Skocz do zawartości
News Ticker
  • This is a news ticker
Kuchar

NETeller - dlaczego warto posiadać ten portfel internetowy?

Promowane odpowiedzi

Z portfela internetowego możesz w ciągu kilkudziesięciu sekund zasilić konto u bukmachera, konto giełdowe itd. w większości przypadków za darmo. Każdy poważny gracz posiada takie konto. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat portfeli internetowych przejdź do tematu: Co to jest porfel internetowy?

Do czego może Ci się przydać portfel elektroniczny/internetowy w Neteller

Jako trader na giełdzie walutowej lub sportowej niejednokrotnie obracasz dużą ilością pieniędzy. Portfel internetowy przechowa je w bezpieczny sposób, da Ci możliwość skorzystania ze swoistego rodzaju centrali, skąd można wysłać pieniądze do dowolnego bukmachera, giełdy czy brokera. Dzięki niemu ominiesz duże koszty przelewów zagranicznych, a oprócz tego da Ci możliwość zapłaty na aukcjach i sklepach internetowych lub też po rejestracji kiedy otrzymasz darmową kartę płatniczą będziesz mógł wypłacać swoje środki z dowolnego bankomatu!

Na początku warto wspomnieć, iż Neteller przygotował ciekawą promocję:

Online Payment Processing

Zakładając konto przez stronę Traderzy.pl dostaniesz 10% bonusu od pierwszego przelewu do partnera handlowego. ( Max. możesz otrzymać 10 euro - jeżeli przelejesz za pierwszym razem 100 euro, jeżeli przelejesz np. 60 euro za pierwszym razem - do twojego konta zostanie dodane 6 euro!) Zauważ również kartę prepaid Net+ na powyższym banerze, którą otrzymujesz po rejestracji zupełnie za darmo!  

A teraz po kolei. Czym jest Neteller i co takiego czyni go najlepszym spośród wszystkich porfeli? 

• Rachunek NETELLER to bezpieczny rachunek płatniczy, którego możesz używać do płacenia i otrzymywania zapłaty na tysiącach różnych witryn. Rachunek, który jest jak konto bankowe, bez banku.
  • Otwarcie ePortfela jest całkowicie bezpłatne, a przy tym ePortfel zawsze oferuje bezpłatną opcję przekazania pieniędzy na rachunek.
  • Korzystając z ePortfela NETELLER, otrzymujesz także dostęp do darmowych kart prepaid Net+. Karty te umożliwiają korzystanie ze środków znajdujących się w ePortfelu w celu dokonywania zakupów wszędzie, gdzie akceptowane są karty MasterCard® oraz wypłat z każdego bankomatu na całym świecie. 
  • Przekazanie środków pieniężnych do brokera, giełdy Betfair bądź innych witryn darmowe. 
  • Przelewy między kontami darmowe. 
  • Wypłata pieniędzy za pomocą Net+ Prepaid MasterCard 4 EUR (max. 750 EUR dziennie) lub darmowa przy koncie VIP. 

Post został wypromowany jako artykuł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam Netellera i odradzam w szczególności, ze jest mb. Maja strasznie wysokie prowizje przy wypatach z bankomatu. Najgorzej nie mieć konto w PLN to juz na przewalutowaniu zezdra podwójcie. Przykład z dnia wczorajszego na koncie Neteller mam 267zl. Jade do bankomatu, aby wypłacić środki. Okazuje sie, ze moge wypłacić tylko 230zł. Po wejściu na konto okazuje sie, ze zostało mi 8zl. Czyli zapłaciłem 29zł prowizji. Przypominam, ze w mb płacimy tylko 7zł.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@czajek

W ogóle się z tobą nie zgadzam. Piszesz, że mają wysokie prowizje przy wypłatach z bankomatu. No to policzmy to razem.  :)

Moneybookers:

Wypłata z bankomatu dla MB to maksymalnie 250e dziennie i kosztuje to 1,8 euro. Koszt wypłaty 750 euro ( w ciągu 3 dni !) to razem 5,4 euro

Neteller:

Wypłata z bankomatu dla NT to maksymalnie 750e dziennie i kosztuje to 4 euro

Nie dość, że nie musimy chodzić kilka dni z rzędu to na dodatek jest taniej. 

Oczywiście warto mieć konto i kartę w jednej walucie, a bankomaty z euro są chociażby na polskich lotniskach, więc nie trzeba się obawiać o przewalutowania. Dodatkowo jak ktoś dużo lata za granicę to też ma problem przewalutowania z głowy.

Edytowane przez Kuchar

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Swego czasu korzystałem z MB, ale to co się wyprawia w tej firmie woła o pomstę do nieba. Zaczęło się od wycieku danych części klientów, który miał miejsce 2-3 lata temu i został przemilczany. Na wiosnę ubiegłego roku nie dość, że podniesiono opłatę za przewalutowanie to na dodatek zmieniono regulamin na niekorzyść graczy. Czarę goryczy przelały notorycznie powtarzające się podwójne księgowanie wypłat z bankomatów. Jakież było moje zdziwienie jak chcąc zapłacić kartą MB w sklepie okazało się, że nie ma tam już środków... Nie mówiąc już o dość dziwnie rozumianej polityce bezpieczeństwa objawiającej się nagłymi blokadami konta i żądaniami skanów, dowodów, itp. Nie polecam.

NT mam od roku i nie narzekam. Kartę mam darmową i nie muszę płacić corocznego haraczu - 10e. Fakt, że konta używam sporadycznie i nie płacę kartą w sklepach - od tego jest karta od konta bankowego. NT służy mi tylko do wypłat. Przewalutowania też nie odczuwam, bo konto i karta jest w tej samej walucie. Tak jak pisał vamberto23, w takiej konfiguracji NT jest dużo korzystniejsze niż MB.

Dochodzi jeszcze kwestia bezpieczeństwa względem ustawy. Tutaj nie ma jednoznacznej odpowiedzi, który portfel lepszy, ale kilka lat temu chyba  tureckie organy ścigania zwróciły się do NT o ujawnienie danych swoich klientów i NT odesłał ich z kwitkiem. Nie wiem na ile to jest potwierdzona historia, ale NT wydaje mi się w tym względzie lepszy niż MB.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@czajek

W ogóle się z tobą nie zgadzam. Piszesz, że mają wysokie prowizje przy wypłatach z bankomatu. No to policzmy to razem.  :)

Moneybookers:

Wypłata z bankomatu dla MB to maksymalnie 250e dziennie i kosztuje to 1,8 euro. Koszt wypłaty 750 euro ( w ciągu 3 dni !) to razem 5,4 euro

Neteller:

Wypłata z bankomatu dla NT to maksymalnie 750e dziennie i kosztuje to 4 euro

Nie dość, że nie musimy chodzić kilka dni z rzędu to na dodatek jest taniej. 

Oczywiście warto mieć konto i kartę w jednej walucie, a bankomaty z euro są chociażby na polskich lotniskach, więc nie trzeba się obawiać o przewalutowania. Dodatkowo jak ktoś dużo lata za granicę to też ma problem przewalutowania z głowy.

Ten post wszystko wyjaśnia. Zastanawiałem się czy nie zablokować karty MB ale mimo wszystko chyba zostawię sobie ją tak na czarną godzinę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No, a biorąc opcje z przewalutowaniem jak to wychodzi? I czy z takiej karty można wszędzie korzystać we wszystkich bankomatach czy jak?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

4euro ----> 16,50zł Ja zapłaciłem 28zł moze ktos to wyjaśnić ?

Faktycznie najlepiej zbierać pieniądze na NT i wypłacać duże sumy

Edytowane przez czajekmilenium

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oczywiści Pan Administrator Kuchar, zapomniał wspomnieć o najważniejszym dla niego powodzie, dla którego użytkownicy powinni się rejestrować w Netellerze.

Jest to oczywiście program partnerski i każdy który zarejestruje się z linka podanego przez Kuchara sprawia że nasz administrator  staje się bogatszym człowiekiem czego mu z całego serca życzę :spiteful:

Niestety Kuchar zapomniał także wspomnieć o dwóch najważniejszych rzeczach z punktu widzenia użytkownika.

Po pierwsze jest to wspomniany wcześniej wysoki (750 euro) limit dzienny wypłaty za pomocą karty NET +

Po drugie nie wspomniana nigdzie wcześniej karta NET + Virtual Prepaid card - super bezpieczna metoda dokonywania płatności w internecie za pomocą virtualnego, wygenerowanego jednorazowo numeru karty kredytowej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

utrzymanie portalu i forum kosztuje, nagrody dla uzytkownikow tez. jakos nikt, karwasz twarz, nie chce nic dac za darmo. mozna pomyslec o wprowadzeniu ogolno spolecznosciowej "zrzutki" na w.w sprawy, ale ilu bedzie chetnych na darowizne ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oczywiści Pan Administrator Kuchar, zapomniał wspomnieć o najważniejszym dla niego powodzie, dla którego użytkownicy powinni się rejestrować w Netellerze.

Jest to oczywiście program partnerski i każdy który zarejestruje się z linka podanego przez Kuchara sprawia że nasz administrator  staje się bogatszym człowiekiem czego mu z całego serca życzę :spiteful:

Niestety Kuchar zapomniał także wspomnieć o dwóch najważniejszych rzeczach z punktu widzenia użytkownika.

Po pierwsze jest to wspomniany wcześniej wysoki (750 euro) limit dzienny wypłaty za pomocą karty NET +

Po drugie nie wspomniana nigdzie wcześniej karta NET + Virtual Prepaid card - super bezpieczna metoda dokonywania płatności w internecie za pomocą virtualnego, wygenerowanego jednorazowo numeru karty kredytowej.

UWAGA - Kuchar zapomniał dodać. Rejestrujcie się w Netellerze za pomocą naszych reflinków, pomoże nam to dalej rozwijać traderów (tak jak wspomniał wcześniej yavor).

Adam82 - brawa za spostrzegawczość...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta