Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
bakar111

bakar111 traduje :) pre play piłka kopana

Recommended Posts

Witam wszystkich na moim blogu. :)

Uznałem, że fajnie będzie mieć pamiątkę początków mojego tradowania, dlatego zakładam ten dziennik.

Swoją przygodę z Betfairem zacząłem w 2010 r. na rynku CS, a dokładnie obstawiałem że nie będzie 0-0 w meczu, stawiając wszystko i wykonując kolejne zamierzone cele. Niestety taka taktyka nie mogła przynieść profitu, zakładając 100% skuteczność, co w końcu bardzo szybko skończyło się porażką (dla zainteresowanych: http://www.forum.buk...r111-51668.html ) :)

Po tym etapie mojej bukmacherki zainteresowałem się surebetami i przypadkowo trafiłem na to forum. Czytałem, czytałem i w końcu zrozumiałem na czym polega to tradowanie, pomyślałem że fajna sprawa zarabiać na meczu, który się jeszcze w ogóle nie rozpoczął.

Po poradach kolegów z forum m.in. użytkownika Kasta, wpłaciłem 20 e i rozpocząłem moją przygodę z tradingiem

Historia ostatniego miesiąca:

zestawenie.jpg

Mój aktualny stan konta wynosi 53.12 e, czyli w niecały miesiąc zarobek 33.12 e.

Na dzisiaj strasznie uboga oferta, na razie obserwuję rynek:

Greuther Furth- Dusseldorf w niemieckiej Bundeslidze.

Wczoraj niezłego reda przywaliłem, sprzedaż za 3,95. Od teraz będę się starał nie stawiać zakładów powyżej kursu 3.

Siena - Bologna

Back Siena 2,20

Edited by bakar111

a dlaczego nie handlowac na wysokich kursach? ze wzgledu na wieksza wartosc ticka? jak pojdzie w twoja strone to i wiecej wyciagniesz z rynku. trzeba "tylko" sie ustawic po wlasciwej stronie.

tylko, albo aż :D właśnie chodzi o wartość ticka, na tym poziomie kursy bardzo ciężko przewidzieć.

a co to ma za znaczenie czy kurs wynosi 1,12 czy 6,8 ?

Jak Cię bolą straty na wyższych kursach to zmniejsz odpowiednio stawkę.

Dzięki za podpowiedzi, macie rację najważniejszy jest trend na rynku, a nie wartość kursu :)

Wczoraj zarobiłem 1 ticka na Sienie, bo nie mogłem dłużej czekać. Wie ktoś jaki był kurs przed meczem?

Na dzisiaj wybrałem mecz:

Rennes - Lille

Back Rennes 2,70

Dopiero wczoraj odrobiłem stratę z Nurnberg, wróciłem na 53e. Jak gram to zależy od rynku, ale będę się starał wypłacać przy 2 tickach zarobku i ewentualnie ponowić wejście.

Na dzisiaj ustawiłem się w meczu Parma- Milan

Back Milan 2.44

Kurs nieźle poleciał w dół, szkoda że miałem tickoffset ustawiony na 2.

Ponowne oczekiwanie na przyjęcie kursu po 2.34

Pewnie jeszcze spadnie kurs na Milan, ale przeniosłem się na rynek Arsenal- Chelsea

Back Chelsea 3.60

Edited by bakar111

Sign in to follow this  

• Create New...