Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
dyzio477

Od grosza do kokosa

Recommended Posts

Witam

Jak pewnie większości przypadków zainteresowałem się rynkiem pre play ze względu na duże straty w rynkach in play, niestety tam szczęście mi nie dopisywało.

Po analizie tygodniowej różnych wykresów i próbach na sucho lub za bardzo niska stawke postanowiłem po raz pierwszy ulokować nieco większy kapitał. Jednak są to początki więc nie ma co szaleć. Mój pierwszy pomysł:

betis-barcelona back 2-3 po kursie 27 25euro

W ostatnich ostatnich dwóch meczach Betis strzeliło sporo bramek, Barcelona to już tradycja, że strzela dużo ostatni mecz LM myślę, że nie ma co brać pod uwagę ponieważ mieli pewny awans więc nie musieli zbytnio walczyć. Kursy spały cały czas jednak wraz z wiadomością o kontuzji Messiego spadek dość mocno zahamował, jednak kursy i tak dalej wolno ale spadaj, sądzę że im bliżej meczu tym bardziej zaczną spadać gdyż rynek nabierze płynności.

Edited by dyzio477

betis-barcelona

Już po kilku minutach udało mi się złapać ticka. Zysk nie wielki... ale jest.

1072y42.jpg

Postanowiłem ponowić próbę i ustawiłem się w kolejce za 10 euro po kursie 26.

post-653-0-03435200-1355521338_thumb.jpg

Będę bardzo zaskoczony jeśli ten kurs spadnie, po pierwsze jest to Twoje gdybanie,bo wykres wcale nie określa spadku, po drugie ja bym raczej gdybał w kierunku delikatnego wzrostu city, ale powodzenia, może będziesz miał szczęście

Cagliari - Juventus back Juventus po kursie 1,45 200 euro

http://scr.hu/0s9a/hm13p

Pierwszy mecz za nowy kapitał, można było oddać ticka lub 2 niżej ale nie chciałem ryzykować.

Ważne, że do przodu... Może dla niektórych być to śmieszne ale mnie każdy green cieszy nawet taki. Jestem w okresie nauki i dopiero poznaje zasady panujące w tym świecie.

Mój cel to wyjście z dołka jaki zrobiłem sobie gdy grałem sobie dla zabawy tutaj tak jak sie gra u buku. Myślę, że uda mi się osiągnać ten cel.

Birmingham-Burnley back po kursie 3,1 100 euro

obecnie już kurs spadł do 2,98 można by greenować, ale po co skoro widać wyraźne spadki a do meczu jeszcze 4,5h.

Ustawiłem się w kolejce po 2,92 i czekam.

Birmingham-Burnley

http://scr.hu/0s9a/xdqi8

Muszę wyjść z domu więc wole zakończyć to na tym etapie. Lepiej nie ryzykować bo nawet nie wiem czy wrócę do 16.

Prosiłbym o nie zamieszczanie linków z screenshootera, ponieważ gdy zostanie usunięty obraz z serwera lub link wygaśnie, użytkownicy nie będą mogli zobaczyć obrazu pod danym linkiem. Preferuje się załączanie obrazów poprzez moduł na stronie (dodać plik) po uprzednim przejściu do "Użyj pełnego edytora".

Z góry dziękuję.

/// Escabar

Edited by Escabar

Swansea - Aston Villa back 1.69 Swansea 200 e

Zakupiony zaraz po zakończonym meczu Swansea z Fulham. AV ostatnio nie nic totalne dno.

Na chwile obecna kurs już wynosi spadł do 1,62. A tu przecież jeszcze 2 dni przed nami :]

post-3868-0-59612300-1356878632_thumb.jp

Edited by dyzio477

Swansea- AV zysk 6 e

Generalnie byłem rozczarowany tym rynkiem, dobrze się zapowiadało kurs poleciał jednej nocy do 1.61 po czym odbił w górę i krążył pomiędzy 1.63-1.67.

Liczyłem na tym rynku na zysk w granicach 5% no nie udało się, najważniejsze, że zielono :]

Edited by dyzio477

Ci co ostatnio byli online na SB na pewno wiedzą, że czystej głupoty ostro narozrabiałem ;/ mój stan konta w pewnym momencie osiągnął już 300e czyli w około w tygodnie dopisałem 50% to startowego stanu...no i oczywiście żądza pieniądza zrobiła swoje, na rynkach in play zacząłem wchodzić i popłynąłem w sumie teraz z mojego startowego budżetu zostało mi 50% czyli ok.100e.

MOJE SPÓŹNIONE POSTANOWIENIE NOWOROCZNE.

NIE WCHODZĘ IN PLAY DOPÓKI NIE WYJDĘ NA ZERO.

Za głupotę trzeba płacić ale człowiek uczy się na błędach. Może zbyt późno zareagowałem na to co się działo, ale lepiej późno niż wcale.

Oczywiście chciałbym bardzo podziękować osobom które wczoraj były na SB i mi doradziły cięcie... przyznam się szczerze liczyłem na to że Kubot go pociśnie... i bym się dopiero rozczarował bo z mojego budżetu nie było by nic. Także bardzo, dziękuje osobie która mi doradziła. Mam u niej wielki dług wdzięczności, z emocji nawet nie pamiętam kto to był, zdaję mi się, że Matematyk.

Prośba to osób, które będą na SB. Przypuszczam, że kiedy znowu zacznę robić małe zyski to pokusi mnie o in play... więc mam do was gorącą prośbę, gdyby ktoś na SB widział, że zamierzam coś kombinować to proszę mnie nawrócić i przywołać do porządku i wspomnieć o moim postanowieniu.

Edited by dyzio477

tak to byl matematyk :) chociaz pewnie wielu innych tez radziloby pociecie. lepiej uciac i otworzyc jeszcze raz niz czekac i obgryzac pazury. jak chcesz cwicz dalej ip, ale okresl jakies zasady. nie moze byc tak, ze jednym wejsciem mozesz stracic caly bankroll. ryzykuj 2-5% i graj. ze zyski male? niewazne, ale zdobyte doswiadczenie - bezcenne. pozniej tylko bank w gore, stawki w gore, zyski w gore ;) zanim sie obejrzysz juz bedziesz napierniczal w krowy z bazooki ;)

Pierwsza próba nie udana, próbowałem złapać coś w przerwie na szkotach. Przy wyniku 0-0 backowałem 1-0 przy kursie 4.4 i 0-1 kurs 8.

Niestety rynki nie poszły po mojej myśli i trzeba było redować.

Mój drugi rynek portugalski nieco lepiej ale bardzo skromnie udało się złapać ticka pomiędzy 8-7,8 co dało +1e

BILANS dnia: -1,18E

BILANS ogółem: -1,18E

post-3868-0-08146600-1357247066_thumb.jp

post-3868-0-97474800-1357248175_thumb.jp

Edited by dyzio477

Wczorajszy dzień niestety kolejny minus. Chciałem skubnąć coś na arabach a oni oskubali mnie...

Wszedłem w rynek over 3,5 był wynik 2-1. Kurs poszedł w górę lecz niestety nic nie spadł

Bilans dnia: -1,35e

Bilans ogółem: -2,53e

post-3868-0-71044000-1357386806_thumb.jp

Czerwona seria dalej trwa. Myślę, że w końcu niedługo trafi się zielona fala.

Rynek na plus starcie portugalskich drużyn udało mi się pre ugrać 1 ticka.

Drugi rynek niestety na minus tenisowy pojedynek rosjanina i hiszpana. Kurs na davydenke ciągle rósł w góre liczyłem, że nastąpi odbicie jednak nie nastąpiło i udało mi się wyjść z rynku z mała stratą. Kurs spadł w pewnym momencie o 2 ticki w tym momencie wyszedłem i całe szczęście gdyż pół godziny później kurs poszybował znów do góry i red byłby większy.

Bilans dnia: -0,21e

Bilans ogółem: -2,74e

post-3868-0-74920300-1357476468_thumb.jp

post-3868-0-28747600-1357476471_thumb.jp

Edited by dyzio477

:D hmmm bardzo hiszpańskie nazwisko.

Dzisiejszy dzień może będzie dniem przełamania.

Zagrane 2 rynki, pierwszy Swansea-Arsenal tu niestety red ;/ i drugi mecz madrytu z sociedad tu po sytuacji stwierdziłem, że nie zrobie greena tylko free beta. Do przerwy wynik wynosił 2-2, do tego madryt w 10. Mecz bardzo interesujący więc free bet.

Grając te przerwy chyba już wiem jaki błąd popełniałem i stąd te redy. Otóż przy wyniku np 1-1 skupiałem się na rynkach 2-1, 1-2 lub over 2,5. I tak sobie przeanalizował że kursy już nie odbijały bo z sytuacji w meczu można wnioskować, że nie padnie jedna bramka tylko padnie ich więcej. Wiara przy obecnych wynikach greenowali kurs szedł w górę ale już mało kto to backować chciał.

Bilans dnia: +1,7e

Bilans ogółem:-1,04e

post-3868-0-10380800-1357510781_thumb.jp

post-3868-0-03441700-1357510782_thumb.jp

Koksów jeszcze nie ma ale wiórki już są :P Przełamanie pierwszy raz podwójna zieleń mam nadzieję, że ten trend przetrwa i będzie się utrzymywał.

Małymi kroczkami do celu. Nikt jeszcze mistrzem bez treningu nie został.

Bilans dnia: +1,92e

Bilans ogółem: +0,88e

post-3868-0-67715300-1357593202_thumb.jp

post-3868-0-57530600-1357593203_thumb.jp

Sign in to follow this  

• Create New...