Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

Nie mogę wypłacić pieniędzy na Skrill

Recommended Posts

Gram na Betfair od ok miesiąca. Pierwszy depozyt zrobiłem za pomocą karty kredytywej. Aktywowałem sobie również możliwość wpłat/wypłat na moneybookers. Niestety kiedy próbuję wyplacić środki na owego skrilla pojawia się komunikat:

"Your withdrawal request cannot be accepted. In order to be able to withdraw via Moneybookers please check that on all the other payment methods you have used (xxxxx) you have withdrawn at least the amount you have deposited"

OK rozumiem problem w tym, że na moja kartę nie mogę także nic wypłacić ponieważ:

Cannot withdraw to an international Mastercard

Jak zatem mogę wypłacić środki z betfair?

Czy dokonywanie wszelkich wypłat na mooneybookers bedzie cały czas limitowane do wysokości złożonego tą metoda depozytu? Co w takim razie z "ugranymi" nadwyżkami

Tego akurat całkiem nie rozumiem i prosze o wyjaśnienie.

Wpłacasz za pomocą MB minimalny depozyt do betfair i możesz już wypłacać dowolne kwoty na MB, niezależne od wielkości tego depozytu.

Tak samo jest w przypadku innych metod płatności.

Najpierw musisz wyzerować karty. Czyli jak wpłaciłeś np. 100e za pomocą karty to też musisz wypłacić 100e na kartę. Wtedy suma wpłat i wypłat na kartę będzie równa i już dowolną ilość kasy będziesz mógł na MB wypłacać.

No właśnie jest zupełnie inaczej :(

Wpłaciłem 12 euro, pozwala mi wypłacić max 12 euro. Po wypłaceniu owych 12 euro nie moge już nic więcej wypłacić.

Znalazłem też taka informację:

Uprzejmie informujemy, iż ze względów bezpieczenstwa w kwestii depozytów i wypłat środków Betfair stosuje zasadę 'zamkniętego koła'. Oznacza ona, iż aby można było wycofać nadwyżkę salda konta na dowolnie wybrane konto/kartę, należy wcześniej wyrównać rożnice depozytów i wypłat na pozostałych zarejestrowanych kontach/kartach.

Problem w tym, że większe kwoty wpłacałem za pomocą karty Mastercard na którą oni nie realizują wypłat więc nie wiem jak niby mam wyrównać różnicę depozytów.

To jakaś tragedia!!

• 1 year later...

Mieliście może taką sytuację.

Wpłacałem kasę z banku na skrill za pomocą Trustly. Po zatwierdzeniu przelewu wyskoczył błąd o problemie z Trustly, ale kasa z banku wyszła a na skrillu nie ma jej. Jak myślicie pisać do skrill-a czy trustly?