Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
samuel10veb

MOże wreszcie będzie lepiej?

Recommended Posts

a nie lepiej byloby na match odss scalpowac po ticku? bo to tak gowniane rynki sa, ze trzeba godzinami nie spuszczac kursu z oczu, a i tak moga nas wydymac.

Samuel

1. back MU - spojrz jeszcze raz na wykres. Skad Ty mi tu Kolego to wytrzasnales? Bookies tylko w gore, wykres tylko w gore. Zdecydowanie lepszym rozwiazaniem jest back Chelsea. Zreszta zerknij jeszcze raz na wykresy:

MU :

post-827-0-37744900-1351637342_thumb.jpg

Chelsea:

post-827-0-51054500-1351637358_thumb.jpg

2. Lay Liverpool - tu zdecydowanie lepiej jednak wykres wyglada jeszcze na zbyt swiezy. Wstrzymaj sie do jutra i porownaj rano - jesli sie zagesci bedzie duzo bardziej pewny. Jesli rano trend sie utrzyma (bookies + bf) smialo mozna wchodzic.

post-827-0-38313300-1351637607_thumb.jpg

@Yavor - nie ma sensu grac na tick. Za male RR. Teraz GT oferuje juz opcje stop loss wiec jest duzo latwiej kontrolowac pozycje. Juz nie trzeba sie bac, ze wrocisz z siusiu i bedzie mega red.

W ostatniej godzinie też można pograć. Najpewniejsza jest sytuacja gdy wcześniej na rynku (wykresie) niewiele się działo i około 1h do meczu powoli buki zaczynają spuszczać kursy. Można też pograć na overach na Premiership i CL. W ostatniej godzinie też często można się podłączyć pod trend.

Albo Samuel. Jeśli nadal będziesz tak redował to zacznij grać na odwrót lay zamiast backa.

Edited by mjablonski2

Samuel być może się mylę, ale nie szukaj rynków na siłę. Też tak miewam (teraz już rzadziej, wcześniej bardzo często), że jak nie idzie, to chce jakby pokazać sobie, że już na następnym zacznę odrabiać i wynajduje jakieś wynalazki na siłę. Zwróć też moim zdaniem większą uwagę na fazy handlu, mi np najlepiej od dłuższego czasu idzie w ostatnią godzinę, gdzie można połapać czasami naprawdę bardzo ładne swingi ;) Wyniki u Ciebie przyjdą z czasem na pewno, o to jakoś jestem spokojny :)

Cycu oczywiscie miałem na mysli back chelsea, patrze tak teraz na te wykresy i patrze i nie wiem, nie przekonuja mnie jakos, wiec na razie sie wstrzymuje z graniem, nic na sile

HoMIK-co do stawek to zmieniam je w zaleznosci od wielkosci rynku i przekonania danego typu, poki co straty finansowe mnie nie frustruja, jak juz co to troche frustruje to ze zadnych greenow nie ma,

Yawor- bardziej sie nastawiam na lapanie wiekszej ilosci tickow, scalpy po ticku to nie jest moj cel

Mjabłoński- over/under czasami gram, wyglada to duzo lepiej niz MO, ale ten blog ma dotyczyc MO wiec rynkow z U/O nie bede tu wrzucal

Mo wcale nie gryzie i moze jedak dac zarobic nawet mnie;)

chelsea rynek miazga- spadek z 2,3 do 1,9 na swietnie plynnym rynku rzadko sie zdarza, niestety zlapalem tu tylko 3 ticki z 2,2 na 2,14, szkoda ze nie przytrzymalem tej pozycji dluzej

liverpool tez pieknie poszedl, tu najpierw stracilem 2 ticki z 1,6 na 1,58 by potem zyskac 4 z 1,54 na 1,58 i jeszcze raz 4 z 1,63 na 1,67

probowalem jeszcze na tottenhamie, po ogloszeniu skladow z uwagi na dosc slaby sklad, wzialem na nich lay, czekalem jakies 10min jednak postanowilem wyjsc na 0, a szkoda bo bo jak oddalem to poszla piekna winda, ehhh

podsumowujac: wreszcie dzsiaj jakas zielen, jest swiatlo w tunelu, szkoda ze nie szalalem dzisaj bardziej ze stawkami i nie przytrzymalem tej chelsa wtedy bylbym zadowolony, tak pozostaje niedosyt

widze na MO mozliwosc ogromne, trzeba brac sie do roboty i uczyc sie tych rynkow, tym bardziej ze na CS kaszana coraz wieksza...

post-592-0-38929100-1351714150_thumb.jpg

post-592-0-81371900-1351714163_thumb.jpg

post-592-0-65568500-1351714173_thumb.jpg

Sam trzymaj pozycje tak jak zakladasz. Jesli wchodzisz rano to trzymaj do ostatniej godziny. Sam widzisz co sie dzieje - mo zazwyczaj sue rusza zaraz po tym jak opuszczamy rynek. Cholera wie dlaczego tak jest ale tak jest. Ustal i zakoduj - zamykam dopiero 60 minut orzed meczem. Stres jest duzy ake powuem Cu, ze tylko na poczatku. Pograj tak kilka dni - zobaczysz roznice. Pzdr

Yawor na razie lajcik, obym doszedl kiedys do takiego poziomu ze faktycznie bede sie nie pierdolil :-D

Cycu musze nad tym trzymaniem pozycji pracowac, poki co jak widze jakiekolwiek zielone u mnie na MO, to chce zamykac, byleby zaklepac greena jakikolwiek nie jest, musze to zmienic...

Edited by samuel10veb

Omija Cie najlepsze ale to przyjdzie z czasem. Pamietam, ze tez tak mialem az postanowilem pograc z trzymaniem pozycji do godziny przed. Dalem sobie tydzien... To byl przelom :))

Jest jeden problem jednak. Nie wiem jak teraz ale kiedys jesli zdarzyla sie awaria to w zasadzie rzadko trwala ponizej 2-3 godzin a jesli to wypadnie w istatnia godzine to pozostaje skladac rece do modlitwy :)

Samuel dobrze Ci to Cycu napisał z tym trzymaniem pozycji, choć ja czasami też odczuwam jeszcze jakieś dziwne wewnętrzne lęki, że zaraz walnie w drugą stronę i z zielonego zrobi się czerwono. Jednak na pewno to nie to samo co kiedyś, kiedy brałem po 1-2 ticki greena, a jak redowalem to na 10 i więcej. Na mo jak sam zauważyłeś możliwości są ogromne, choć z drugiej strony może pamiętam ze 2 rynki, które na maxa wycisnąłem, ale tak to zazwyczaj jakiś niedosyt zostaje i trzeba się po prostu przyzwyczaić i zapomnieć o zachłanności, która już parę razy mnie również zgubiła. Dziś bardzo ładnie rynki akurat chodziły: Chelsea - MU, Liverpool, Tottenham w ostatniej godzinie pięknie wybił, Parma i Atalanta ładnie spadały też do ostatniej godziny, PSG piękne wzrosty z 1,84 w okolice 2,0... także na pewno da się. Trzeba trzymać się twardo nakreślonych zasad i trading planu. Do tego szybko ciąć to co nie idzie, co czasem bywa trudne do ogarnięcia, a zyskom pozwalać rosnąć jak mówi to już trochę wyświechtane powiedzenie. Gratuluje dzisiejszych wyników, oby tak dalej :)

Wejścia rano ---- sprzedaż 60 min przed, a co Cycu jesli między czasie nastapi odwrócenie trendu? reagować, czy nadal zacisnac poślady i czekac :D

Wejścia rano ---- sprzedaż 60 min przed, a co Cycu jesli między czasie nastapi odwrócenie trendu? reagować, czy nadal zacisnac poślady i czekac :D

czekac to mozna az paliwo stanieje :D ciac Panie ciac jak najszybciej. Mazi tu chyba pisal o 4 tikach i ma to sens. Jesli jeszcze dobrze odczytamy zamiary bookies to spokojnie odrobimy w druga strone.

Cycu na to to juz nawet nie ma co czekac :D

Jesli wybije o 4 ticki to ciac? no wlasnie o to chodzi , ze bardzo czesto mja miejsca wieksze lub mniejsze wybicia , ale bez zmiany trendu, kurs za chwile wraca i tu sie rodzi pytanie jak odroznic kiedy wroci a kiedy nie, tu jest pies pogrzebany.

no i niestety powrot na czerwona droge, dzisiaj juz dwa redy :-/

po ogloszeniu skladow decyduje sie na lay chelsea ze wzgledu na absencje maty i ramiresa. nie zdazylem po 1,88 i biore po 1,91, niestety kurs od razu rusza w dol, ja oddaje po 1,85/86, po czym kurs odbija z powrotem w granice 1,91

drugi red na man utd, gospodarze w najsilniejszym skladzie, zdecydowalem sie na back po 1,73, wydawalo mi sie ze ze slabo ostanio dysponowanym zespolem arsenalu to kurs do spadkow, niestety przejechalem sie na 3 ticki, i zrobilem strate 34e

ehhhhhhhhhh

post-592-0-46219800-1351956512_thumb.jpg

Edited by samuel10veb

• Create New...