Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Gofer

Kurs tradingu w tenisie.

Recommended Posts

Znacie ten blog?

Korzystaliscie z jego lekcji?

Padl pomysl aby zlozyc sie na jego lekcje.

Koszt to 200 Euro, sporo. Uczestniczylaby w tym tylko jedna osoba ktora nagralaby cala sesje dla pozostalych. My zebralibysmy pytania ktore nas nurtuja w tym temacie i osoba uczestniczaca przedstawilaby je prowadzacemu.

http://tradingtennis.blogspot.com

Skalcik, też wysłalem do niego zapytanie o lekcje. Wysłał mi odpowiedz, że pierw mam mu wysłać screen z mojego stanu konta z betfair i pokazać ostatnie zakłady z tradingu, to już nie wysyłałem do niego nic. Ale fajny pomysł z tą lekcją, mozna się złożyć gdyby było więcej chętnych.

Pzdr

Z tego co piszą na http://racingtraders.co.uk to ściama

It's totally scam !

I got experienced with this guy... totally scam !

You know what... He will nvr posted out his loss trades, all is winning trades.

I took his services, and i followed him to trade for 2 weeks...

At first, he will ask how much u can risk your account, then i said 10%, he said he will did the calculation... But when trading time, he is basically chasing loss...

I loss more than win by following his trade... And he told me that, this is normal bcos it is part of trading... when winning, he charge u 10%, but if lose ( of course he won't pay you 10% )

Total P&L in 2 weeks.... around 8 matches... i loss 40% of my total account which is EUR 800. But i don't know how many ppl he had scam.. he keep posting " DELIVER , DELIVER AGAIN !" But, when he loss, he nvr posted it "UNDELIVER"

Just my 2 cent!

z resztą przeglądając screeny z jego handlów to nie wiem jak przehandlowuje takie sumy na rynkach gdzie nie ma za dużo pieniędzy.Wg mnie szkoda czasu i pieniędzy.

Do mnie również swego czasu dotarły informacje, że gośc prezentuje podrasowane screeny wzorem bałkańskich "fixerów". Być może ma wiedze, ale mając taką opinie w necie nie ryzykowałbym...

Z tego co wiem, to jeden z blogerow z innego forum będzie za niedługo organizował kurs tradingu na tenisie i na pewno nie za 15 k :-D Namowię go, aby zarejestrował sie u nas i omowil wszystko.

Guest Trader999
Z tego co wiem, to jeden z blogerow z innego forum będzie za niedługo organizował kurs tradingu na tenisie i na pewno nie za 15 k :-D Namowię go, aby zarejestrował sie u nas i omowil wszystko.

Wiem kogo masz na mysli czytalem jego blog o pocztku do konca pierwsze posty jakis rok temu jesli sie nie myle ostatnie teraz w pazdzierniku przez ten okres czyli rok gdyby policzyc to co zarobil to jakies 2000 powiedzmy do 4000 euro nie liczylem dokladnie z czego duza czesc jego wygranych to czysta bukmacherka nie pozamykane zaklady i wyzsze wygrane pozatym jak da sie zauwazyc nie ma tam ani jednego minusowego tradu wszystko co jest powklejane na forum to tylko dni ktore konczyly sie zyskiem ,uwazam ze ktos taki sam powinien zapisac sie na kurs tradingu bo wiele przed nim nauki a nie zabierac sie za organizowanie takiego czegos .

A co do tego drugiego kursu o ktorym wspomnial Sonda to ma gosc fantazje 15K no no jak znajdzie chociarzby jednego jelenia to i tak sie oplaci .

Podałem to jako ciekawostkę,cena zbyt wygórowana,według mnie 10razy mniejsza powinna być,z drugiej jednak strony jesli byłoby tak jak pisze organizator kursu to warto,ale na to nie ma żadnej gwarancji,nie wydaje mi się aby znalazł wielu chętnych ale mogę się mylić.Moje odczucie jest takie że pod przykrywką "elitarności"ktos będzie próbował sprzedać metody tradingu znane każdemu bardziej zaawansowanemu graczowi,do czego można dojść samemu lecz wymaga to pracy a po drodze może się okazać że się do tego nie nadajemy a taki kurs to ma być droga na skroty.

Guest Trader999

Wystarczy sobie zadac proste pytanie czy w ciagu 3 dni jestesmy w stanie opanowac trading tak zeby wyciagac z niego stale profity ?? odpowiedz jest tylko jedna NIE .

Piszę tu bo nie mogę dodać nowego tematu,słyszał ktoś coś o kursie tradingu w Polsce?tu jest link http://betgang.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=63:indywidualny-kurs-tradingu&catid=15:sprzedawcy&Itemid=23 ,niezła cena za taki kurs15k euro.

TOTALNA BZDURA .

Dwudniowy seminar z Jimmy Youngiem ,ktory ma udokumentowane zarobki 50 mln dolarow ,obejmujacy dosyc obszerny material i uczacy naprawde dobrych technik inwestycyjnych kosztuje 197gbp .Znam ludzi ,ktorzy bardzo sobie jego chwala -za prostei skuteczne podejscie do rynku .

Seminar dla zaawansowanych to koszt 4500-5000 usd .

Betfair to nie forex ,ten geniusz od 15k to nie Young .

Spokojnie panowie,powtórzę jeszcze raz podałem to jako ciekawostkę a nie z zamiarem reklamy czy coś takiego a co do tego co o tym sądzić to wszyscy mamy chyba podobne zdanie.peace.

bardzo dobrze, ze zapodales ten temat, u mnie na uczelni kilka miesiecy temu widzialem ogloszenie typu "zarabiaj na tradingu, kurs betfair" gośc chciał 600zł (ze znizka dla studentow :-P) za dwudniowy 'kurs', pozniej gadalem z kolesiem, ktory sie na to zapisał, i dostał cenne informacje typu - "co to jest BACK a co LAY" a strategie, które tam okreslili jako "niezwykle zyskowne" było np. granie na u2,5 i wyjscie w 10 minucie albo czysty scalping na piłce, więc strategie rzeczywiscie genialne i warte pieniedzy. Gość, ktory to organizowal podobno sciagnal wszystkie filmiki z youtube'a i przerobił na własne, nie wiem czy to prawda, ale sam fakt, jakie informacje przekazuje sie na takich kursach to dla mnie smiech. Najciekawsze jest to, że osoby po takim kursie uwazaja sie za oswiecone i wchodzą z kasą na giełdę, wyników można się domyślać, a nie są to raczej kokosy.

Jakby trading był zyskowny dla każdego to nie byłoby giełdy :-D

Co do kursu, jak zobaczyłem cenę to normalnie wybuchnąłem śmiechem. Koleś co to organizuje ma własną stronę ale znikły z niej wpisy które miał wcześniej o taktyce grania na BF. Miał tam kilka screenów i technik jak grać. Więcej miało to z bukmacherką do czynienia niż handlem. Kto widział tą stronę to zapewne pamięta. Teraz wpisy zniknęły i koleś prawdopodobnie swój "genialny" sposób będzie sprzedawał.

Życzę mu powodzenia :shock:

Gofer może chodzi ci o to że gość używająć firebota grał w trakcie meczu lay na drużynę która np.wygrywała 2 bramkami (więc niewielkie zobowiązanie)a bot wystawiał automatycznie po przyjęciu kontry?jeśli tak to też to widziałem,ale trudno mi powiedzieć cokolwiek na ten temat bo puki co gram przed meczem moze inni się wypowiedzą na ten temat.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...