Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
azbest1910

Gram w zielone - Azbest

Recommended Posts

PIĄTEK 11.01.2013

cięzko było tego dnia zarobić cokolwiek. rynki tak niemrawe że az na mdłości brało. nikt nic nie skupował nawet na wydawałoby sie porządnych markach sportowych takich jak  Bilbao czy PSG. Ciężko, ciezko. Z polowań przez cały dzień wyszło ledwie ponad 15 euro. Mało

post-3362-0-59952700-1358148531_thumb.pn

SOBOTA 12.01.2013

Liczyłem ze jak bedzie sobota to troszeczkę wiecej zarobie. Nic bardziej mylnego, i tak nie było łatwo. CIeniem na wyniki rzuciła się awaria Betfera która niektórych doprowadziła do takiego wqrwienia ze juz nic tego dnia nie grali. Ja sie ustawiałem na mecz Chelsi ale na szczęście jeszcze niczego nie kupiłem wiec bylem bezpieczny. Po awari rynki prawie puste, ludzie bali sie grac tego dnia. Nawet na Realu były dosc małe rynki. Ci co kładli duże sumy albo wygrali na awarii albo nic o niej nie wiedzieli. Dzień pelen wrażeń. Dzien ten jest też pierwszym w którym postanowiłem trenować troche granie na kucach wiec widoczne one beda w slajdach i czesc ich pieniedzy bedzie widoczna w statystykach mojej gry. Moze to niektórym z was zaburzyć wynik stricte piłkarski.

post-3362-0-23122800-1358149034_thumb.pn

Rynki na + 15
Rynki na - 0
Rynki na 0 0
Strike rate 100%
Największy red :  ------
Największy green: 5,82
ZYSK/STRATA:  33,48
Stan konta na tą chwilę ok €331,53

Siemka. Nadal grasz Lay over 1.5? Czy wybierasz jakoś specjalnie drużyny underowe np do swojego sposobu gry czy opierasz się na płynności rynków.?

• Create New...