Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

Makaveli trading show

Recommended Posts

• Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wracam po długiej przerwie z wielkimi chęciami do pisania tego bloga !!! Nie będzie żadnej regularności w dodawaniu postów. Po prostu to u mnie się nie sprawdza. Do rzeczy   Na Betfair odnalazłem r

No i widzicie jaki ze mnie specjalista , nawet nie wiem w co grałem   Gram pre-play, in-play, przerwy w meczu, przerwy między overami, przerwy po wykluczeniu, deszcz, burza, grad.   Ja na ten mom

No to zaczynamy. Akurat dzisiaj był fajny mecz Guam - Australia . Nie czekałem do 15 minuty przed meczem ponieważ zauważyłem, że lepiej wejść wcześniej bo nie zdążą mnie skupić. No i

Posted Images

W czerwcu  2013 to było Champions Trophy ;) Grasz teraz coś in czy tylko kiedy pada?

No i widzicie jaki ze mnie specjalista :), nawet nie wiem w co grałem :)

Gram pre-play, in-play, przerwy w meczu, przerwy między overami, przerwy po wykluczeniu, deszcz, burza, grad.

Ja na ten moment gram wszystko. Każdą ligę, oczywiście wartą uwagi oraz każdy mecz z udziałem drużyny międzynarodowych z TOP8.

Rankingu państw podzielonych na Test, Odi, T20  tutaj

Ligi które gram:

• Indian Premier League ( www.iplt20.com ) - INDIA. Najlepsza liga świata. O dobry streaming jest ciężko. Tutaj gram pre-play, przerwa oraz wykluczenia. Mecze odbywają się na przełomie kwietnia - maja.
  • Big Bash ( www.bigbash.com.au ) -  Australia. Transmisje są na bet365. Tutaj gram pre-play, przerwa, wykluczenia, przerwy między overami oraz in-play. Odbywa się na przełomie grudnia - stycznia.
  • Natwest T20 Blast ( www.ecb.co.uk ) - Anglia. Transmisje na wiziwig.tv są niezłe. Tutaj gram pre-play, przerwa, wykluczenia oraz czasami między overami. Ta liga rusza w czerwcu.
  • Ram Slam T20 Challenge - Południowa Afryka. Kiepsko tutaj z dobrą transmisją. Tutaj gram pre-play, przerwa oraz wykluczenia. Odbywa się na przełomie grudzień - styczeń.
  • Caribbean Premier League ( www.cplt20.com ) - Karaiby. Transmisje są na bet365. Tutaj gram pre-play, przerwa, wykluczenia, przerwy między overami oraz in-play. Odbywa się na przełomie lipiec - sierpień. 

Turnieje międzynarodowe, kalendarz znajdziemy na www.icc-cricket.com - tutaj jest cała lista pod events. Na nie których imprezach są transmisje na euro sport pl :)

Mecz - West IIndie ( WI ) - Bangladesh ( Ban. ) ODI - analiza po meczu

Rynek przyjął  sporo kasy około 23 mln euro. 

Toss wygrali WI , ale wybrali opcję gry w obronie. 

Pomysł na pierwszą połowę był taki aby grać back na WI. Mimo zdobywania przez Ban. punktów 4 czy tam 6 kursy nie leciały mocno do góry. Całkiem fajny streaming ( tutaj ), który umożliwił mi grę między overami. No i tak całą pierwszą połowę próbowanie wejścia back i natychmiastowa sprzedaż o 1 tick niżej. Później 30 minutowa przerwa na której ustawiłem się na lay, który był bardzo niski chyba na poziomie 1,13. Ban. na szczęście zrobił show i wykluczył 5 zawodników WI do 17 overów na 50 możliwych overów.. Kursy na Ban. poleciały na 1.33, tak więc było co grać. Oczywiście szukałem swojego miejsca po wykluczeniach. Tutaj akurat czekałem na wykluczenia no i na szczęście chłopaki się postarali. Później ciągle wchodzenie w rynek w przerwach między overami. WI byli bardzo faworyzowani, tak więc łatwo było przewidzieć ruchy kursów. Deszcz spadł tylko szkoda, że w momencie jak kurs był na poziomie 1,13. Spadł do 1,04 i jak zwykle odbił o kilka tików wyżej. Było jak mówiłem wylało się wiadro no i za jakiś czas mecz został wznowiony. Tutaj można było zobaczyć siłę zespołu z TOP8. Tam gra cała drużyna. Po 5 wykluczeniach był 17 over kolejne wykluczenie było chyba na 33. 

Edited by makaveli

Mecz Zimbabwe - South Africa 

South Africa have won the toss and they will bowl.

Tutaj ta sama sytuacja co wczoraj. Będę próbował back przez całą pierwszą połowę na 1 tick. South są mega faworytami. Zimbabuwe potrafi się postawić oby to było dzisiaj. Na deszcz dzisiaj nie ma co liczyć. Teraz pre-play to głównie lay na pozimoe 1,12, 1,11.

Bazujemy głównie na bet365. Chyba, że znajdzie się jakaś dobra transmisja.

Edited by makaveli

Mecz Zimbabwe - South Africa 

South Africa have won the toss and they will bowl.

Tutaj ta sama sytuacja co wczoraj. Będę próbował back przez całą pierwszą połowę na 1 tick. South są mega faworytami. Zimbabuwe potrafi się postawić oby to było dzisiaj. Na deszcz dzisiaj nie ma co liczyć. Teraz pre-play to głównie lay na pozimoe 1,12, 1,11.

Bazujemy głównie na bet365. Chyba, że znajdzie się jakaś dobra transmisja.

Fajnie opisujesz rynki, może i ja się na pre zasadze? O której grają? żeby się nie wkopać w in play.

Jak wykluczą 10ciu to zmiana jest? Dobrze rozumuje ? Może by tam szedł jakiś skalp na tych layach, są jakieś gwałtowne ruchy na niskich kursach,trzeba na coś zwracać baczną uwage ?

Jak wykluczą 10ciu to zmiana jest? Dobrze rozumuje ? Może by tam szedł jakiś skalp na tych layach, są jakieś gwałtowne ruchy na niskich kursach,trzeba na coś zwracać baczną uwage ?

Tak. jak wykluczą 10 to zmiana stron. Z tego co ja gram i pamiętam to gwałtownych ruchów nie ma. Wiadomo jak poleci 4, 6 albo wykluczenie to oczywiste jest, że może być gwałtownie. Są też sytuacje kiedy np. jest przypuszczenie wykluczenia. Wtedy sędziowie korzystają z video i są sytuacje bardzo trudne do ocenienia nawet na taśmie. Wtedy mogą być gwałtowne ruchy, góra dół. No i jak lay-ujesz a pod Tobą znikają pieniądze nawet nie znaczące lepiej też znikaj :) To jest sygnał o możliwości wykluczenia. 

Mecz Zimbabwe - South Africa : pierwsza połowa

Faworyt trochę zdominował Afrykańczyków. Były momenty gdzie ZIM. się postawili:

zim-south.jpg

Bardzo fajnie odbijało po wykluczeniach gdzie można było coś złapać. Trzeba trochę odwagi po tych wykluczeniach, ale jak zagracie 1000 rynków będziecie pewniejsi. 

Widać, że jak człowiek dobrze się ustawi to i Trade Shark Headging można zagrać i to z niezłym zyskiem.

zim-south2.jpg

Pomysł na drugą połowę jest taki, że czekam na wykluczenia :)

W tym meczu czekam na kolejne wykluczenie. Jedno już było no i udało się zagrać na jeden tick. Nie otwieram dłuższych pozycji. Staram się jak najszybciej sprzedawać. Krykiet ma duży potencjał jeżeli chodzi długie pozycje, ale to nie dla mnie. Nie na moje nerwy. Mam mocne nerwy, ale krótkie :)

Zawsze na jeden tick.

W tym meczu ODI jest dłuższa przerwa po 16 overach i 32 ( z 3 - 4 minuty ). Co 6 rzutów czyli co 1 over jest przerwa tak od 40 - 60 sekund. Jak jest zmiana rzucającego przerwa bywa czasem dłuższa. 

Masz 60-90 sekund kiedy nie grają a kasą miota jak szatan tylko jest małe ryzyko, że cofną decyzję a ty zbackujesz w 'dołku' a z kolei layem grać nie tak łatwo bo pchają nieraz w dół jak popier....ni :)

Może przesadzam. Jak złapiesz na każdym wickecie np 4 ticki a okazyjnie stracisz 20-30 to będziesz na plus. A kto wie, moze makaveli lapie po 10 tickow więc tym bardziej kosi $ ;)

Edited by mjablonski2
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.