Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

Cymatic - zatwierdzony API Program do Betfair. DARMOWE

Recommended Posts

• 2 months later...
  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

W tym tygodniu skończyłem i wydała nową wersję w celu umożliwienia wymiany handlowej wielu rynków jednocześnie, więc teraz mogę zacząć pracę na innych funkcji, takich jak tryb szkolenia i Stop Loss. P

Dodaję tę funkcję teraz (edytować 8 numerów).  To będzie wkrótce gotowa.   I am adding that feature now to edit the 8 numbers.  It will be ready soon.   Tak. Mam zamiar dodać tę funkcję jak najszy

Kwoty mniejsze niż 2 euro wysyłane są w 4 etapach (wykonywane automatycznie przez oprogramowanie zazwyczaj nie można zauważyć). Jeśli połączenie nie jest stabilne, zakład może nie przed 4 etapy są zak

Posted Images

• 2 months later...
  • 4 weeks later...

No ja właśnie od soboty mam problem z Cymaticem i prawie nie mogę z niego korzystać. Mam taki błąd jak kolega wyżej. Często nie ładują się rynki, słabo odświeża drabinę (albo w ogóle nie odświeża), bety przyjmowane są z opóźnieniem albo w ogóle. Nierzadko wręcz brak połączenia z betfair, nie pobiera mi stanu konta albo przy próbie postawienia beta jest komunikat connection failed. Internet jest ok, sprawdzałem transfer i ping.

Ktoś też ma taki problem jak wyżej?

Edited by probettor

Betfair doświadcza ataku DDoS dziś przez osobę trzecią, więc API nie będzie tak szybki i niezawodny jak zwykle. Oni ciężko pracują, aby pokonać ten problem i dokonywania ogłoszeń tutaj:

https://twitter.com/BetfairHelpdesk/status/587582556775809024

Z poważaniem,

Gavin

Betfair are experiencing a DDOS attack today by a third party, so the API will not be as fast or reliable as usual.  They are working hard to overcome the problem and are making announcements here:

https://twitter.com/BetfairHelpdesk/status/587582556775809024

Kind regards,

Gavin

• 5 months later...

Czy ktoś pomógłby wyjaśnić, co oznaczają poszczególne narzędzia ? Mam na myśli te z opcjami do zaznaczenia (partial, green i pozostałe). Trochę czytałem o tym na stronie Cymatica ale nie wszystko jest dla mnie zrozumiałe. Do tej pory rzadko korzystałem z programów, a nie chciałbym kliknąć w niewłaściwą stronę.

tools.thumb.png.ea78b614f7369c586125fd5d

tools.png

• 1 month later...