Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
amat0r

amat0r - IP/gambling

Recommended Posts

Witam ponownie!

Po dlugiej przerwie postanowilem wrocic do prowadzenia bloga ( glownie to zasluga Kuchara :) ) .

Nie bede sie rozwodzil, nie spodziewajcie sie tutaj "rozwaznej" gry, dlaczego w cudzyslowie ? bo dla wiekszosci taka gra pewnie bedzie nierozwazna, ja jednak kazde spotkanie wczesniej biore pod duza lupe :)

Gra to w 99% inplay, albo zwykly gambling...

90% to tenis i pilka nozna...

Jaki cel?

Celem na obecna chwile jest budowa kapitalu, aby pozniej moc grac z wiekszym spokojem.. Jak duzy ma byc ten kapital ? Sam jeszcze nie wiem, musze to przemyslec dokladnie, zalezy jak gra sie potoczy, bedzie to 200, 500 albo 1000e... jesli sie uda oczywiscie..

Plan

10% kapitalu zysku dziennie (tak wiem, dla niektorych to wielkie wartosci, ale tak juz jest i kropka :) )

Kapital poczatkowy -> 49e

BARDZO PROSZE O NIE KRYTYKOWANIE MOJEGO STYLU GRY, MIMO TEGO, ZE JEST TAK RYZYKOWNY.

------------------------------------------------------------------------------------------------

29.08.12 - Dzien 1

Stan konta: 57,23e

Zagrane rynki: 5

Plusowe/minusowe/zerowe: 5/0/0

Zysk: 8,14e

Tenis: 8,14e

Tipsarevic - Rufin 1,04e -> wejscie na wygrana Tipsy polowa kapitalu, jednak patrzac na gre ten mecz zaczal smierdziec i ucieklem po 6 tickach..

Cornet - Kvitova 1,71e + 1,88e -> tutaj przed meczem kupione zaklady na wygrana kvitovej i na DW 0-2, w pierwszym secie Kvita oddala na 4-3 ale potem od razu wygrala 3gemy z rzedu i seta 4-6, w drugim zaczela od 0-3 i juz utrzymala do konca...

Kamke - Hewitt 3,04e

Malisse - Isner 0,47e

------------------------------------------------------------------------------------------------

30.08.12 - Dzien 2

Stan konta: 69,95e

Zagrane rynki: 9 + 2x ako

Plusowe/minusowe/zerowe: 7/2/0 + ako 1W/1L

Zysk: 12,72e

Tenis: 4,76e

Pilka nozna: -1,07e

AKO: +9,03e

Ok wiec zacznijmy od pilki..

Newcastle - Atromis 3,13e -> kupiony over 0,5 przed meczem za polowe kapitalu, gol w miare szybko

Sporting - Horsens 1,02e -> chcialem to co powyzej, jednak ustawilem sie dwa ticki wyzej niz aktualnie bylo i nie zdarzyl nikt odkupic, bo gol padl, spojrzalem na statystyki, sporting ostro cisnal, wiec postanowilem nie zastanawiajac sie kupic over 1,5 niestety tylko za 13e, bo reszta byla gdzie indziej zainwestowana.. wynik 5:0(2:0)

Hannover - Slask -6,77e -> przed meczem kupiony Hannover po 1,31 za 20e, jednak szybki gol WKSu, kurs odbil prawie pod 2.00, Slask naciskal i sprzedalem z takim minusem, chwile pozniej czerwona dla Slaska i gol z karnego dla Niemcow... wynik 5:1(2:1)... zaluje chociaz z jednej strony ciesze sie, bo to byl dobry krok, akceptacja straty mimo tego ze to bylo ponad 30% stawki, w razie drugiego gola slaska, albo utrzymania tego 0-1, tracilbym co raz wiecej :) nie ma co zalowac, ze sie nie ugralo, trzeba sie cieszyc, ze sie wiecej nie przegralo :)

Plzen - Lokeren 1,55e

Teraz czas na tenis, tu troszke lepiej..

Gallovits - Stosur 2,63e -> przegladam rynki, zagladam z ciekawosci na rynek "6-0 set?" i na wyniku, ze nie bedzie 6-0 ktos wystawil laya po 1,78 ( obecny wynik 1seta byl chyba 4-2 w tym momencie), wiec kupuje niepewnie jakos, kupilem za ponad 10e tylko bo cos mi nie pasowal taki kurs, zanim sie ogarnalem juz ktos kupil calosc, po 1secie postanowilem chociaz troszke wyrownac zyski, na 6-0 mialem 2,63, na innym wyniku ponad 8e zysku, niestety 2set zakonczyl sie wlasnie 6-0 o dziwo :) warto zyski rozkladac po rowno, bo roznie bywa :)

Bartoli - Oprandi 0,66e -> tutaj przezylem horror, przy 3-1 dla Bartoli w 3secie wlozylem prawie cala kase, a ta oddala gema na 3-2 a potem kolejnego na 3-4.. na szczescie odlamala na 4-4, potem utrzymala az do 6-5 gdzie ja sprzedalem z takim wynikiem wlasnie.. to dla mnie nauczka, wiecej jej nie zagram i wam tez nie polecam, jest za gruba i nie mogla do dropshotow dobiec, a jak juz jej sie udalo to podbijala w gore stojac przy siatce a Oprandi walila loba za lobem i bylo po punktach..

Kirilenko - Arn 0,26e -> mialem pewnosc co do tego meczu jednak za malo do zyskania, wiec przerzucilem kase na Almagro

Almagro - Petzschner 3,34e - 2,13 -> plus na kursach meczu, minus na DW, mialem 3-0 po 1,60 kupione za 20e, 16e ktos skupil po 1,30, zostalem z 4e na innych minusu, pozniej udalo sie wyjsc na -0,13 na wszystkich, ale potem pokombinowalem i szczescia braklo i minusowy rynek wyszedl..

AKO

1# Hannover 5:1 + Newcastle 1:0 + PSV 9:0 + Hapoel Tel Aviv 4:0 + Atletic Bilbao3:3 | -3e | -> zaryzykowalem na Atletic mimo, ze kurs byl wysoki, z takiego wzgledu, ze mecz w Hiszpanii zakonczyl sie wynikiem 6-0.. niestety mimo przewagi Bilbao mecz zakonczyl sie 3;3, nie gralem za duzo bo spodziewalem sie takiego rozwoju wydarzen, reszta zgodnie z planem

2# Chardy 3:0 + Raonic 3:0 | 12,03e | -> oba mecze bardzo sprawnie :) plusik jest

---------------------------------------------------------------------------------------

Troszke spamu sie narobilo, ale pierwszy post + dwa dni opisane...

Na dzien dzisiejszy duzo tenisa a do tego moze jakis overek 0,5 z pilki, cos na pewno sie znajdzie :)

Pozdrawiam

31.08.12 - Dzien 3

Stan konta: 94,04e

Zagrane rynki: 6

Plusowe/minusowe/zerowe: 4/2/0

Zysk: 24,09e

Tenis: 24,09e

Kerber - Williams 4,95e ->wstalem, chcialem zobaczyc jak sie zakonczyly mecze a tutaj na live ten oto meczyk, niestety musialem wyjsc kolo 6.00 i musialem sprzedac kerber bo nie chcialem zostawic rynku wychodzac z domu

Butorac/Hanley - Bryan/Bryan 3,80e -> nie wiem dlaczego kurs na wygrana blizniakow az taki, ale skorzystalem, oddalem w 2secie jakos 12tickow nizej

Bartoli - Mladenovic -1,60e -> zagrane handi +4,5 na Mladenovic po 2,15 bodajze, Bartoli z Oprandi ledwo ledwo, Mladenovic sie z ruska dobrze zaprezentowala, myslalem ze powalczy, ale gdy oddala na 5-2 w 1gemie to sprzedalem po 2,50 i slusznie.. wynik 6;2 6;4

Sijsling - Ferrer 10,24e -> dw 0:3 kupione po 1,40, oddane po 1,08, nie warto ryzykowac kapitalu tym bardziej przy DW, gdzie jedno przelamanie moze przesadzic o secie i jestesmy w dupie :)

Li - Robson 8,64e -> kupione w 2secie za 13e z nastawieniem na trzymanie do konca, zysk na Robson 9,90e, myslalem ze zakonczy w 2secie, jednak sie nie udalo, ale trzymalem dalej, mialem juz reda na 9e gdybym sprzedal wiec sie nie oplacalo (stawka tylko 13e ), Robson szczescia nie miala, bp za bp i nie mogla zlamac az w koncu sie udalo i dowiozla :) jedyne co zaluje ze po 2secie i wyniku 1-1 nie dokupilem Robson, gdzie kurs wybilo na ponad 4.00 :)

Del Potro - Harisson -1,94e -> no i tutaj nauczka i dodatkowe doswiadcznie, przestroga na przyszlosc.. DW 3:0 kupione, mecz dobrze wygladal kupiony back po 1,53 za 8e ( chodzilo mi o zysk rzedu 4e zeby dobic do 100e kapitalu ), chwile poogladalem i zarowka sie zapalila w glowie, ze ten mecz smierdzi, ktos wystawil laya po 1,60, wiec ja szybko korzystajac z opcji nad kursami, ktora zamyka nam pozycje po obecnie wystawionym kursie i dzieli zysk/strate na pol ( nie wiem jak fachowo sie to nazywa ) nacisnalem ja dwa razy zeby zamknac ze strata kilkunastu centow, z tym ze zanim kliknalem szybko 2x to zniklo 1,60 (doslownie tysieczne sekundy) i przyjelo mi laya po 5,5 , co za tym idzie reda na wszystkich opcjach 6,77... dokupilem dwa razy za dyszke wygrana 3-0 Potro bo zaczal troche grac, wygral seta, zlamal w drugim, dobrze szlo, jednak Harisson na chwile zszedl i cos owijali mu stope, ja jako ze nie wiedzialem jak rozliczaja to w razie kreczu, szybko sie wycofalem po 1,30 i zminimalizowalem minus do niecalych dwoch euro... bardzo cenne doswiadczenie z tym guziczkiem przy nieduzych kosztach, to rowniez cieszy :)

zakonczylem dzis walke z gielda szybciej bo nie czuje sie na silach, a wynik i tak grubo ponad plan wiec nie ma co wariowac, jutro tez jest duzo grania, nic na sile :)

Edited by amat0r

Troche sie oderwijmy od tych greenow, redow i innych statystyk :)

czas na male rozmyslania..niby mowia, ze zwycieskiej taktyki sie nie zmienia, ale...

przegladalem bloga Adamka o kucach i zauwazylem, ze mimo wielu rynkow zamknietych na minus, osiagnal bardzo dobry wynik... zastanawiam sie czy nie lepiej bylo by zmienic taktyki, aby zwiekszyc ilosc granych rynkow dziennie, ale zmniejszac zyski na nich.. do czego zmierzam, zamiast trzymac zaklad godzine czy dwie IP (np dwa sety w tenisie) po prostu skalpowac po 2-5tickow..

gram jak widac tenis i nozna, czyli rynki gdzie raczej jest jako taka plynnosc... sam nie wiem czy grac dalej tak jak sobie zalozylem, bo po prostu gambling/granie IP mi bardziej odpowiada, jestem przyzwyczajony do grania u normalnych bukmacherow, tu mam ten komfort wzgledem zwyklego buka, ze moge zaklad sprzedac i uciac strate( przyklad dzis Bartoli - Mladenovic ) ...

to raczej takie moje wlasne rozmyslenia, sposob grania to sprawa indywidualna i raczej nikt mi nie moze pomoc, ale jak ktos ma jakies propozycje czy uwagi to zapraszam do dyskusji :)

Co jeszcze?

Mialem sie trzymac planu a wyprzedzilem go juz o 5-6dni.. nie jest to powod dla mnie do zawodolenia ale z drugiej strony chyba nie mozna sie tak ograniczac... trzeba byc elastycznym, dzien drugiemu nie rowny, oferta ofercie rowniez, jesli jest okazja, to dlaczego nie sprobowac zarobic? lepiej nadgonic jak jest na czym i miec spokoj w dzien ze slaba oferta, niz wlasnie w taki dzien grac na sile aby tylko wyrobic zysk z planu...

Co cieszy?

a cieszy mnie glownie to, ze mimo iz duzo przegralem kasy i u bukow i na gieldzie tez juz troszke, to nauczylem sie kilku rzeczy, ktore w przyszlosci moga byc decydujace.. m.in akceptuje redy, kiedys za wszelka cene probowalem uratowac rynek co konczylo sie wyzerowaniem albo wiekszym redem... a przeciez minusy to rzecz nieunikniona u kazdego, udalo mi sie z nimi pogodzic :)

druga sprawa wazna, nawet jesli zaklad trzymam dlugo, a kurs jest juz niski, to nie trzymam do konca jak kiedys aby miec o pare centow wiekszy zysk, bo wiadomo, to jest sport, w pewnym stopniu loteria, wywroci sie, zlamie reke albo noge i mamy uja zamiast zysku, wole po niskim kursie zlayowac to co mialem zagrane, aby stawka wrocila a i na innych opcjach pojawila sie zielen :)

BARDZO PROSZE O NIE KRYTYKOWANIE MOJEGO STYLU GRY, MIMO TEGO, ZE JEST TAK RYZYKOWNY.

obawiam sie, ze tym krotkim tekstem troszke wystraszylem ludzi przed odpowiadaniem w tym temacie :)

nie gryze, na prawde :)

Edited by amat0r

spokojnie, spokojnie. nikogo nie wystraszyles. blog ma juz prawie setke odwiedzin, a wiec jest czytany. a jak ktos bedzie mial cos do dopowiedzenia od siebie - na pewno sie wpis pojawi :)

A co za roznica grac np. z 1.20 do 1.0 ,2.1 do 1.0(tzw.gambling) a np . 1.8 do 1.6 (tzw.trading )?Wszystko zalezy od okolicznosci przyrody.

Kwestia ,zeby w dystansie byc na plus .

Edited by kapitansb

Sobota, sobota, gowno nie robota :-D

niby spotkan od cholery, a jak to zwykle w weekend bywa nie ma co wybrac..

przeanalizowalem cala oferte noznej i tenisa i mam te 17spotkan wybranych, krotko je opisze co i gdzie zamierzam grac...

13:45 West Ham - Fuhlam - over 0,5

15:30 Hoffenheim - Frankfurt - over 0,5

15:30 Nurnberg - Dortmund - over 0,5 ew cos na BVB lub X2

15:30 Schalke - Augsburg - zagram na Schalke i chyba do konca potrzymam..

16:00 Tottenham - Norwich - rowniez over albo czysto na Kogutow

16:00 Crystal Palace - Sheffield Wed - tutaj over 0,5

18:30 Manchester City - QPR - over 0,5 bo po wzmocnieniach QPR boje sie grac czysto City

20:00 La Coruna - Getafe - over 0,5

22:00 Mallorca - Real Sociedad - over 0,5 ew odpuszcze bo to taki sredni typ

17:00 Cibulkova D. (Svk) - Vinci R. (Ita) - Vinci czysto

17:00 Almagro N. (Esp) - Sock J. (Usa) - Hiszpana czysto

19:00 Murray A. (Gbr) - Lopez F. (Esp) - Andy to wiadomo

19:00 Makarova E. (Rus) - Williams S. (Usa) - Serena powinna tez sobie poradzic

19:00 Lindstedt R./Tecau H.- Paire B./Roger-Vasselin E. - no i tutaj debel ale nie wiem czy bedzie w ofercie, jesli sie uda to jedyneczka czysto pogramy

21:00 Federer R. (Sui) - Verdasco F. (Esp) - Ferdynanda tez mozna sieknac

21:00 Kerber A. (Ger) - Govortsova O. (Blr) - Kerber dobrze sie pokazala z Venus, mysle ze bez problemow z Bulgarka

21:00 Puchkova O. (Rus) - Errani S. (Ita) - tutaj tez polecam na Wloszke albo nawet na DW 0;2 sprobuje

czy wszystko stad zagram to nie wiem, to taki ogolny plan, zobaczymy co przyniesie czas!

Edited by amat0r

01.09.12 - Dzien 4

Stan konta: 125,21e

Zagrane rynki: 12

Plusowe/minusowe/zerowe: 11/1/0

Zysk: 31,17e

Tenis: 10,86e

Pilka nozna: 20,31e

Najpierw podsumowanie tego co zamierzalem grac...

13:45 West Ham - Fuhlam - over 0,5 3:0

15:30 Hoffenheim - Frankfurt - over 0,5 0:4

15:30 Nurnberg - Dortmund - over 0,5 ew cos na BVB lub X2 1:1

15:30 Schalke - Augsburg - zagram na Schalke i chyba do konca potrzymam.. 3:1

16:00 Tottenham - Norwich - rowniez over albo czysto na Kogutow 1:1

16:00 Crystal Palace - Sheffield Wed - tutaj over 0,5 2:1

18:30 Manchester City - QPR - over 0,5 bo po wzmocnieniach QPR boje sie grac czysto City 3:1

20:00 La Coruna - Getafe - over 0,5 1:1

22:00 Mallorca - Real Sociedad - over 0,5 ew odpuszcze bo to taki sredni typ 1:0

17:00 Cibulkova D. (Svk) - Vinci R. (Ita) - Vinci czysto 0:2

17:00 Almagro N. (Esp) - Sock J. (Usa) - Hiszpana czysto 3:1

19:00 Murray A. (Gbr) - Lopez F. (Esp) - Andy to wiadomo 3:1

19:00 Makarova E. (Rus) - Williams S. (Usa) - Serena powinna tez sobie poradzic 0:2

19:00 Lindstedt R./Tecau H.- Paire B./Roger-Vasselin E. - no i tutaj debel ale nie wiem czy bedzie w ofercie, jesli sie uda to jedyneczka czysto pogramy 2:1

21:00 Federer R. (Sui) - Verdasco F. (Esp) - Ferdynanda tez mozna sieknac 3:0

21:00 Kerber A. (Ger) - Govortsova O. (Blr) - Kerber dobrze sie pokazala z Venus, mysle ze bez problemow z Bulgarka 2:0

21:00 Puchkova O. (Rus) - Errani S. (Ita) - tutaj tez polecam na Wloszke albo nawet na DW 0;2 sprobuje 0:2

a teraz co udalo mi sie zagrac :)

Kopana:

West Ham - Fuhlam 2,91e

Nurburg - BVB 1,99e

Hoffenheim - Eintracht Frankfurt 1,99e

Tottenham - Norwich 1,42e

powyzej 4 zaklady na over 0,5, west ham gol w 1minucie wiec bardzo przyjemnie, w niemczech w obu meczach gole pierwsze padly w 1 polowie, tottenham dlugo na 0:0 stal, po przerwie zastanawialem sie nad zminusowaniem i zamknieciem rynku, jednak wszedl Dembele a potem Adebayor i to byly kluczowe momenty, ze postanowilem ten zaklad trzymac chocby do konca... tak jak przewidywalem, w 69minucie Dembele strzelil bramke na 1-0 :)

Schalke - Augsburg 12e -> tak jak postanowiem, mialem trzymac do konca, gol schalke w 1polowie, ustawilem laya ale wiedzialem ze musze poczekac z 10-15min po polowie zeby kurs spadl, a tutaj niespodzianka, w 46minucie od razu gol schalke na 2-0 i tak wlasnie 1,38 wymienilem na 1,03 :)

Niestety mecze w Bundeslidze zaczely sie o 15:30, a Norymberga strzelila gola w 31minucie, gdzie o 16:00 ruszyla angielska, nie zdarzylem przerzucic kasy szybko na over 0,5 w crystal palace, tak jak zamierzalem, tam z kolei padl gol w 1min :)

Tenis:

Almagro - Sock -0,64e + 2,08e-> nie wiem czemu zamknalem almagro na MO z minusem, bo sytuacja byla stabilna, nie potrafie sobie sam tego teraz wytlumaczyc :) pozniej kupilem 3-0 DW Hiszpana i udalo sie pchnac, tak ze mecz wyszedl na plus

Makarova - Williams 1,77e -> tutaj na 0:2 stalem, ale Serena mimo wielu bp nie mogla polamac ruskiej, dlatego wolalem sprzedac z takim zyskiem, zblizal sie koniec seta a wiadomo jak to bywa w TB

Federer - Verdasco 2,63e -> troche skalpowania na DW 3:0

Kerber - Govortsova 4,81e -> tutaj ja sie troche sfrajerowalem, gralem w haxballa a myslalem ze mecz o 23;45 sie zaczyna, patrze a tutaj juz 30-0 na przelamanie, kurs z ~1,3 juz na 1,14 to szybko zlapalem, potem dokupilem po 1,13 i 1,10, Kerber zlamala i dociagnela do wyniku 4:0 gdzie oddalem po 1,05 calosc

Murray - Lopez 0,03e

Pukchova - Errani 0,18e

Dzien uznaje jako zajebisty, dzis niedziela i znow pewnie cos sie zlapie, bo w tygodniu to roznie moze byc z oferta :) byle tak dalej!

Edited by amat0r

Amator wyniki masz zdumiewające jak narazie, oczywiście nie popieram tego typu gry, ale też nie neguję i nie zamierzam pisać nic co mogłoby Cię zniechęcić, po prostu życzę powodzenia i trzymaj poziom, śledzę Twój temat

powrocilem, wiem wiem :) nie pisalem, wyzerowalem sie, pazernosc i glupota znow wziela gore, chec szybkiego odegrania i wyszlo jak wyszlo :) powracam znow, w koncu sie musi udac, nie poddam sie latwo :)

a wiec, wplacilem wczoraj 50zl na bet365, udalo sie dobic do 350 z czego 50 zostawilem tam a 300 poszlo na mb i betfair :)

tak wiec, krotko i zwiezle bo nie ma czasu dzis na rozpiski :)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

drugie podejscie, tym razem mam nadzieje lepsze :-D

kapital poczatkowy:71e

12.09.12 - Dzien 1

Stan konta: 100,02e

Zagrane rynki: 8

Plusowe/minusowe/zerowe: 7/1/0

Zysk: 29,02e

Tenis: 23,69e

Pilka nozna: 5,33e

Znow pazernosc... lipna oferta, plan ugrac 10% a znow wywalilem taki zysk wzgledem kapitalu... nie moge sie jakos pozbyc tego.. siedze przy kompie duzo i gram z nudow, a to nie jest powod do dumy...

Cel jaki sobie obralem to dobic do 160e i te 60e wyplacic, zeby grac za "zarobione" :)

------------------------------------------------------------------------------------

tak na marginesie, zostawilem sobie 50zl wczoraj na bet365, sprobujemy szczescia, plan -> codziennie ako 2.00 all in, przez 4dni z rzedu... dzisiejszy dzien sie udal, dubel siadl, na koncie 104,08 jakby dobrze poszlo to -> 200 -> 400 -> 800, moze akurat sie uda!

a tutaj moj wyczyn jeszcze jak w anglii bylem, udalo sie na bet365 z 200zl ugrac 1600zl w 2dni, wyplata, 200e wplacilem na betfair z tego, dwa dni, ladny zysk, az pazera znow gore wziela, wrocilem po 9godzinach z roboty z nocki, zjebany jak nigdy, zamiast isc spac to mowie a ugram pare euro, no i ugralem.. kupilem backa, obudzilem sie za 2h :) oczywiscie poszlo nie po mojej mysli i sie wyzerowalem :) ponizej ss z tego wyczynu:

post-1460-0-35467900-1347485086_thumb.jp

Powinieneś w końcu zrozumieć że to nie jest dobry sposób na zarabianie pieniędzy.. ładne te greeny na screenie :)

Edited by Liver24

dzieki Liver :) oj, zarabiac i tak pewnie mozna, tylko trzeba to robic z glowa, a ja tutaj mam drobne problemy z emocjami, postaram sie je opanowac :) zobaczymy jak dalej pojdzie :)

Powinieneś w końcu zrozumieć że to nie jest dobry sposób na zarabianie pieniędzy.. ładne te greeny na screenie :)

ale o co ci chodzi Liver z tym zlym sposoben na kase? bo cos pogubilem sie...

amator, wyniki masz super. jesli dobrze czytam twoje staty to _ok 20% dziennie banku to bardzo dobry wynik!

widze ze grasz tez wyniki w setach itp....to risky troche bo tam malo kasy jest..

co do lugiego trzymania - tenis to jest ruletka i chyba lepiej zaczales wychodzic na krotkich skalpach tak?

a przerwy grasz?

jesli wchodzisz to napisz jak i kiedy in i out ok?

aaa i zgodze sie w 100 % - jak siedzisz na swingu - to nie ma co trzymac do oporu - czyli 1.01:) tylko wyjsc 1.10 i cieszyc sie grinolem!

No właśnie to jest jedyny sposób "na zarabianie pieniędzy". Jak chcesz zarabiac co innego to pre stoi przeciez otworem.

panowie uspokujcie sie z tymi utarczkami pre kontra in, to samo robicie na blogu sebo, ja nigdy nie napisalem ze in to zlo. Odnosnie amatora, oczywiscie chodzi mi o gambling, na bukmacherce jeszcze chyba nikt sie nie wzbogacil.

dobrze, ze wczesniej wstalem to zdarze odpisac :)

@spaced

gram dokladne w tenisie, ale zazwyczaj za duzo nizsze stawki niz np rynki o0,5 albo MO..

skalpowaniem sie nie zajmuje raczej, dla mnie to wciaz w duzej mierze gambling tylko z zabezpieczeniem wyjscia z rynku z mniejsza strata niz u zwyklego buka :) po prostu przegladam oferte, szukam typu ktory zagralbym u normalnego buka, bo wydaje sie dla mnie dobry i go lapie na betfair a pozniej trzymam, nie zawsze do konca, ogladam mecz i oceniam mozliwosci, jak widze, ze zle mecz ocenilem to sprzedaje z minusem juz na poczatku..

nie gram przerw, po prostu tak jak mowie, wchodze w te rynki, ktore wydaja sie dla mnie "warte zagrania" albo po prostu szukam okazji na live, jak np wczoraj mecz davis - wickmayer, ludzie na forum bukmacherskim pisali, zeby grac davis ale nie bylem przekonany, ale zagralem ja przy 6:1 3:1 i trzymalem juz do konca... u mnie mniej wiecej tak to wyglada :)

@Liver24

no to ktos musi byc pierwszy :-D a tak na powaznie, owszem wolalbym przejsc na pre play i bede sie staral to zrobic ale przy wiekszym kapitale... nie mowie tutaj o graniu w przerwach, tylko po prostu o lapaniu tickow jeszcze przed meczem :) nie chce mi sie siedziec 4h i sledzic rynek, wole wejsc na oferte spotkan na dany dzien, szybka analiza co i jak i pozniej wchodze o danej godzinie i na IP sobie gram :)

--------------------------------------------------------

btw bet365: 208.84 PLN ;) drugi dzien ( w sumie tym razem noc ) all ina siadla, jeszcze dwa i wyplacam to 800zl

kapital poczatkowy: 71e

13.09.12 - Dzien 2

Stan konta: 129,46e

Zagrane rynki: 7

Plusowe/minusowe/zerowe: 5/2/0

Zysk: 29,44e

Tenis: 22,72e

Pilka nozna: 4,32e

Siatkówka: 2,40e

dzien znow biedny w ofercie, a zysk ladny..

dodatkowo zaliczylem dzis dosc znaczne redy, jeden -20e na siatce a drugi -15e na tenisie, a mimo tego dzien 30e plus wiec zadowolony bardzo jestem :)

nie ma zbytnio co tutaj opisywac, jutro davis cup a do tego ligi z noznej, oby tylko od tak wielkiej ilosci typow mi sie nie zamieszalo i zebym jakiegos gowna nie pogral :)

co do bet365: niestety, kupon na szybko rano skrecony przed szkola, 5zakladow az na challengery i muller owalil po marnym 1,10 :) no nic, trudno, od wtorku zaczynam od nowa ta taktyke od 50zl, o ile na betfair pojdzie zgodnie z planem wszystko :)

post-1460-0-77744500-1347572288_thumb.jp

Sign in to follow this  

• Create New...