Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
samuel10veb

MOże wreszcie będzie lepiej?

Recommended Posts

kolejne dwa rynki MO za mna, najpierw w niedziele zdecydowałem sie na lay sociedad, niestetety z mojej stawki przyjelo mi tylko jakies grosze, i zlapany wzrost z 1,93 do 2,02 dal nie cale 6e zysku

wczoraj natomiast wyredowalem rynek WBA. co jest absolutnym mistrzostwem swiata,

najpierw gralem na spadek WBA po 1,73, niestety kurs zaczal odbijac i oddalem ze strata ticku, nastepnie kurs wyladowal na 1,77, wydawalo mi sie ze sa szanse na powrot, pozatym buki zaczeły lekko spuszczac WBA, postanowilem wziasc back no i niestety sie przejechalem, zaraz potem poszla winda, oddalem po 1,82,

nastpenie wreszcie dobra decyza o layu po 1,84, neistety jak zwykle oddalem za wczesnie bo po 1,89 i 1,9, i tak kolejny red na niesamowitym rynku stał sie faktem...

post-592-0-76579000-1352187655_thumb.jpg

post-592-0-62702400-1352187711_thumb.jpg

Specem nie jestem, ale na moje oko Manchester pójdzie jeszcze kilka ticków do góry. Rynek ruszył z kopyta (określenie trochę na wyrost) dopiero dziś rano. Wczoraj cały dzień kurs tam wahał się w ok 1.46-1.48., wieczorem dobił do 1.50 i tak stał do rana. Jeżeli coś ma się zacząc dziac, to dopiero teraz. Na to liczę.

Anderlecht ładnie spadł od wczoraj. Dzisiaj stoję już prawie 3h w kolejce po 2.74 i nic...

Anderlecht wczoraj wieczorkiem poleciał z poziomu 2,84 do 2,74/2,76. W nocy spadł jeszcze o tick. Ja już wczoraj wyszedłem. Mam ten sam dylemat co Ty Samuel. Albo za szybko zamykam pozycję, albo reduje... I póki co dochodzę do wniosku, że w momencie wejścia na rynek warto mieć założenie ile chcemy (mniej więcej ugrać) i wystawić kontrę. Mam jeszcze jedno spostrzeżenie. Niejednokrotnie widziałem odwrócenie trendu nie tylko na godzinę przed meczem, ale generalnie w dniu meczu. Dlatego nie jestem przekonany co do zakupów rano w dniu meczu i sprzedaży godzinkę przed. Widziałem jak Cycu ładnie zarabia taka grą, jednak w moim przypadku było to kręcenie się wokół zera. :)

zmiany trendu lub windy faktycznie dosc czesto zdarzaja sie z rana, moze warto czasem poczekac do godzin po poludniowych i wtedy wchodzic, z drugiej strony strasznie kusi jak widzisz taki trend jak na city..

ciezkie to MO, w obie propozycje o których pisałem jednak wszedlem i w obu strata 3 ticków, na city odpowiednio 42e, na anderlechcie 11e straty, na szczescie starty odrobilem na arsenalu gdzie przy ich wybiciu postanowilem z backowac remis i zyskalem jednego ticka

post-592-0-58822600-1352232419_thumb.jpg

Edited by samuel10veb

zeby wiedziec jaki jest bilans podsumowuje w przyblizeniu od czasu zalozenia bloga:

AV -64

Atletico -20

Valladoid -19

Leeds -32

AV -29

Chelsea +39

Liverpool +51

Swensea -34

Man Utd -57

Sociedad +6

City - 42

Anderlecht -11

Arsenal +76

13 rynków

9 minus

4 plus

bilans -134

Graj odwrotnie :) Myślisz back, dajesz lay :) I będzie pięknie ;)

A tak serio to wg mnie najważniejsza jest obserwacja rynku i zakup po odpowiednio wysokim kursie. Trend jest ważny, ale dobry kurs to wg mnie podstawa :) Wtedy nawet jak trend się odwróci to red nie jest taki bolesny :)

wczoraj na LM mimo ze sie przymierzalem do handlu, w nic nie wszedlem, jakos nie bylem przekonany do niczego, dzisiaj natomiast handlowalem na 2 rynkach, najpierw liverpool, ktory ogarnialem juz wczoraj po poludniu, i na ktorym mialem juz ugrane wczoraj ponad 30e, niestety zostalem z backiem na noc, i rano nic juz z greena nie zostalo, bylo -5e ktore odrobilem w ostaniej godzinie na spadkach, rynek z ogromnymi mozliwosciami, jednak nie zbyt to wszytsko wyszlo, na szczescie przynajmniej jest maly greenek

lepiej mi poszlo na newcastle, gdzie po ogloszeniu skladow wzialem lay newcastle po 2,9, oddalem go po 3,05 i 3,1, oczywiscie spokojnie szlo oddac nawet po 3,3 no ale jak zwykle sie pospieszylem, a szkoda bo bylby pierwszy 3 cyfrowy green na blogu, a tak jest nie dosyt

post-592-0-27143400-1352405265_thumb.jpg

post-592-0-65461300-1352405280_thumb.jpg

od ostatniego wpisu przehandlowany tylko jeden rynek, niedzielny mecz Chelsea - Liverpool, back gospodarzy po 1,95 wieczorem w sobote, kurs do rana spadl do 1,9, jednak potem zaczal odbijac, i oddalem po 1,93

dzisiaj liczylem na jakis greenek na Szwecja - Anglia, niestety wczoraj wieczorem pozalowalem ticka na Szwecji, przez noc Szwecja spadla z 2,62 do 2,5 a potem juz nie bylem przekonany do zadnego wejscia

malo ostatnio tych wejsc u mnie, posatnowilem jendak ograniczyc redy i tak to wyglada ;-)

Edited by samuel10veb

dzisiaj na MO jeden ryneczek, po ogłoszeniu składów złapany lay na chelsea, info o kilku absencjach i dosc ladny wzrost udalo sie uchwycic, moge byc zadowolony, szkoda ze nie zdecydowalem sie na wieksza stawke;)

podsumowujac osatatnie rynki:

Anzi +20

Newcastle +57

Chelsea - LIV +24

WBA - Chelsea +35

4 greeny pod rzad, moge byc z siebie dumny, co by nie mowic to juz seria :-D

ciekawe na jak dlugo zostanie utrzymana ;-)

post-592-0-25356800-1353188126_thumb.jpg

kolejne dwa greenki, pierwszy z niedzielnych derbów Genui, udany skalp na remisie, kurs 3,1 dosc nisko, jednak ze wzgledu na mecz derbowy, under 1,69, i bardzo wyrowanane kursy na obie ekipy postanowilem sprobowac, ustawilem sie do kolejki po 3,15 przyjelo mi tylko polowe stawki ktora oddalem po 3,1

drugi greenek dzisiaj na man utd, wczoraj wieczorem wziety lay po 2,02 na galatasaray gdzie trend robil sie wzrostowy, kurs do rana powedrowal do 2,04 i tak tez oddalem, balem sie dluzej trzymac ze wzgledu na czeste windy z godzin porannych oraz to ze man utd w dosc okrojonym skladzie pojechalo do turcji

bylem dzisiaj takze na BATE - Lille w otstaniej godzinie, z uwagi na pare oslabien w zespole z francji postanowilem wziasc back na gospodarzy po 2,28, kurs spadl do 2,18 postanowilem jednak poczekac na dalsze spadki, niestety nagle odbilo, ja spanikowalem i oddalem na 0 po czym kurs wrocil do 2,2....

podsumowujac

sampdoria +17

man utd +7

19 rynków

9 minus

10plus

bilans +26

w ostatnim czasie widoczna poprawa, bezpieczny handel przynosi efekty, wystrzegam sie redów, inna sprawa ze takim bezpiecznym handlem to ja kokosów nie ugram

plan na razie jest taki zeby wyrobic sobie skutecznosc, jezeli to bedzie, to mozna i zwiekszac stawki ktore daja wieksze profity,

poki co chce bazowac na ostatniej godzinie, wyszukiwanie info o skladach a nastepnie wejscia, pozatym szukanie trendow w czasie dnia, tu jednak poki co efekty slabe

post-592-0-31972600-1353449304_thumb.jpg

post-592-0-84101600-1353449327_thumb.jpg

wczoraj dwa ryneczki, najpierw Ajax- Borussia, rano widzac tworzacy sie trend wzrostowy na Borussie postanowiłem wziasc laya po 1,96, potem zdecydowałem jednak ze to zbyt nie pewne inwestycja i postanowilem oddac na 0, neistety nie wzielo wszytskiego, a kurs poszedł mocno w dół, oddałem po 1,9 z redem na 12e

drugi rynek, mecz Zenit- Malaga, najpierw probowałem tam grac na spadki Zenitu w nocy po 1,79, do rana trend jednak wyhamował wiec postanowiłem wyjsc na 0, potem w ostatniej godiznie czekałem na składy z których sie okazało ze na ławie Malagi siedzi gwiazda zespołu Isco, od razu postanowiłem wziąść back na Zenit po 1,78, najpierw kurs minimalnie podskoczył do 1,79-1,8 ja jednak cierpliwie czekałem, no i w kńcu poszło to pięknie w dół, część oddałem po 1,74 i 1,75, reszte natomiast po 1,72 i 1,7, koniec końców spokojnie szło oddać nawet po 1,67,

poki co ogromne problemy z momentem zamknięcia pozycji, i chyba długa droga żeby to wyczuc..

podsumowujac

Borussia -12

Zenit +83

post-592-0-33352100-1353572167_thumb.jpg

Trener Liverpoolu Brendan Rodgers zapowiadał bardzo mocny skład meczem z Young Boys, rzeczywistosc okazala sie jednak inna, gerrard, suarez, enrique i allen usiedli jednak na lawce, po zobaczeniu infa czym predzej postanowilem zakupic lay po 1,46, po minucie kurs byl juz na 1,49 a ja juz liczylem ile bedzie greena jak kurs podskoczy jeszcze z 5 tickow, niestety moje marzenia zostaly brutalnie zweryfikowane, kurs spadł do 1,46 potem na chwile wskoczyl jeszcze na 1,48 a potem to juz jechal w dół, i skonczył na 1,37... oddałem po 1,44 kiedy zaczalem tracic nadzieje na wyjscie bez strat i całe szczescie..

Czy to jeb..ne MO nie moze byc racjonalne?? under potrafi ladnie spadac a MO w uja robi

Oszukali mnie :angry:

Liverpool -42

post-592-0-09122600-1353615850_thumb.jpg

Od ostatniego wpisu na MO zrobilem tylko dwa rynki, w sobote redzik na meczu Sunderland- WBA, probowalem pohandlowac dwa dni przed meczem co przelozylo sie na strate dwoch tickow i red na 11e, dzisiaj natomiast z greenowałem mecz Tottenham-Liverpool, gdzie złapałem ticka na spadkach remisu 3,6>3,55, jak zwykle mozna tylko załowac ze nie potrzymalem dłużej

podsumowując:

Sunderland -11

Tottenham +20

24 rynki

12 minus

12 plus

bilans +64

malo uwagi poswiecam ostatnio MO, jednak jak juz to robie to efekty mizerne, postepow poki co brak...

post-592-0-93995500-1354144727_thumb.jpg

skupiam sie bardziej na innych rynkach,

pozatym czesto tez tak jest ze handluje na CS jakis mecz- biore np 2-0 na gospodarzy i wtedy tez juz nie bardzo chce dokladac backa na MO jeszcze, bo jak pojdzie w druga strone to straty mogłyby byc za duże ;-)

• Create New...