do Cs ludzie na forum pisali o tym ,że przy prowadzeniu Barcy czy Realu 1-0 do przerwy over2.5 leciał do góry więc cs 3-0 pewnie też zwyżkował,ale już drużyny z wyższym kursem przed meczowym powiedzmy 1.6 i kursem na under 2.5 w okolicach 2.1 prowadząc do przerwy 1-0 to cs 3-0 wydaje mi się dobrą opcją,na marginesie Cs ,jak na razie w przerwach to zdychają jak dinozaury i jak dla mnie jest to opcja mocno rezerwowa.

Trzeba jakiś screen wkleić,podsumowanie dnia wczorajszego .

Jak sobie to wszystko podliczyłem to wyszło mi ,że wykorzystałem w 1/3 potencjał rynków .Nic to , raz jeszcze potwierdza się ,że przerwy są do dupy , a jeśli nie przerwy , to na pewno ja.

post-932-0-06980300-1347361090_thumb.png

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.