Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker

Recommended Posts

Końcówkę niedzieli i poniedziałek poświęciłem na analizę mojej dotychczasowej gry. Doszedłem do wniosku, że stawki są dla mnie za wysokie i zaczynam pękać. Nowe podejście do gry zakłada start dnia stawką 150$, która rośnie % z wyścigu na wyścig, na koniec dnia zysk odkładany jest do banku i znowu start ze 150$.

Dziś do domu wróciłem dość późno, handlowałem tylko godzinę, wyniki poniżej:

post-179-0-28195100-1347987103_thumb.jpg

Ostatni rynek to wisienka na torcie, nie przyjęło całej stawki, ale złapałem błyskawicznego swinga z 5.1 na 4.3, niestety w "pociąg powrotny" już nie wskakiwałem.

post-179-0-80574100-1347987163_thumb.jpg

Zieluch, tu wychodzi doświadczenie i obserwacja rynków. Czy widziałeś kiedyś, żeby wykres wyglądał tak jak na tej niebieskiej linii w kształcie U? Nie? :) Wystarczyło poczekać z backiem na tej prostej linii, tym bardziej, że rynek był już po korekcie. Nawet jeśli nie pójdzie po naszej myśli to max 2-3 ticki bądź tniemy na 0, do zgarnięcia zaś było ich 11 - R:R 1:4

post-22-0-35098500-1347993466_thumb.png

Hehe, radzicie koledze rzucić szkołę? :)

Student, to w końcu taki bezrobotny, z którego rodzice są dumni :D

Edited by Scorpi

Scorpi, lepiej bym tego nie wytłumaczył :) Próbowałeś grać kuce w oparciu o samą analizę techniczną czy traktujesz ją tylko jako dodatek?

Szkoła jest człowiekowi potrzebna, do startu gonitw można się zanudzić na śmierć :D

Zadałeś bardzo trudne pytanie :) Czasami już nie wiem czy to co gram opiera się na At czy moich domysłach. Myślę, że 50 At i 50 to obserwacja gotówki.

Czyli podobna sytuacja jak u mnie. Podejrzewam, że wytworzył się odruch warunkowy i po prostu wiadomo, że tak ma być :D Analizuje teraz tylko bardziej skomplikowane formacje. Jakoś w maju dużo siedziałem w "Encyclopedia of Candlestick Charts" Bulkowskiego, niby świecówki, ale na niektóre rzeczy otwiera oczy.

Matura zdana dobrze (biorąc pod uwagę niewielką ilość włożonej pracy :lol: ), wakacje skończone. Czas rozruszać tego bloga!

Czy konie da się okiełznać? Oczywiście. I wcale nie potrzebujemy do tego dużych pieniędzy. Chcę pokazać, że wyścigi nie są takie straszne, przy odrobinie doświadczenia każdy może je "ugryźć".

Gram tylko wyścigi w GB i Irlandii. Strategia to szybki skalp, tnę przy -2%. Stawka 25$, rośnie razem z zyskiem/maleje ze stratą (wykorzystuję tu coś na kształt procentu składanego - im lepszy będę, tym więcej zarobię).

Wszyscy kochają p/l, będę go wrzucał pod koniec dnia. Postaram się też opisywać swoją grę w oparciu o screeny z ciekawszych rynków.

Czy zbankrutuję? I jak szybko to nastąpi? Tego dowiecie się w następnym odcinku  :popcorn:

Bawiłem się na internecie radiowym, co w połączeniu z deszczową pogodą nie pozwoliło mi na zbyt wiele gry.

post-179-0-01764200-1378152224_thumb.jpg

Stawka: 25$

Zysk/strata: 4.25$

Zysk od stawki: 17%

Dziś dominowało wybijanie faworytów, pojedyncze wrzutki zmieniały obraz rynku. Tu 2 okazje, z których nie skorzystałem (screeny robione 30 sekund przed startem):

15:40 Nightster

post-179-0-71485200-1378152231.jpg

15:50 Hala Hala

post-179-0-43097000-1378152237.jpg

• Create New...