Skocz do zawartości
News Ticker
  • This is a news ticker
czechmar

Co grozi za granie na Betfair

Promowane odpowiedzi

Człowieku naprawde po polsku nie rozumiesz co to znaczy, ze ktos bedzie zarabiał jak nie tu to gdzie indziej i jest mu prawdopodobnie obojetne czy zablokuja czy nie ? Wyjazd gdzies gdzie bf jest legalne to dla ciebie abstrakcja ale nie mierz wszystkich swoja miara. Tak swoja droga na bf swiat sie konczy czy jak ? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To niech zablokują. Przynajmniej przestaniesz pier....ć. A kto umie zarabiac ten sobie poradzi. Jak nas zablokuja to wtedy bedziesz sie zastanawiac czy czasem w Anglii tez nie zablokuja.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mnie to akurat lata bo dla mnie to nie zadna gielda tylko zwykly zlodziejski bukmacher z ustawionymi ludzmi ktorzy maja przyjmowane zaklady w sekunde a cala reszta ma 5 sekund, a jak kto sie wychyli to go walna premium charge to tyle ma z gielda wspolnego co i nic.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Właśnie widzimy jak ci to lata robiąc z siebie pośmiewisko w tym temacie :) Pogódź się z tym, że ktoś jest lepszy od ciebie albo zamilknij na zawsze. A moderatorom proponuję zamknąć ten temat lub całkowicie go usunąć, bo jeszcze ktoś uwierzy w te brednie tego zawistnika. 

Wesołych Świąt.

Edytowane przez biedak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mnie to akurat lata bo dla mnie to nie zadna gielda tylko zwykly zlodziejski bukmacher z ustawionymi ludzmi ktorzy maja przyjmowane zaklady w sekunde a cala reszta ma 5 sekund, a jak kto sie wychyli to go walna premium charge to tyle ma z gielda wspolnego co i nic.

haha dobre  :lol:

A po za tym jeśli cie to nie obchodzi to po uja zakładasz taki durny temat ? Masz racje gra na betfar nie ma sensu, za to mogę polecić ci bukmachera Bwin, tam na pewno nie dostaniesz premium ;)  

Edytowane przez Tarpat

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gdybyś czechmar miał choć trochę wiedzy o giełdzie i rynkach to zapewne zauważyłbyś że BF to giełda w najczystszej postaci.

Rynki finansowe czy papierów wartościowych mają nałożone liczne regulacje, które zabraniają traderom stosowania niektórych technik.

Póki co na BF o ile mi wiadomo nie ma takich ograniczeń i wszystkie chwyty są dozwolone.

Jeśli chcesz zniechęcić forumowiczów do grania na BF to chyba Ci się nie uda...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No i w koncu nasza gwiazda przyznala ze sobie nie radzi na bf wiec jak to tak zeby innym sie udawało. Czyli dokladnie to co wiekszosc tutaj juz dawno przypuszczała.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam was wszystkich :)

Niestety nie mogłem wyszukać odpowiedniego tematu w tym aspekcie i nie chciałem nowego zakładać aby nie zaśmiecać

Może mi ktoś wyjaśnić, bo szukam i szukam od paru dni i nic nie moge znalesc 

Jak na dzień dzisiejszy stoi sprawa rozliczania się z BF w Polsce

Jaki % podatku, czy US się czepia itp. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta