Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Cymatic

Cymatic - zatwierdzony API Program do Betfair. DARMOWE

Recommended Posts

Program ok , ale widzę troszkę niedokładny ....... różnice kursowe całkiem spore ...

Betfair wyświetlacz strona zawiera kilka "wirtualnych cen" z powodu krzyża Betfair algorytmu dopasowywania, które nie są dostarczane w API.

The Betfair website display includes some 'virtual prices' because of the Betfair cross matching algorithm, which is not supplied in the API.

Edited by Cymatic

Mam pytanie, czy ktoś wie po co są te kwadraciki do zaznaczania? Początkowo myślałem, ze to coś w stylu oznaczenia " my markets" ale po kliknięciu nic się nie dzieje i nie ma zakładki "my markets" czy tym podobnej. Załączam screena, http://screenshooter...0828133/bcaojhm

proszę nie załączać screenów, tylko kopiować obraz na komputer i później wgrać go przez dodanie pliku w opcjach podczas pisania posta. Screeny z czasem wygaszają i użytkownicy forum nie mogą zobaczyć czego dotyczyło pytanie.

z góry dziękuję /// Escabar

Mam pytanie, czy ktoś wie po co są te kwadraciki do zaznaczania? Początkowo myślałem, ze to coś w stylu oznaczenia " my markets" ale po kliknięciu nic się nie dzieje i nie ma zakładki "my markets" czy tym podobnej. Załączam screena, http://screenshooter...0828133/bcaojhm

Proszę kliknąć niebieski "?" u góry z drzewa. Wyjaśnia on (w języku angielskim, przepraszam).

Postaram się w języku polskim:

Kliknij kwadrat obok zdarzenia, aby to alfabetycznie sortować swoje dzieci, gdy go rozwinąć. To pomaga spotkań piłkarskich, które Betfair nie sortować poprawnie.

Kliknij kwadrat obok rynku (wyścig), w celu wykorzystania go w autopilocie (psy i konie tylko).

Pozdrawiam,

Gavin

Please click the blue "?" button at the top of the tree. It explains it (in English, sorry).

Tick the box of an event, to make it alphabetically sort its children when you expand it. This helps with football fixtures which Betfair does not sort properly.

Tick the box of a market (race), to use it in the autopilot (dogs and horses only).

Regards,

Gavin

wydaje mi się że trzeba kliknąć w link który dostajemy na maila, następnie zostajemy przekierowani na stronę dev betfair gdzie trzeba wpisać swój login i hasło by dostać uprawnienia do skompresowanego pobierania danych, dzięki czemu program ma dostęp do szybszych danych. Tak mi się tylko wydaje

Nie stosuje w Cymaticu tick offset ze względu na to, że działa bardzo słabo po przyjęciu pozycji raz wystawia kontre od razu, raz po jakimś czasie a raz w ogóle, poza tym nie wystawia kontry jak przyjmie część stawki tylko czeka aż przyjmie całą.

Jednak odzwyczaiłem się od tej opcji ponieważ na laderze można bardzo szybko samemu wszystko ogarnąć, a po dzisiejszej aktualizacji Cymatic nie ma na rynku darmowych programów sobie równych, brakuje jeszcze możliwości odpalenia jednocześnie kilku rynków na jednym programie, ale jak widać powoli narzędzie rozwijane i oby tak dalej. :)

To dzisiaj wielki plus dla Cymatica, za to co zrobili z tymi wykresami! Nie tylko świece ale również linie trendu i wiele innych funkcji.

Zgadza się wiele opcji dla wykresu, średnie kroczące, wstęga Bollingera i wiele innych wskaźników do analizy technicznej wykresu. Zaczyna to wyglądać obiecująco.

wydaje mi się że trzeba kliknąć w link który dostajemy na maila, następnie zostajemy przekierowani na stronę dev betfair gdzie trzeba wpisać swój login i hasło by dostać uprawnienia do skompresowanego pobierania danych, dzięki czemu program ma dostęp do szybszych danych. Tak mi się tylko wydaje

Tak, że jest właściwy. Dziękuję.

Gavin

:)

Yes, that is correct. Thank you.

Gavin

Dodam tylko swoją opinię, bo zacząłem korzystać z programu gdyż skończył mi się abonament na geeku, chciałem również przetestować i zobaczyć co tam inni programiści kombinują.

Moje pierwsze zastrzeżenie i uwaga: program bardzo wolno reaguje na anulowanie zakładu, brakuje też odliczania ile zostało do wystawienia zakładu in-play, do tego przycisk szybkiego hedgingu. Głównie to brakuje mi informacji w momencie gdy kliknąłem na kurs i przez kilka sekund nic nie wiadomo co się dzieje.

Dodam tylko swoją opinię, bo zacząłem korzystać z programu gdyż skończył mi się abonament na geeku, chciałem również przetestować i zobaczyć co tam inni programiści kombinują.

Moje pierwsze zastrzeżenie i uwaga: program bardzo wolno reaguje na anulowanie zakładu, brakuje też odliczania ile zostało do wystawienia zakładu in-play, do tego przycisk szybkiego hedgingu. Głównie to brakuje mi informacji w momencie gdy kliknąłem na kurs i przez kilka sekund nic nie wiadomo co się dzieje.

Dziękuję za komentarze.

Domyślna częstotliwość odświeżania jest prawdopodobnie zbyt szybko dla połączenia internetowego, więc proszę sprawdzić konfigurację i spowolnić go trochę. (Menu File | Settings | API Refresh). Program został napisany wykonać jako najlepsze.

Ja obecnie pracuje na dodanie w-play zakładu odliczanie :)

Pozdrawiam,

Gavin

Thank you for the comments.

The default refresh interval is probably too fast for your internet connection, so please check the configuration and slow it down a little bit. This program is written to perform as the best.

I am currently working on adding the in-play bet countdown :)

Regards,

Gavin