Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Cymatic

Cymatic - zatwierdzony API Program do Betfair. DARMOWE

Recommended Posts

Mam ten sam problem z wystawieniem/anulowaniem zakladu, dopiero po 3-4s moja kwota pojawia sie na ladderze, dodam ze tylko w tym programie trwa tak dlugo,

Mam takie łącze internetowe - wydaje mi się że nie jest aż tak wolne

2384068097.png

a ustawienia mam takie jak na screenie

Jakie ustawienia są idealne do gry in-Play ?

Jak widać nie tylko ja zauważyłem te kilku sekundowe opóźnienia i nie chodzi mi tu o standardowe opóźnienie 5 sekund betfair tylko czasami klikam i nic się nie dzieje przez 10 sekund

post-687-0-93295200-1355998993_thumb.jpg

Panowie niedługo startuje tenis i mam prośbę do osób które się posługują tym programem czy nadaje się on do gry ip własnie w tenisa? Nie wiem czy warto go instalować a za nim to ewentualnie zrobię chętnie poznam opinie innych użytkowników czy też muszę znowu wykupic gt?

Mam takie łącze internetowe - wydaje mi się że nie jest aż tak wolne

a ustawienia mam takie jak na screenie

Jakie ustawienia są idealne do gry in-Play ?

Jak widać nie tylko ja zauważyłem te kilku sekundowe opóźnienia i nie chodzi mi tu o standardowe opóźnienie 5 sekund betfair tylko czasami klikam i nic się nie dzieje przez 10 sekund

Twoje ustawienia są zbyt szybkie.

Spróbuj tego:

(API Refresh tab:)

Price Refresh 1000

Complete Price Refresh 3000

Bets Refresh 1500

Traded Volume Refresh 1600

Jeśli nadal nie działa, spróbuj tego:

Price Refresh 3000

Complete Price Refresh 4000

Bets Refresh 2500

Traded Volume Refresh 3000

(API Latency tab)

Timeout - Exchange Service 30000

Wyślij do mnie wiadomość e-mail, jeśli chcesz, aby otrzymać dokument, aby uzyskać więcej informacji na temat wyboru ustawień. Zapraszamy również do wysyłania screenshot karcie API Monitor.

​support@cyma........

Send me an email message if you want to receive a document to learn more about choosing settings. You are also welcome to send a screenshot of your API Monitor tab.

support@cyma........

Panowie niedługo startuje tenis i mam prośbę do osób które się posługują tym programem czy nadaje się on do gry ip własnie w tenisa? Nie wiem czy warto go instalować a za nim to ewentualnie zrobię chętnie poznam opinie innych użytkowników czy też muszę znowu wykupic gt?

Tak, tenis jest dostępny in-play za pomocą oprogramowania.

Yes, tennis is available in-play using the software.

Mam ten sam problem z wystawieniem/anulowaniem zakladu, dopiero po 3-4s moja kwota pojawia sie na ladderze, dodam ze tylko w tym programie trwa tak dlugo,

Myślę, że trzeba zmienić ustawienia API, jak opisano powyżej.

Możesz wysłać mi e-mail, jeśli potrzebujesz konkretnych pomocy.

I think you need to change the API settings, as described above.

You can send me an email if you need specific help.

Edited by Cymatic

rze raczej chodzilo o to, czy będzie mógł w spokoju handlować tenis ip bez żadnych opóźnień, m.in. takich o których piszą poprzednicy. Poczekaj na opinie reszty po zmianie ustawien :)

no dokładnie matiaspl, na tych rynkach są dość szybkie ruchy a jeśli już się obserwuje kilka rynków na raz to wolałbym żeby program nie zawiódł

Ok przetestuję te nowe ustawienia i opinie podam w tym temacie.

Dodam tylko że sam napisałem dla swoich potrzeb program do tradingu na koniach na darmowym API i każde kliknięcie to była natychmiastowa reakcja bez opóźnień (nie mówię tutaj o tych regulaminowych sekundach inPlay) i na standardowych ustawieniach jakie są dla darmowego API

Price Refresh 1000

Complete Price Refresh 3000

Bets Refresh 1500

Traded Volume Refresh 1600

Jeśli nadal nie działa, spróbuj tego:

Price Refresh 3000

Bets Refresh 2500

(API Latency tab)

Timeout - Exchange Service 30000

Poprawa minimalna ale przy szybszych rynkach nie da sie grac.

Zmienilem na takie i jest o wiele szybciej, ale anulowanie zakladu za wolno.

Price Refresh 200

Bets Refresh 200

Poprawa minimalna ale przy szybszych rynkach nie da sie grac.

Zmienilem na takie i jest o wiele szybciej, ale anulowanie zakladu za wolno.

Price Refresh 200

Bets Refresh 200

200 to chyba zbyt szybki. Wybierz większą liczbę, aby być wolniejsze i bardziej stabilny (np. 1000).

200 is probably too fast. Choose a bigger number to be slower and more stable (such as 1000).

Witam,

Przepraszam z góry za kilka banalnych pytań, ale mam trochę problemów, a zdecydowanie łatwiej będzie zapytać Was, niż szukać kilku funkcji godzinami. W związku z absolutnym brakiem podstaw z języka angielskiego, mam kilka pytań:

1. Czy da się ustawić program tak, by automatycznie ustawiał się określoną ilość ticków niżej? Podejrzewam, że jest taka możliwość i związane jest to ze słowem offset, ale mam nadzieję,że znajdzie się jakaś dobra dusza i mi to wytłumaczy łopatologicznie.

2. Czy program przelicza prognozowane zyski/straty po ewentualnym przyjęciu zakładu (tak, jak w Betfair)

3. Czy da się za pomocą programu po równo rozłożyć ewentualne zyski i straty przy poszczególnych pozycjach? Np. Zakupiłem kurs back 2.0 i chciałbym sprawdzić ile zarobie (rozkładając zysk po równo), jak sprzedam lay po 1.95.

Jeszcze raz przepraszam za tak laickie pytania, ale jakbym uzyskał na nie odpowiedź, zaoszczędziłbym kilka ładnych godzin;)

Pozdrawiam

ten prog jest w stanie pokazac takie wykresy?

Tak, zaawansowane wykresy zostały dodane niedawno (plus więcej wykresów funkcji dodanych dziś znowu).

Samouczek wideo (audio jest angielski) został właśnie wysłany do strony internetowej - dowiedzieć się wszystkiego o nowych wykresów zaawansowanych (magnetyczne Linie trendu, wskaźniki, itp.) ...

:)

Yes, advanced charts have now been added recently (plus more charting features added again today).

A video tutorial (audio is English) has just been uploaded to the website - learn all about the new advanced charts (magnetic trendlines, indicators, etc)...

Edited by Cymatic

Witam,

Przepraszam z góry za kilka banalnych pytań, ale mam trochę problemów, a zdecydowanie łatwiej będzie zapytać Was, niż szukać kilku funkcji godzinami. W związku z absolutnym brakiem podstaw z języka angielskiego, mam kilka pytań:

1. Czy da się ustawić program tak, by automatycznie ustawiał się określoną ilość ticków niżej? Podejrzewam, że jest taka możliwość i związane jest to ze słowem offset, ale mam nadzieję,że znajdzie się jakaś dobra dusza i mi to wytłumaczy łopatologicznie.

2. Czy program przelicza prognozowane zyski/straty po ewentualnym przyjęciu zakładu (tak, jak w Betfair)

3. Czy da się za pomocą programu po równo rozłożyć ewentualne zyski i straty przy poszczególnych pozycjach? Np. Zakupiłem kurs back 2.0 i chciałbym sprawdzić ile zarobie (rozkładając zysk po równo), jak sprzedam lay po 1.95.

Jeszcze raz przepraszam za tak laickie pytania, ale jakbym uzyskał na nie odpowiedź, zaoszczędziłbym kilka ładnych godzin;)

Pozdrawiam

1. Nie jestem pewien, czy rozumiem tłumaczenie. Tak, możesz wybrać liczbę kleszczy do zabezpieczenia (offset). Nie można zapisać to ustawienie jako domyślne dla następnej próbie otwarcia programu.

2. Tak, okno pokazujące te numery, w przypadku korzystania z "Exchange View" (Grid) z One-Click ("jednym kliknięciem") wyłączony.

3. Tak, ale tylko na drabinie. Jest to kolumna o nazwie "GreenTo".

Najlepsze życzenia,

Gavin

1. I am not sure I understand the translation. Yes, you can choose number of ticks for hedging (offset). You can't save this setting as default for next time you open the program.

2. Yes, a window opens showing those numbers, if you use the grid (exchange view) with "One-click" turned off.

3. Yes, but only on the ladder. There is a column called "GreenTo" which shows that amount at every price.

Best wishes,

Gavin

Po wczorajszej aktualizacji moim zdaniem wykres świecowy bardzo sie pogorszył jest teraz o wiele mniej czytelny

Wykres przed aktualizacja: 35k8x3d.jpg

Wykres po aktualizacji: 2zir5es.jpg

Czy można jakoś zmienić na wykres z przed aktualizacji ?

Po wczorajszej aktualizacji moim zdaniem wykres świecowy bardzo sie pogorszył jest teraz o wiele mniej czytelny

Wykres przed aktualizacja:

Wykres po aktualizacji:

Czy można jakoś zmienić na wykres z przed aktualizacji ?

To dziwne, nie mogę odtworzyć tego tutaj. To się stało po załadowaniu stary plik zapisanego szablonu układu (zapisane w starej wersji)?

Stare zapisane szablony układu, powinny być zgodne z nową wersją, ale jeśli nie, to wykonaj poniższe instrukcje, aby to naprawić: należy otworzyć nowy wykres i zrobić nowy szablon (bez ładowania starego). Następnie zapisać nowy szablon.

That is strange, I can't reproduce that here. Did it happen after you loaded an old file of a saved layout template (saved in the old version)?

The old saved layout templates should be compatible with the new version, but if not then follow these instruction to fix it: you should open a new chart and make a new template (without loading an old one). Then save the new template.

Edited by Cymatic