Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
bakar111

bakar111 traduje :) pre play piłka kopana

Recommended Posts

bakar111, każdy prowadzi bloga jak chce, ale myślę, że podajac suche zdania nic ci on ani czytającym nie pomoże, gdyż kiedy wrócisz tutaj za powiedzmy rok czasu, to nie będziesz miał wiedzy, dlaczego tak a nie inaczej postanowiłeś zagrać. Wpisując jedno zdanie więcej, zdanie w którym podasz ARGUMENTY lub swoje PRZYPUSZCZENIA, pomożesz sobie, ustabilizujesz w późniejszym terminie swoją grę. A tak teraz, żadnych wniosków pozytywnych, czy też negatywnych nie wyciągniesz.

To jest tylko moja subiektywna ocena. Każdy prowadzi bloga taka jak chce (prawda cycu? :P), a powyższy wpis potraktuj jako dobrą rade.

Powodzenia

Ustawiłem się Back na Milan po kursie 3.5.

Wydaje mi się że kurs na Włochów jest mocno zawyżony, w ostatniej kolejce zdobyli tylko 1 pkt grając u siebie, więc w tym meczu pokażą na co ich stać. Zenit.. hmmmm 3-0 w plecy w ostatnim meczu z Malagą, nie chce mi się wierzyć, żeby wyszli z grupy...

Edited by bakar111

Nie miałem za bardzo czasu na wpisywanie moich poczynań z Betfaira na forum. Dzisiaj raczej zastój na giełdzie to zrobię małe podsumowanie ZyskówStrat od 25.09

Zagrane rynki: 26

Zgreenowane: 22

Zredowane: 4

Zysk: 24,83

Strata: 9,2

(Zysk- Strata): 15,63 :D

Cóż mogę dodać, ciągle obserwuję rynki, uczę się nowych rzeczy. Oswajam się z różnymi trendami na giełdzie. Red z meczu Hannover- Nurnberg (5,7E) nauczył mnie, że lepiej wyjść z rynku z mniejszą stratą, niż czekać nie wiadomo na co.

Kolejny mecz Man City- Dortmond red (2E) zarobiony poprzez stare nawyki gamblera, poszedł Back na Dortmund po kursie 4 :) Niestety Man C wyrównał w końcówce.

Arsenal- Chelsea również red (1.26E) postawione in- play.

Podsumowując, spore redy są wynikiem obstawiania meczów na live-ie co wiąże się oczywiście w dłuższej perspektywie czasu na stratę. Będę starał się ograniczać takie nawyki gamblera.

Co do greenów, najlepiej mi idzie skalpowanie po 1, 2 tickach i narazie taką metodą będę się starał powiększać mój kapitał.

Stan konta: 20E --> 53,12E --> 67,83E

post-2580-0-67241900-1349683645_thumb.jp

Edited by bakar111

Back koln 1.8

Spadki u bukmacherów, na pinku kurs 1,77

Back Liverno 2,12

Również spadki, trend spadkowy, kurs na pinku 2.08

Edited by bakar111

Stockport - Wrexham

Back Wrexham

Obecny kurs: 2.14

Wrexham jeśli w tym meczu wygra wskoczy na 2 miejsce w tabeli, gospodarze prezentują słabą formę, na 5 meczy tylko z jednego wyszli zwycięsko na swoim stadionie.

Kurs na Pinku spada obecnie jest na poziome 2.07

2 Ticki uskalpowałem na tym rynku, później wzrost na pinku, co automatycznie odbiło się na giełdzie.

Teraz można poobserwować ten rynek, bo może być ciekawy. :)

post-2580-0-52664500-1349882311_thumb.jp

Czas na mały update:

Podsumowanie od ostatniej aktualizacji czyli od 8.10

Zagrane rynki: 13

Zgreenowane: 11

Zredowane: 2

Zysk: 16,89

Strata: 3,76

(Zysk- Strata): 13,07 :D

Podsumowanie od początku prowadzenia bloga:

Zagrane rynki: 39

Zgreenowane: 33

Zredowane: 6

Zysk: 41,72

Strata: 12,96

(Zysk- Strata): 28,76 :D

zestawienie2.jpg

Już prawie udało mi się nie grać na live-ie, raz tylko dałem się pokusić w meczu Rosja- Portugalia. Po strzeleniu przez Rusków gola na początku meczu, kurs na Portugalię wynosił 8, co uważałem za niebywałą okazję. Niestety wynik 1-0 utrzymał się do końca, mimo że Portugalia cały czas atakowała.

2 reda przywaliłem, gdy zobaczyłem na fejsie, że ktoś tam ugrał już 300e na CS-ie w meczu Polska-Anglia :) Nigdy nie próbowałem takiego sposobu, tak więc postanowiłem spróbować. Poszedł Back 0-1 dla Anglików, niestety rynek w ogóle się nie ruszał na tym wyniku, podskoczył o 2 ticki i tak już się utrzymał na takim poziomie do rozpoczęcia meczu, wypłata ze stratą przed gwizdkiem.

Stan konta: 20E --> 53,12E --> 67,83E --> 82E

Wczoraj dobre wejście zaliczyłem w meczu Barcelona- Celtic, Back Celtic kurs 44

tak to wyglądało:

barcano.jpg

Tick ładnie wszedł jeszcze wczoraj, więc ponowiłem wejście. Zostawiłem beta i poszedłem spać, niestety nie załapałem się 2 raz, a dzisiaj kurs już poleciał na 36

Tak to teraz wygląda:

barca2j.jpg

Edited by bakar111

Sign in to follow this  

• Create New...