Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

back 1.01

Recommended Posts

Mam pytanie, wydawac by sie mogło, ze mega lamerskie. Zaznaczam, ze nie korzystam z betfair od wczoraj. Mianowicie ... jak złozyc zaklad back 1,01. tak, wiem ze kretynskie, ale ..... mam trzy konta betfair, na wszystkich trzech sa srodki i nie daje rady zlozyc zakładu na back 1,01, ani za pomoca fairbota ani za pomoca witryny betfair. Nie ma problemu na lay 1,01, ale wystawiajac back automatycznie przeacza mi na biezacy kurs. Byc moze przeoczylem jakis detal, bo nigdy nie gralem takich niskich kursów, ale chche sprobowac taktyki na niskie backi. Z góry dzieki za jakas konstruktywna odpowiedz

• Replies 49
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Niektórzy do perfekcji opanowali szydzenie z innych zamiast patrzeć na własne błędy i z nich wyciągać wnioski. Radzę się zając swoimi sprawami, a posty typu użytkownika josse czy addicted zachować dla

hahahahaha, najzabawniejszy post jaki tu przeczytałem, proponuje zamknąć te 3 konta i zająć się czymś innym

Skoro uważasz, że to że nie wyśmiałem pytań użytkownika, jest podejściem zbyt powaznym do tematu to sorry,ale chyba mamy inne podejście do pomocy początkujacym. 1. - Jak napisałem wyżej, nie w

mnie sie wydaje (ale moge sie myslic), ze zawsze pobierze ci z aktualnego kursu. a 1.01 mozna wystawic back na pustym rynku, albo jak kurs tam dojdzie. jak ktos bardziej obeznany, niech sprostuje.

Mam pytanie, wydawac by sie mogło, ze mega lamerskie. Zaznaczam, ze nie korzystam z betfair od wczoraj. Mianowicie ... jak złozyc zaklad back 1,01. tak, wiem ze kretynskie, ale ..... mam trzy konta betfair, na wszystkich trzech sa srodki i nie daje rady zlozyc zakładu na back 1,01, ani za pomoca fairbota ani za pomoca witryny betfair. Nie ma problemu na lay 1,01, ale wystawiajac back automatycznie przeacza mi na biezacy kurs. Byc moze przeoczylem jakis detal, bo nigdy nie gralem takich niskich kursów, ale chche sprobowac taktyki na niskie backi. Z góry dzieki za jakas konstruktywna odpowiedz

to zdecydowanie nie moze byc wczoraj - jak nic od przedwczoraj :)

moze na kolejnym koncie sie uda?

gratuluje pomyslowosci - niezbadane sa sciezki mysli ludzkiej jak mawial Piotr B. blink.png

ale najwazniejsze zebys ty sie dobrze bawil - takze.. have fun :D

Edited by addicted

Niektórzy do perfekcji opanowali szydzenie z innych zamiast patrzeć na własne błędy i z nich wyciągać wnioski. Radzę się zając swoimi sprawami, a posty typu użytkownika josse czy addicted zachować dla siebie.

Mianowicie ... jak złozyc zaklad back 1,01

Back 1.01 możesz zlożyć zazwyczaj pod sam koniec danego spotkania. Jest to najniższy możliwy kurs na wygraną danej drużyny. Z reguly nie oplaca się go grać, chodź niektórzy grają go by zyskać 1 tick.

mam trzy konta betfair, na wszystkich trzech sa srodki

Radzę, przerzucić wszystkie środki na jedno konto a dwa pozostale zamknąć. O ile nic sie nie zmieniło, to betfair zabrania korzystania z więcej niż jednego aktywnego (ze środkami pieniężnymi) konta. Przynajmniej ja mialem taką sytuacje, że mi zablokowali jedno z dwóch kont, na których miałem pieniążki.

Nie ma problemu na lay 1,01, ale wystawiajac back automatycznie przeacza mi na biezacy kurs.

zicoo wyczerpał w dwóch zdaniach Twoje dylematy ;)

Byc moze przeoczylem jakis detal, bo nigdy nie gralem takich niskich kursów, ale chche sprobowac taktyki na niskie backi.

Jeszcze nie spotkałem się z taktyką na niskie backi, jest to chyba nie opłacalne, bo zdarzają się sytuacje gdy własnie z kursu 1.01 odbija i wtedy jesteśmy w czarnej dupie. Jest to rzadkość, chodź Escabar pokazal nam na forum, że da się także zarabiać na niskich layach.

Pozdro and haters gonna hate ;)

matias - mam wrazenie, ze zbyt powaznie podszedles do tematu, ale skoro juz zaczales to moze odpowiesz tez na kolejne pytania, ktore pomoga mi podejsc do tematu troche powazniej:

1. na czym polega "trading" back 1.01? jaka jest exit strategy? i jakie zakladamy w tym przypadku r/r ratio?

2. jakie % skutecznosci jest wymagany zeby wyjsc na zero (po uwzglednieniu 5% prowizji bf)?

z gory dzieki za odp.

a tak swoja droga to mam nieodparte wrazenie, ze siedzenie na bf "nie od wczoraj" troche wyklucza sie z pytaniem o "startegie backowania 1.01". ale to tylko moje przemyslenie..

Skoro uważasz, że to że nie wyśmiałem pytań użytkownika, jest podejściem zbyt powaznym do tematu to sorry,ale chyba mamy inne podejście do pomocy początkujacym.

1. - Jak napisałem wyżej, nie wiem czy ktoś gra tym sposobem i sam twierdze że nie jest godny ryzyka, ale mogę Ci odpowiedzieć na pytanie odnośnie r/r - zakladając wyjście przy ticku straty, rr = 1:1.

2. - Tick zysku na tick straty, oblicz sobie ile musiałbyś ugrywać w miesiącu takich "pewek" by Cie to satysfakcjonowalo.

a tak swoja droga to mam nieodparte wrazenie, ze siedzenie na bf "nie od wczoraj" troche wyklucza sie z pytaniem o "startegie backowania 1.01". ale to tylko moje przemyslenie..

Ktoś może siedziec na betfair nawet miesiąc czy dwa, a nie łapać podstaw i popełniać błędy. Jeśli Cie to uszczęśliwia to naśmiewaj się dalej z takich osób zamiast wytłumaczyć, a i tak znajdzie się osoba która mu pomoże i zaprowadzi na dobrą ścieżkę. Ale to tylko moje przemyślenie...

Qurde juz teraz dokladnie nie pamietam ale gdzies w GT jest opcja skladania zlecen oczekujacych. Tam moglbys ustawic back 1.01 kiedy tylko chcesz. Robilem takie rzeczy (aczkolwiek nie na kursie 1.01) kiedy handlowalem w ostatniej godzinie wiec jest to jak najbardziej mozliwe. Wiecej niestety nie pomoge, nawet nie mam juz GT na kompie. Poszperaj po pliku pomocy - gdzies tam sie w koncu nadziejesz na to.

PS: a tak na marginesie back 1.01 to najgorsze co moze byc w tradingu - nie marnuj czasu. Ryzykujesz cala stawke a predzej czy pozniej powioza. Nie szukajmy daleko - spojrz na Janowicza, a takie wlasnie kursy chodzily na jego przeciwnikow. Zdecydowanie polecam lay 1.01 - duzo szybciej i pewniej na tym wyjdziesz na swoje. Pzdr

nie chce za bardzo ciagnac ten tematu.. nie chodzi mi o wysmiewanie innych, ale tez nie jestem fanem robienia z forum katedry piwo.gif

matias - back 1.01 czyli zysk mozemy zrealizowac tylko po koncu spotkania, tak? zaklad trzymamy od wejscia do konca spotkania zeby miec zysk, a w czasie spotkanie mamy mozliwosc jedynie stracic, wiec r/r w czasie spotkania to nie jest 1:1

addicted to prawda, musimy zostawić do końca spotkania, ale rr 1:1 wynosi wtedy gdy potniemy strate tick wyżej (tak jak pisałem wyżej). Myślę, że jeśli autor nie ma innych pytan to można zamknąć, troszke offtop nam się zrobil ;)

jeezzz ale post!

popatrzcie na rynki z kasa - tnis, dobra pilka, krykiet. koszyk ground-zero za**bany po kilka set tysi ojro!

wiec jest w tym sens:)

exit strat? red na taki na jaki cie stac:)

np koszykowna to umie zrobic czesto z 1.01 ->1.99:) i to w 3 sekundy:) = ok 60-70% redzika śledzika:)

aaaa zapomnialem dodac sytuacje tenisowe jak np krecz lub z 5-0 na 6-7:) w 3 secie....

pozdro dziki!

Edited by spaced

Przede wszystkim dziekuje za odpowiedzi . Tak, teraz po czasie widze, ze troszkje zrobiłem z siebie ..... ( w miejsce kropek wstawic jakąs inwektywe ) , mam do siebie odrobine dystansu i potrafie sie smiac z wlasnych głupot. ( aczkolwiek troszke dziwnym jest post kolegi josse, facet który ma minus 37, a wlasciwie juz minus 38 punktów od razu wyjechal z obsmiewaniem ) . Teraz wiec sprecyzuje swe pytanie. Mamy wyscig konny, przed wyscigiem stawiam lay na wszystkie konie na kurs 1,01 za 2,49 funta. Zobowiazanie wowczas wynosi 0,02 funta. Nastepnie chche zagrac backa na kurs 1.01 na wszystkie konie 2 funty rowniez na wszystkie konie , tak, by kurs został przyjety w momencie kiedy osiagnie jakis kon ten pułap. Ergo z duza doza prawdopodobienstwa jesli kupi back 1,01 a kon nie wygra to bede z kazdego zakladu 0,49 do przodu. Tak wiem że, ze troszke naginam przepisy betfair, aczkolwiek nie jets to zabronione regulaminem. Mniej wiecje o to mi chodziło. Pytanie wiec czy da sie ten manewr zastosowac w wyscigach ale nie na live ( na live wiadomo, tylko, ze ciezko bedzie złapac backa dokladnie 1,01 ). Jak wiec wiac mam tam jakies "mgliste" pojecie o giełdzie.

Poza tmy mozna miec kilka kont na jednoi nazwisko, tylko ,ze bezpiecznie meic kazde na inna walute no i musi byc zasilane z innego zrodła ( aczkolwiek to tez mozna przeskoczyc bo w moneybookers jest opcja dodania do 5 adresow mailowych i ja w ten sposób mam 15 kont na trzy rozne osoby i betfair sie nie czepia, oczywiscie trzeba na nich robic jakis tam obrót. No i co oczywista nie dostanie sie 15 razy bonusa, to juz byłoby nadto ) . Dobra, koncze swoje wypociny, pozdrawiam wszystkich, którzy udzielili sensownych odpowiedzi

nie bardzo rozumiem o co ci w tym 'systemie' chodzi ale na forum betangel jest poruszany temat '1.01 loser stats'

przytocze ostatni post:

Been trying out this method for quite a while.

As previous posts have already stated, it's virtually impossible to get in before the early £2000.

I waited one day for the following days races to be put up by Betfair. When they did, there was already £1500 available at 1.01.

I am of the opinion it is Betfair themselves rather than outside software.

You can still get some 1.01s but it makes blanket laying very bad value.

On fact I have managed only 33% getting matched using 1.01 method.

Yes, it's great when you get it, but it's too few and far between to make any profit from it.

Chcesz takie coś zrobić jak w screenie america ? Dla mnie robienie czegoś takiego to gruby wał i byś od razu został zablokowany na wszystkich tych swoich kontach. Ale próbuj, zobaczymy jak to się skończy.

A co do tych minusów to paru użytkowników się zacięło w ciągu minuty, a później sam sobie dowaliłem ich żeby oni się nie zmęczyli za bardzo...