Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

Makaveli trading show

Recommended Posts

• Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wracam po długiej przerwie z wielkimi chęciami do pisania tego bloga !!! Nie będzie żadnej regularności w dodawaniu postów. Po prostu to u mnie się nie sprawdza. Do rzeczy   Na Betfair odnalazłem r

No i widzicie jaki ze mnie specjalista , nawet nie wiem w co grałem   Gram pre-play, in-play, przerwy w meczu, przerwy między overami, przerwy po wykluczeniu, deszcz, burza, grad.   Ja na ten mom

No to zaczynamy. Akurat dzisiaj był fajny mecz Guam - Australia . Nie czekałem do 15 minuty przed meczem ponieważ zauważyłem, że lepiej wejść wcześniej bo nie zdążą mnie skupić. No i

Posted Images

Nie wiem jak czesto bo nie sledze ale kiedys sobie tak gralem i widzialem taka sytuacje. A krykieta masz ze 300 meczów w roku, w każdym miesiącu cos grają.

A w ogole to trzeba nauczyc z 10 osob zasad krykieta i razem zbudujemy jakas superstrategie na krykiet! W koncu to forum zwyciezcow ;)

Edited by mjablonski2

A jakieś greeny bedą pokazane? ^_^

Hmm... 

Szczerze pisząc :) to zastanawiałem się nad tym. No i w sumie nie wiem powinienem ? Nie wstydzę się nie boje jeśli o to chodzi. Z drugiej strony jak mam pokazywać greeny to i chyba trzeba pokazywać czerwoności :). Jeżeli to będzie dla was jakąś motywacją to mogę czasami pokazać ...

Masz 60-90 sekund kiedy nie grają a kasą miota jak szatan tylko jest małe ryzyko, że cofną decyzję a ty zbackujesz w 'dołku' a z kolei layem grać nie tak łatwo bo pchają nieraz w dół jak popier....ni :)

Oczywiście, że jest ryzyko. Chyba jak w każdym sporcie jaki gramy. Koń się może przewrócić, tenisista połamać itp. Lay-uje bardzo często po wykluczeniu, ale nie zawsze bo to zależy czy faworyt pierwszy odbija czy się broni .... Nie chcę się rozpisywać bo to nie będzie miało sensu. Dlaczego ? prosty przykład na lidze indyjskiej fajnie odbija, a w lidze Angielskiej już nie odbija. Tak jak pisałem będę opisywał każdą ligę, większe wydarzenia, które aktualnie się odbywają. Przed nami mecze międzynarodowe oraz we wrześniu liga mistrzów. Np. Big bash będę opisywał jak ruszy w grudniu.

Hmm... 

Szczerze pisząc :) to zastanawiałem się nad tym. No i w sumie nie wiem powinienem ? Nie wstydzę się nie boje jeśli o to chodzi. Z drugiej strony jak mam pokazywać greeny to i chyba trzeba pokazywać czerwoności :). Jeżeli to będzie dla was jakąś motywacją to mogę czasami pokazać ...

Oczywiście, że jest ryzyko. Chyba jak w każdym sporcie jaki gramy. Koń się może przewrócić, tenisista połamać itp. Lay-uje bardzo często po wykluczeniu, ale nie zawsze bo to zależy czy faworyt pierwszy odbija czy się broni .... Nie chcę się rozpisywać bo to nie będzie miało sensu. Dlaczego ? prosty przykład na lidze indyjskiej fajnie odbija, a w lidze Angielskiej już nie odbija. Tak jak pisałem będę opisywał każdą ligę, większe wydarzenia, które aktualnie się odbywają. Przed nami mecze międzynarodowe oraz we wrześniu liga mistrzów. Np. Big bash będę opisywał jak ruszy w grudniu.

Uważaj z tym pokazywaniem zysków i strat bo może się podświadomie załączyć presje na wynik, bo wstyd chłopakom reda pokazać itp itp rozumiesz :)

Jeżeli to będzie dla was jakąś motywacją to mogę czasami pokazać

Nie musisz pokazywać wszystkiego, mozesz wklejać P&L z rynków, które w sposób szczególny zaslugują na komentarz itp 

Ja tam nie lubię suchych liczb, bo tak naprawdę nic z nich nie wynosimy. Jeśli już, to pouczający byłby np opis meczu wzbogacony o punkty wejścia oraz stawki. Jest to bardziej czasochłonne, ale raz na jakiś czas (np przy rekordach, czy ciekawszych sytuacjach) mógłbyś się o to pokusić.

Ja bloga miałem http://sport.traderzy.pl/topic/2338-backrus-trading/ ale przestałem prowadzić, bo wrzucanie samego p&l ma nieduży sens, a na obszerne pisanie nie miałem ani czasu, ani chęci. Może reaktywuję, kiedy zacznie się sezon w USA, i będę wrzucał jakieś luźne przemyślenia, jeśli będzie na nie popyt ;)

To @Backrus zapraszam do założenia bloga :) Jak założysz to ja wrócę do swojego

Z tego co wiem zicoo to już dawno go wznowiłeś i cisza :D, ostatnio można zauważyć trend na forum "jak ty wznowisz bloga to i ja wznowie" pffff.... co to za licytacje?

Czasami podczas transmisji nie jest pokazane ile overów będziemy grali. Dzisiaj na meczu Sri Lanka - Pakistan. Przed meczem chwilę padało no i sędziowie podjęli decyzje, że zmniejszą ilość overów z 50 na 45. Bardzo łatwo można to sprawdzić na stronie www.espncricinfo.com , po kliknięciu w mecz:

post-1135-0-99426700-1408803750_thumb.jp

Podczas pre-play gdy wylosują TOSS można się obłowić zanim mecz się zacznie. Nie ma takich zachowań kursów zawsze, ale są w miarę często. Jak kurs poleci do góry to też często lekko koryguje sytuację. Temat obowiązkowy do obserwacji we własnym zakresie. Moja taktyka na pre na ten mecz była idź za tłumem.

post-1135-0-38997100-1408804190_thumb.jp

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.