Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Cymatic

Cymatic - zatwierdzony API Program do Betfair. DARMOWE

Recommended Posts

200 to chyba zbyt szybki. Wybierz większą liczbę, aby być wolniejsze i bardziej stabilny (np. 1000).

200 is probably too fast. Choose a bigger number to be slower and more stable (such as 1000).

Zmienilem i nie zauwazylem wiekszej roznicy.

Zmienilem i nie zauwazylem wiekszej roznicy.

Proszę napisz do mnie zrzut karcie API Monitor.

support@cym..... .co.uk

Please email me a screenshot of your API Monitor tab.

Mam 2 pytania do twórcy tego programu . Czy jest mozliwosc np. wgrywać wszyskie wydarzenia z nastepnego dnia które dopiero sie rozpoczą ??? czy jest mozliwosc sledzenia gdzie i ile jest kasy na rynkach ??? Jezeli pytania sie juz powtórzyły to sorki bede czytał temat od nowa.

To dziwne, nie mogę odtworzyć tego tutaj. To się stało po załadowaniu stary plik zapisanego szablonu układu (zapisane w starej wersji)?

Stare zapisane szablony układu, powinny być zgodne z nową wersją, ale jeśli nie, to wykonaj poniższe instrukcje, aby to naprawić: należy otworzyć nowy wykres i zrobić nowy szablon (bez ładowania starego). Następnie zapisać nowy szablon.

That is strange, I can't reproduce that here. Did it happen after you loaded an old file of a saved layout template (saved in the old version)?

The old saved layout templates should be compatible with the new version, but if not then follow these instruction to fix it: you should open a new chart and make a new template (without loading an old one). Then save the new template.

Po nowej aktualizacji, która załadowała mi się wczoraj około 17:00 ten 1 wykres świecowy zmienił się 2 drugi - nieczytelny, wczytanie lub utworzenie szablonu w nowej wersji nic nie zmienia.

Po za tym, moglibyście wprowadzić w Cymatic jedną bardzo przydatną opcje, taką jak jest np. w Geeks Toyu - Book Profit ( stawka jest dobierana automatycznie w zależności od zysku jaki chcielibyśmy osiągnąć na ticku).

PS. Jeżeli taka opcja jest to proszę o wskazanie w którym miejscu

Dokładnie jak mój przedmówca wspominał, wykres świecowy po aktualizacji jest nieczytelny. Nieudany upgrade.

Które oprogramowanie antywirusowe używasz? Czy Avast? Proszę spróbować usunąć Cymatic i zainstalowanie go, gdy antywirusowe jest zamknięty. Następnie spróbuj użyć Cymatic, gdy antywirusowe jest zamknięty.

Which anti-virus software are you using? Is it Avast? Please try removing Cymatic and then installing it when anti-virus is closed. Then try to use Cymatic,when anti-virus is closed.

Edited by Cymatic

Nie wiem czy ktos z Was ma takie problemy jak ja, ale Cymatic dziala tragicznie. Niby sa swiece, drabinka i odswiezanie, czyli opcje niedostepne w darmowych programach, ale realizujac najprostrza operacje wydamie mi sie, ze to ktos inny klika i kieruje myszka. Pre-play ujdzie w tloku, natomias kiedy wchodzimy in-play to jest loteria czy i kiedy zaakceptuje nam to co kliknelismy i czy za minute nie wysoczy nam jakies zlecenie ktore wydaje nam sie ze zostalo anulowane.

Szacunek dla Gavina za darmowy program, natomiast w tej formie chyba nie ma szans na sukces na miare Geeks Toy'a. Powiem wiecej jest niebezpieczny dla pieniedzy ktorymi za jego posrednictwem operujemy.

No chyba ze jestem w bledzie i wystarczy "cos" w nim przestawic zeby dzialal plynnie i prawidlowo.

Po wczorajszej aktualizacji moim zdaniem wykres świecowy bardzo sie pogorszył jest teraz o wiele mniej czytelny

Wykres przed aktualizacja: 35k8x3d.jpg

Wykres po aktualizacji: 2zir5es.jpg

Czy można jakoś zmienić na wykres z przed aktualizacji ?

Problem został już ustalony! Następnym razem, kiedy otworzyć oprogramowanie automatycznie uaktualnić do nowej wersji.

Naprawiłem go dokonywania korekt dla ustawień regionalnych.

Dziękujemy za pomoc i cierpliwość.

Najlepsze życzenia,

Gavin

The problem has now been fixed!!! Next time you open the software it will automatically upgrade to the new version.

I fixed it by making adjustments for regional settings.

Thank you for all your help and patience.

Best wishes,

Gavin

Hej :)

Mam mały problem z przyciętymi nazwami i kursami w cymatic trader :/

Ponizej link ze screenem z programu ma ktoś pomysł jak to naprawić?

Hej :)

Mam mały problem z przyciętymi nazwami i kursami w cymatic trader :/

Ponizej link ze screenem z programu ma ktoś pomysł jak to naprawić?

sorry za ten link :) ale nie działało mi dodawanie załącznika teraz będzie lepiej widać o co mi chodzi :P

post-3819-0-43348100-1357310407_thumb.jp

sorry za ten link :) ale nie działało mi dodawanie załącznika teraz będzie lepiej widać o co mi chodzi :P

Zastanawiam się, czy komputer jest brakuje poprawne czcionki?

Microsoft Sans Serif, 8pt

Microsoft Sans Serif, 9pt

Czy widzisz te czcionki w komputerze, jeśli nie to google jak je zainstalować proszę.

Proszę, powiedz mi wynik, dzięki.

Gavin

I wonder if your computer is missing the correct fonts?

Can you see those fonts in your computer, if not then google how to install them please.

Please tell me the result, thanks.

Gavin

Zastanawiam się, czy komputer jest brakuje poprawne czcionki?

Czy widzisz te czcionki w komputerze, jeśli nie to google jak je zainstalować proszę.

Proszę, powiedz mi wynik, dzięki.

Gavin

I wonder if your computer is missing the correct fonts?

Can you see those fonts in your computer, if not then google how to install them please.

Please tell me the result, thanks.

Gavin

dzięki pomogło teraz jest ok :) mam jeszcze pytanie czy w cymatic jest opcja zakładów multi taka jak w geeksie?

dzięki pomogło teraz jest ok :) mam jeszcze pytanie czy w cymatic jest opcja zakładów multi taka jak w geeksie?

Przykro nam, że nie przełożyło dobrze. Pytasz czy Cymatic mogą przeglądać wielu rynków w tym samym czasie?

Sorry, that didn't translate well.  Are you asking if Cymatic can view multiple markets at the same time?

cymatic dzisiaj się siadł czy jak?

nie można się połączyć ani reinstalować

To problem, wystąpił na serwerze uaktualnień oprogramowania. Trwało to zaledwie kilka minut, zanim to zauważył i naprawił. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Wszystko zostało rozwiązane, ale jeśli masz jakieś problemy, proszę napisz do mnie bezpośrednio, bo mam te wiadomości znacznie szybciej niż wiadomości na forum. Dzięki.

Z poważaniem,
Gavin

wie ktos co to za problemy??

Roundtrip time is slow
Maximum concurrency reached

Wystąpiło to na finale tenisa dzisiaj, włączyłem jakiś rynek piłki nożnej i tam działało normalnie wszystko

Edited by gund