Skocz do zawartości
News Ticker
  • This is a news ticker
zicoo

2012-12-05 Liga Mistrzów

Promowane odpowiedzi

Wczoraj mieliśmy pokaz cud-trendu na Olympiakosie, dziś w oczy rzuca się spotkanie Shakhtar - Juventus, gdzie kurs na remis, dający awans obydwu drużynom, oscyluje w chwili obecnej w granicach 2,04/2,06 a wynosił już w najniższym punkcie 1,90 na którym to współczynniki przehandlowano 1,5k.

post-84-0-74360800-1354692257_thumb.jpg

Czy jesteście zwolennikami teorii spiskowych? Dobrze wiemy, że UEFA dość restrykcyjnie podchodzi do wszelkich ustawek itp. Czy na tym szczeblu możemy spodziewać się ustawionego meczu? Druga sprawa, czy aby na pewno musi być on ustawiony? Ale co w przypadku gdy któraś ze stron zdobędzie przypadkową bramkę? Wiele pytań się pojawia. Niby LM, ale wszyscy pamiętamy mecz Szwedów na MŚ...

Jak wy patrzycie na to spotkanie i czy uważacie, że jednak kurs 2,04/2,06 na remis przed spotkaniem w rozgrywkach Ligi Mistrzów to jednak nieporozumienie?

Osobiście kusi mnie LAY Draw po 2,04/2,06

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

rynek ciezki do przewidzenia, jak dla mnie jednak za wysoko to skoczyc nie moze, sytuacja w tabeli jest taka ze remis satysfakcjonuje obie druzyny. buki, traderzy, betujacy, dobrze o tym wiedza i nie sadze zeby ten kurs mógł odbic duzo wyzej niz jest teraz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja natomiast zastanawiam się do ilu może polecieć kurs po szczeleniu bramki. Granice 2.8 do 3.00 ? Jak myślicie ? Dobrą opcją może być zagranie backa na 0-0 i lay remis.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak jak samuel napisał, ciężko ogarnąć w którą strone pójdzie rynek, choć jak na razie można jeszcze zaobserwować trend wzrostowy. Osobiście nie wierzę w teorię spiskową, a już tym bardziej w CS 0:0, choć nie takie rzeczy już się zdarzały. Ciężko jest przewidzieć jak zaprezentuje Juventus, jeśli natomiast chodzi o Szachtar to widze tutaj kilka przesłanek dla których nie odpuszczą tego spotkania:

1. Szachtar chce w końcu zaistnieć i zdobyć reputację w Europie

2. Wspomnianą reputację mają lekko nadszarpniętą ostatnim spotkaniem w Danii

3. Nie wydaje mi żeby Szachtar wystawił rezerwy, w lidze nie maja przeciwników, którzy mogliby im zagrozić i mogą pozwolić sobie na wystawienie mocnego składu.

Są to bardziej przesłanki sportowe ale w końcu czymś trzeba podeprzeć swoją teorię :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja też kilka słów skrobnę, miało być u mnie w blogu, ale skoro temat już istnieje to nie ma co powielać ;) Wiele jest argumentów z jednej i drugiej strony, od przyjaźni i byłym sponsoringu Ukrainców przez Abramowicza i śmieszące mnie próby ustawiania meczu przez klub z Turynu, po ambicje Juve i chęć jak najszybszego wyjazdu kanarków z Doniecka do swojej ojczyzny, z racji tego, ze to ich ostatni mecz i ligę już zakończyli. Można by tego cała liste wymienić, ja jednak biorę tutaj lay (trend) i jakieś tam value z opcja gry in-play. Na 0-0 nie liczyłbym tutaj, z racji tego, że Juve nie lubi już grać defensywnie (być może dla niektórych brzmi to irracjonalnie mając zakodowane słynne Włoskie catenaccio) i nie leży to w ich naturze, a Szachtar tez nie zwykł ustawiać autobusu przed bramką. Jeśli padnie remis, to trudno przecież nikt nie powiedział, że specjalnie... ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie mam screena, ale przed meczem kurs wynosił 2,14/2,15, więc nawet na pre-play szło zarobić. Potem w meczu, kto oglądał , ten wie, jak gra przebiegała, a wynik końcowy 0-1 ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta