Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Dukat

Piłkarze w szatni, ja na rynku

Recommended Posts

Dukat nie chce krakać ale z tym schalke to się możesz mocno zdziwić, dusseldorf do tej pory nie straciło bramki!! w 5 meczach, do tego zanotowali 2 zwycięstwa i 3 remisy, perełka nie będzie to na pewno, jeśli schalke spadnie, w co wątpię to będą to słabe spadki

wykres schalke jak najbarziej do backa, a to czy fortuna strzela bramki czy je traci nie ma znaczenia. jedynie jeszcze podeprzec sie mozna tendecja u zbukow.

niemniej jednak na koniec okazuje sie, ze ktos powie: "a nie mowilem ?" no i wtedy ta strona bedzie miala racje :D

jednakze na te chwile - schalke w dol.

Yavor tu nie chodzi o żadne a nie mówiłem :) po prostu z bukmacherskiego punktu widzenia nie zagrałbym na schalke nawet po kursie 2.20 a co dopiero liczyć na spadki poniżej 2.0, które oczywiście mogą być bo nie raz się przekonaliśmy że bukmacherski punkt widzenia jest wart tyle samo co krowie gówno. Uważam że takie rynki są baaardzo narażone na nieoczekiwaną korektę, czyli windę których tak nie lubimy, nie grałbym na pre kursów zaniżonych do spadku, jest to jedynie moja opinia za którą na szczęście nie ponoszę odpowiedzialności :)

wtracilem swoje trzy grosze, aby przekazac, ze nalezy brac pod uwage wykres, zbuki i kase w koszykach. nie ma sensu sobie glowy zawracac zbednymi statystykami jak pozycja w lidze, ilosc strzelanych bramek czy inne takie. korekty, zmiany trendu, windy celowo pominalem, gdyz sa nieodzowna czescia tej gry. wykresy "od linijki" nie istnieja. z reszta dzieki tym "cudom" od dawna nie gram rynkow MO.

Pora na małe podsumowanie dnia.

Obserwowałem dziś 4 rynki i każdy z nich zachowywał się zgodnie z moimi przewidywaniami. Uciekło mi Kaiserslautern, ale ważniejsze jest dla mnie to, że poprawnie oceniłem jego zachowanie. Po dzisiejszym dniu stan mojego konta wynosi 65,68 euro. Oby tak dalej :)

A teraz jeszcze dwa słowa co do jutrzejszych propozycji. Jak na tą chwilę Schalke poleciało już o 3 ticki. Szkoda, że nie zagrałem, bo cieszyłbym się już z greena, gdyż takie spadki jak najbardziej mnie zadowalają :) Benfica póki co w miejscu. Zobaczymy jak będzie rano.

A co do moich przedmówców, zgadzam się z Yavorem w aspekcie statystyk i formy drużyn. To nie bukmacherka, tylko giełda, więc liczą się pieniądze, ich rozkład oraz popyt i podaż :) Aczkolwiek uważam, że w tej chwili kurs na Schalke na BF jest bardzo niski, praktycznie równy z bukami. Możliwe są więc dwa scenariusze:

1. Buki spuszczą niżej

2. Będzie swing na BF

Dlatego też czekam z niecierpliwością do jutra, jedynie obserwując rynek :)

Dukat nie chce krakać ale z tym schalke to się możesz mocno zdziwić, dusseldorf do tej pory nie straciło bramki!! w 5 meczach, do tego zanotowali 2 zwycięstwa i 3 remisy, perełka nie będzie to na pewno, jeśli schalke spadnie, w co wątpię to będą to słabe spadki

Hmm z drugiej strony beniaminek z Dusseldorfu z tak mocną ekipą jeszcze nie grał, zobaczymy jak to będzie ;)

Panowie takie rzeczy mogą się przydać, ale głównie do bukmacherki lub jakiegoś grania in-play. Szczerze coraz częściej się przekonuje, że takie zainteresowanie sportem i info w przypadku grania pre-play bardziej szkodzi niż pomaga, bo często wyrabiamy sobie już na starcie zdanie na temat rynku (choćby moja wczorajsza propozycja na Grasshoppers...), a przecież tutaj trzeba jak wiemy nie przewidywać a reagować i jak to się ładnie mówi płynąc z trendem :) Podsumowując z gamblerskiego punktu widzenia value widze w 1x, a co do tradingu, rano prawdopodobna winda, ale przecież wcale nie musi jej być ... pozdrawiam :)

Benfica przez noc podskoczyła o 2 ticki. Buki też pchają w górę. Co do Schalke to również wzrost o 1 tick, ale sytuacja zaczyna się stabilizować. Próbuje złapać back 1,94. Żeby było ciekawiej już miałem taki zakład i odsprzedałem na zero, gdyż zmartwiły mnie reakcje bukmacherów. Teraz powinno być ok, o ile znowu uda mi się złapać ten kurs :)

Na schalke złapałem 1 tick, ale i tak jestem zły.... Brak mi dziś zdecydowania, skacze po rynkach i oczywiście zaraz po moich wyjściach spada....

Z Benfici wyszedłem bo wieje nudą. Proponuje przyjżeć się spotkaniu Rosenborg - Haugesund i spadkowi gospodarzy.

Wykresik

mslzl.jpg

Próbuje złapać back @ 1,43

Aż mnie ściska, jak patrze na rynek Schalke...... Miałem back 1,94 i coś mi się ruch zbuków nie spodobał, wiec oddałem na zero. Później udało się złapać ticka, czego wyniki poniżej. Dziś więcej nie wchodzę na ten rynek.

2nvwjgm.jpg

A Rosenborg póki co zgodnie z oczekiwaniami. Kontra na 1,41 i mam nadzieje że niedługo się sprzeda :)

Na U/O za bardzo się nie znam. A co do offsetu to nie zawsze gram na jeden tick. Ale generalnie wole mniejszy a pewniejszy zarobek :)

A Schalke, no cóż. Poranne wzrosty u bukmacherów mnie wystraszyły i wyszło jak wyszło :)

Ustawiłeś się w ścianie z backiem na 2.18?

Nie wiem czy to błąd, ale nie :) Kupiłem 2,16, gdyż wg mnie ten kurs jest również zawyżony, a nie chciałem żeby rynek mi znów uciekł. Chociaż teraz widzę, że byłaby szansa na 2,18 :)

• Create New...