Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

Makaveli trading show

Recommended Posts

Cześć, nie wiem czy makaveli jeszcze siedzi na forum czy już nie bardzo ale może ktoś mi odpowie, przeglądałem ostatnio mecze krykieta z trzema możliwymi wynikami tj. 1X2 np. Bangladesz - South Africa, co zauważyłem w dużej ilości meczów kurs na remis jest bardzo niski, tj często w granicach nawet 1.5 tak jak na załączonym screenie, jednak zazwyczaj ten kurs po jednym dniu rozgrywki  mocno rośnie, od czego to zależy? W sumie nie widziałem jeszcze remisowego meczu krykieta, a trzymając IP laya po kursie 1.5 można dobrze zarobić szczególnie, że zobowiązanie o połowe mniejsze. 

post-1321-0-20293900-1437596980_thumb.jp

Edited by cashis
  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wracam po długiej przerwie z wielkimi chęciami do pisania tego bloga !!! Nie będzie żadnej regularności w dodawaniu postów. Po prostu to u mnie się nie sprawdza. Do rzeczy   Na Betfair odnalazłem r

No i widzicie jaki ze mnie specjalista , nawet nie wiem w co grałem   Gram pre-play, in-play, przerwy w meczu, przerwy między overami, przerwy po wykluczeniu, deszcz, burza, grad.   Ja na ten mom

No to zaczynamy. Akurat dzisiaj był fajny mecz Guam - Australia . Nie czekałem do 15 minuty przed meczem ponieważ zauważyłem, że lepiej wejść wcześniej bo nie zdążą mnie skupić. No i

Posted Images

Chyba nie za bardzo rozumiem, mniej czasu? Oni i tak grają 3-4 dni na tych test series, jak wygląda remis w takim razie? Tyle samo pkt i wicketów? 

Wikipedia: Remis to najrzadszy wynik w meczach krykieta. Na poziomie międzynarodowym, w ponad 1800 meczach testowych rozegranych od 1876 zdarzyły się tylko dwa takie wypadki. 

Lay remis ? :D 

Edited by cashis

Hej, Makaveli siedzi na forum i czuwa :)

Deszcz to jest jedna sprawa druga to zależy jak rozgrywa się mecz. Żeby mecz był rozstrzygnięty każda z drużyn musi odbyć dwie serie odbić.

Przykład:

post-1135-0-46751000-1437640348_thumb.jp

Powyżej widać, że są miejsca na 4 wyniki. Za chwile RPA zaczyna grać jak by grali dwa dni to został by już tylko jeden dzień. Wtedy RPA musiało by wykluczyć Bangladesh w jeden dzień. Jeśli by się im nie udało to remis. Jeśli tak to oni wygrywają.

Ostatnio Australia grała prawie 2 dni na swój wynik, ok. 566/10 . Gdyby Anglia również grała dwa dni no to został by tylko jeden dzień aby każda z drużyn rozegrała po jednej serii odbić ( czyli do 10 wykluczeń ). 

Cashis, ale oni opisywali chyba ODI ( One Day International ) a nie test. To nie był opis dwóch drużyn np. AUS - ENG ?

Tutaj dokładnie przekopiowane z wiki: 

Remis to najrzadszy wynik w meczach krykieta. Na poziomie międzynarodowym, w ponad 1800 meczach testowych rozegranych od 1876 zdarzyły się tylko dwa takie wypadki. Aby taka sytuacja mogła zajść obie drużyny muszą zdobyć łącznie taką samą liczbę runów i w momencie kiedy druga drużyna wyrównuje zapis pierwszej musi ona stracić ostatni wicket.

Trochę częściej, choć także rzadko, pada remis w meczach jednodniowych (ODI). Od 1971 roku do końca 2011 rozegrano 3 224 takie mecze, w których zanotowano 25 wyników remisowych.

Australia 574/7d i 170/5d

India 397 i 347

Ten remis to tie. Tied match. Takich meczów jest kilka co roku w odi i t20. Chyba ze 2 razy byl tie w IPL 2015.

A na test meczach remis to draw. Żeby wygrać mecz testowy trzeba mieć więcej punktów niż przeciwnik a do tego wyeliminować wszystkich batsmanow przeciwnika. Jesli nie zdazysz to jest draw. A kiedy np 2 z 5 dni mocno pada deszcz to ciezko wygrac bo nie ma tyle czasu.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.